• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta to bude asi tymi detskymi vecami... ze si to myslia, ze si mladsia :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete co??? uz nech je tu ten februar a my uz budeme mat pri sebe babatka :grinning:
24. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vsak oni ich tusim ani inde nepustia - pekne bude pri tvojej hlave :wink:
@moniciak tak toto si hovorim kazdy den - nech uz je februar
@slavkav nas kamarat je taky odvazny ze si zobral fotak a pofotil asi kazdu sekundu porodu az dokym sa babo nenarodilo....
24. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak taketo fotky by som teda nechcela mat.
24. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nepotesim ta pozerala som ohladom tej tehotenskej cukrovky...vysetrenie sa robi medzi 24 az 28 tyzdnom. a tu je priebeh vysetrenia....odber z prsta az tri krat =/
Priebeh vyšetrenia na tehotenskú cukrovku
Váš gynekológ vám predpíše doporučenku pre vyšetrenie a vystaví recept na roztok s glukózou, ktorý si pred samotným vyšetrením vyzdvihnete v lekárni. Roztok ako pacientka, hradíte.
Večer pred vyšetrením, respektíve od polnoci už nejedzte, nepite. Na vyšetrenie sa ide hneď ráno, a to nalačno. Pri vyšetrení je Vám odobraná krv z prstov, následne vypijete roztok. Po jednej hodine je Vám odobraná opätovne krv z prstov, a po ďalšej hodine prebehne posledný odber krvi. Až po treťom odbere krvi sa môžete najesť a napiť.
Po celú dobu testu je potrebné, aby ste boli v kľude, tj zostali sedieť, pretože fyzická aktivita by mohla skresliť výsledok testu.
24. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som niekde citala, ze ked je muz pri porode, tak to moze zanechat na nom nejake nasledky. ze napr. nebude mat chut na sex s tou zenou, lebo bude mat uz nejak vsugerovane v mozgu, ze uz nechce aby trpela(ak by zas otehotnela), prip.nejaku bolest pri sexe. mozno, to plati len u tych citlivejsich povahach...
@slavkav je to kamaratkyna sestra povedala ze mi ich napali ked chcem =D
caute ...ja Vas vobec nestiham :confused:
alexis mm zase kameroval obidva porody a ja na tom nevidim nic strasne ,aspon som si to potom mohla kuknut aj ja lebo z porodu v tych stresoch som si nepamatala vobec nic .... :confused: a dalsia vyhoda dr .sa aspon strasne snazili pri kazdom ukone ...vsak boli natacani aj oni ....
24. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka tak zase Hannu Montanu a Hello Kitty nenosim :wink: ani ruzove veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ruzovu a svetlo fialovu neznasam
24. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nahodou kitty tricka su aj pre dospele :wink: , ale jasne :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ja som mm povedala, ze keby tam nahodou doniesol kameru, tak pojde von oknom aj s nim
24. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ty kokossssss,,to coooo,,,az 3 krat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vsak to je nehoraznost,,,to naco im je treba :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@sharlotta ja by som to tiez nechcela, ani by som si to nikdy nepozrela - ani video ani fotky z porodu.
@mafynka teba by tusim mali dat do narkozy :grinning:
24. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ozaj dobry napad,,nech ma uspia, potom si mozu brat co chcu a z kade chcu :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jaaaaaaj, tak to bude zabavy....prid na testy do BA, budeme sa drzat za ruky :grinning:
@slavkav ani ja a myslim, ze ani ziadneho normalneho cloveka by nelakalo si pozerat vlastny porod na videu...myslim tym dieta...
24. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam jednu kamaratku, ktora foti absolutne vsetko! dokonca aj pohreb svojho otca... :unamused: to mi uz pride trochu prehnane! ale fotky z porodu by som si asi tiez nepozrela :unamused:
@mafynka no budem zvedava ako to dopadne ked ti to budu robit =D =D =D
@happyinka no, inak fotky z pohrabu mi pridu fakt akoze dost zvlastne :confused: prinajmensom...
24. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych pravdu rekla, tak me se ani nelibi fotky jak deti koji natoz jeste zakrvacene miminko. Ja vim, ze asi po porodu se na to budu koukat jinak, ale ted se mi zprominutim hnusi :confounded:
24. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta co uz, kolko ludi tolko chuti ...
24. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vsak nerobte si srandu zo mna,,,toto su vazne veci,,,ked som bola na slepaku,,dali mi infuzku, mala som tu umelu ihlu v zile,,,a ked som bola na operacnom stole, tak mi to chcel dat dolu a pichnut ma do dlahe hore,,,no ja som sa postavila,ze v ziadnom pripade,ze odchadzam,,sme sa tam okolo operacneho stola nahanali,,,nakoniec museli nechat tak a dali mi narkozu do tej ihly,co som uz mala v ruke,,fuuuj a do prsta, no tak to urcite nie,,ved to je hruuuza
24. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, bola som na tom pohrebe a uz mi to aj bolo trapne, sa aj na to pozerat, ako foti tu mrtvolu :unamused:
Ja beriem určite mm, bol aj pri simimu. No dúfam, že nám zatiaľ niekto dieťa postráži:slight_smile: Mame susedov chlapov:slight_smile: tak snáď:slight_smile: A rozmyslam že zoberiem aj dulu. Aby dohladala na správny pôrod. Mám takého tusaka, že tentokrát nebudem v celej porodnici sama rodiť:-€
24. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne osobne je neprijemne, ked niekto pri mne vytiahne prso a zacne kojit...Viem, ze ta zena to asi tak neberie, ale preco by som sa mala pozerat na cudzie kozy???
24. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nerobime si srandu ale je to fakt zaujimave strach z pichnutia do prsta este som sa z nikým takým nestretla....budem drzat paste nech to nejak prezijes a nebude to take hrozne
24. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek