• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ja si z teba srandu nerobim, ja to beriem uplne vazne, ja som presne taka ista, ako ty. Ja inak stale tvrdim, ze tu infuzku neviem ako prezijem...
24. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja tam nejdeeeem
kolko ludi tolko chuti a nazorov =D....ja si myslim ze je krasne ked zena koji svoje babo samo ze nie na verejnosti, fotky kojacej matky sa mi velmi pacia.....mozno to budeme brat inak ked budeme mat svoe a pride nam to ako normalna vec
@sharlotta ja som mala taky isty nazor....dnes kojim kde pride...ale je pravdou, ze sme v manduce, vid napriklad foto zo zoo, tam malicku kojim x;o)) ked sme ale vonku, prehodim plienku cez nas, prevazne x;o) len Oliv mi to niekedy zhodi...

nepaci sa mi, ked ale zeny robia to, ze vytasia prso, a a zpotom dietatko zacnu na papanie chystat....bleee
@sharlotta tam este v myslienkach nie som,,tie testy na cukrovku, to bude riadny porod :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
24. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 toto som si prezila pri prvom tehotenstve, bolo mi riadne blbo od hladu a z tolkej cukrovej vody, skoro som odpadla,kamoska to nedavno nemusela absolvovat,ak by sa to dalo nejak obist, urcite tam nepojdem, aj ked zeny si pri porode musia vytrpiet omno horsie veci :slight_smile:
@alexis13 mas uplnu pravdu x;o))
@sharlotta: presne
24. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aj mojej sesternici bolo z tej tekutiny zle a hned sa povracala =/ tak dufam ze ja to vydrzim
24. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 niekde som citala, ze sa tam da nakvapkat par kvapiek citrona, ze je to potom lepsie - ale neviem, co je na tom pravdy
24. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dalsia vec je otazna, ci z tej glukozovej vody rovno nehodim tycku. Ja mam strasne citlivy zaludok a mna natahuje uplne bezne aj ked napr. uz som plna a nevladzem jest. Ja to inak stale prirovnavam k tomu, ze niekto ma strach z pavukov, alebo z osy, alebo vcely a ja sa bojim ihiel. ludia tomu casto nerozumeju
24. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - presne to pichanie ihlou bolo pre mňa najmenej najhorší bol pre mňa ten hlad, tá cukrová voda nebola až taká strašná a viem že niekedy vám dovolia si po nej dať citron, ktorý si donesiete, ale to že som tam musela tak dlho čakať a hladná, no to bolo pre mňa strašné, ale manželík mi k tej príležitosti kúpil knižku a tak som si v čakárni čítala.
24. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mi pripomina viac ako predtym, ze som feministka....Preco my?????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ked hodim tycku, tak ma nebudu pichat??
24. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: myslim, ze aj tak ta budu pichat :confounded:
24. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja spapam a vypijem vsetko teda ak to fakt nebude mat neprijemnu chut alebo vonu =D
24. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty si zlata :slight_smile:, ale podla mna budu
24. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@slavkav vsak mi neberte aj tu poslednu nadej,co mam :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my ta uvadzame do reality, aby si tam sla na 100% pripravena a nemuseli ta tam nahanat :wink: .neboj, ty to zvladnes, si sikulka
24. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, máte právo odmietnuť všetky testy, aj glukozovy. Mne ho pri simonkovi nerobili a asi nepojdem aniteraz. Môj doktor vravel, že pokial sú dobre výsledky z krvi, nie je to potrebné.
24. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav realita sa mi nelubi,,,a uz ma tam nikto nedostane,,,
24. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett toto je nazor,co sa mi lubi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett naozaj? nechapem preco nas o tom lekari neinformuju, nemam rada ked z nich treba tahat informacie ako z chlpatej deky
24. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tak tak, musim sa na to opytat
24. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Naozaj:slight_smile: môj dr má netrápi:slight_smile:)) viac vyšetrení sa mi zdá nezmyselnych. Ako napríklad ekg. Neviem na čo je potrebné, keď nemám problém zo srdcom.
24. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak sme v suchu,,,nepojdeme a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidis si to vyriesila =D
24. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak arrett ta potesila :wink: ako malo staci ku stastiu
24. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mi normalne urobila vianoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek