• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka vidis, ja som zase presne naopak, mne nech radsej spravia vsetky vysetrenia, aby sa nieco nezanedbalo :wink:
24. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vsak aj mne nech spravia vsetko,,nechcem nic zanedbat,,,ale nech ma nepichaju do prsta :grinning:
24. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj nejak cvicite?
24. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja nie, v prvom tehu som chodila na tehu cvicenie, teraz v sc nic take nie je, takze nebudem
24. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale nespravodlivost,,tak priatel ked budem rodit sa pojde ozrat, lebo to bude potrebovat,,vraj vypnut z toho stresu,,,a my si vsetko prezijeme a to nie je len porod,ale vsetky tie kontroly a tak,,,vsak kto ma vacsi narok ist po porode na zurku ako my???,,vsak my mame z coho vypnut, aj dovod sa opit,,a co oni???,,ako k tomu prispeli,,este aj povinnu vojnu im zrusili,,,vsak lazo plazo zivotom maju
24. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja vobec necvicim,,,ale zacnem,,,niekedy,,mozno,,,teda chcela by som
24. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj moj pojde oslavit - nie sa ozrat, ale isto az po porode. vsak kym pridem domov, ma casu to oslavit :wink:
24. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka lebo ja necvicim a ani sa mi nechce =D
24. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez necvicim, ani prvom tehu som necvicila, pribrala som 12 kil z coho som mala akurat bolesti chrbtice, ale po skonceni kojenia som zacala poctivo cvicit 2x do tyzdna, dostala som sa naspat na povodnu vahu, po porode ziadne stopy, az na ten cisarsky rez :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ani mne sa nechce,,to su len take plany,,,no ale mna aj hneva, ze moc nepriberam
24. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja vas nestiham uz citat. dve hodky tu nie som a vy popisete 7 stran....uz budem asi mimo :frowning2:
24. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidis ani ja nejak nepriberam....kolko si zatial pribrala? ja som mala 67, potom som schudla na 65 a teraz mam momentalne 68, 69 ako kedy
24. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no za cele tehu asi kilo a pol
24. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hadam priberieme len pomenej to ide......mne by idealne stacilo tych 9 =D každý mesiac jedno kilecko ale tak uvidime ako narastieme a nakoniec kolko priberiem dufam ze to nebude v 9 mesiaci velke cislo
24. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no niccc idem ja pozret neco v telke uz ma boli ritka od tolkeho sedenia pri pc =D potom si vas docitam ahojte zatial
24. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no mne kazdy vravi ako som pribrala,,ze aj brusko vidno velke,,,ale vaha stale ukazuje rovnako,,,a to sa vazim na roznych
24. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, ja cvičím - ešte do konca augusta chodím na aerobik 1x do týždňa a od septembra budem chodiť na cvičenia pre tehotné.

Ja si ten test na cukrovku už ani nepamätám.
24. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tie glukozove testy sa robia len ked mate zle vysledky na cukor... Treba pred poradnou nejest nic sladke a bude to oki :P Ja som na nich uz bola a teda poviem ze ja mam silny zaludok ale toto bolo dost aj na mna... Ale dovolia vam dat si tam citron. Je to potom ako citronada :slight_smile: A to pichanie do prsta vobec neboli... :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ved aj mne sa uslo uz take ze no ved pribrala si aj prsia aj zadok....a vaha stale skoro ta ista :confounded:
24. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak som sa vratila z poradne mame 16cm (aj nozicky) 156g ... vsetko zodpoveda tt a krvne testy ukazkove knizkove ziaden problem ... ja som dostala listok na glukozu len preto ze uz mam po 30 ... doteraz ani raz som nemusela ... nedalo sa potvrdit pohlavie ritou bolo babo otocene :slight_smile:)) ale oktober to isti ..
24. srp 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki super :dizzy_face:
24. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ...aj mne kazdy vravi ako som velmi pribrala...a ze maam uz velke brusisko....ale nepribrala som praveze skoro nic...najprv som dokonca schudla...a teraz mam len o pol kila viac....ale to brusko mam ozaj velke...takze podla mna sa to s tou vahou zachviilku rozbehne smerom hore :grinning:
24. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ...ja este necvicim ale od septembra som sa zapisala na gravid jogu...a uvazujem aj o dakom pilates pre tehosky...zatial som nepribrala ale priatel uz maa hlupe reci ze mi zaciina zadok oviisat a tak :grinning: ...tak aby som po porode nevyzerala ako vytahana spongia idem nieco so sebou robit uz teraz :wink:
24. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki i pod 30 sa robia glukozove testy...od urciteho casu s robia kazdej tehulke...a je to fajn podla mna...ak by bola tehu cukrovka, treba riesit, aby sa babo nenarodilo priskoro, ci moc velike....

ved si kupte v lekarni cosi fajne, nemusite nutne len cukor..nech vas informuju...
24. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 este neplanujem nakupy , ja som poverciva. Nakupovat planujem az okolo osmeho mesiaca. :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Kupat som sa bola takto mozno dva krat a som v pohode. Inak sa kupem len v domacom bayene a to si nedavam nic. A ked vyleziem tak sa hned prezleciem do sucheho. A tak.:slight_smile:
24. srp 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna sa neda porovnavat fotit alebo kamerovat porod a pohreb ...jedno je radostna udalost a druhe smutna ...privadzat na svet dieta je krasna vec nie je to nic obludne ...vlastne ani neviem co moze byt este krajsie ....takze podla mna je nenormalny ten komu sa to hnusi ...
24. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olifcek ja viem ale doteraz som mala dobre vzdy krvne na cukor nepotreboval mi davat aj glukozu ...
24. srp 2010 v 15:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ja by som si teda svoj porod pozriet nemohla, nakolko nemam rada krv a pozerat sa, ako tlacim a fucim ... nepotrebujem. ale kolko ludi tolko chuti :wink:
24. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek