• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Na mě to poznala moje sestra. Jinak to taky řekneme rodině až po kontrole.
imzadi: jména se nám líbí stejná jako tobě. :grinning: Jakoubek a Anička. Už jsme chtěli Aničku první, ale manželovo sestra pořád říká že by jednou chtěla Aničku, tak nevím. Uvidíme. Pak ještě Pavlínku, když je manžel Pavel. Trošku si na tom zakládá. :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.my mená ešte nevymýšľame,možno to bude niektoré z tých,čo neprešli v prvom kole :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,asi vymyslíme iné.
aj môj manžel chcel,aby bol malý po ňom,ale ja som bola zásadne proti tomu,lebo 1.sa mi nepáči,keď sa deti volajú po rodičoch, 2.tak ako on sa volajú 36/4jeho rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme to povedali mojim rodičom,dvom mojim veľmi dobrým kamarátkam a susede,ktorá sa včera prekecla pred švagrinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: svokrovcom a druhej švagrinej nebudeme ani hovoriť-nemáme moc dobré vzťahy.
2. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji hezký den všem. Co e týče jmen, tak tentokrát vymýšlí tatínek. Já si prosadila Honzíka, takže jsme se dohodli, že ted bude na řadě on. Pro kluka má jméno Jaromír. Trvá na něm a nesleví. U holčičky zatím nevíme, čekáme co nám řekne ultrazvuk.

Zatím to ví jen manžel, moje ségra (kvůli hlídání malého, když půjdu k doktorce) a prokecla jsem se u jedné kamarádky. Jinak po předchozí zkušenosti počkáme minimálně na srdíčko. Mám ovšem nutkání to neříkat nikomu. Ať si to každý pozná sám :grinning:

Holky, máte intuici, jestli čekáte chlapečka nebo holčičku? Já jsem tvrdošíjně přesvědčená, že to vím. Je to normální?!
2. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska1 a čo myslíš,že budeš mať?
ja netuším,ale pri mojom šťastí asi zase chlapca.a ja tak hrooooozne túžim po dievčatku.
2. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janette4 mám dojem, že tam je holčička. Hádala bych se klidně do krve. A to chci kluka
2. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nemam dojem zadny:( a ani si nejsem schopna rict, co bych radsi:slight_smile:
2. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já tedy taky nemám žádné tušení. Možná maličké že holčička, ale manžel by chtěl chlapečka, ale jak říká hlavně aby bylo vše v pořádku a mimčo zdravé. Dnes jsme byly s malou na plavání tak jsem docela utahaná. :unamused: Ale pro moje záda to bylo super, pěkně jsem si lebedila. :grinning:
2. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zajímavé téma :slight_smile:

Já u malé věděla hned, že to bude holčička :slight_smile: Tak nějak jsem to cítila. Teď nemám tucha žádnýho, asi je to tím, že mám vytouženou holčičku. Jasně, a hlavně aby mimísek byl zdravý.Tak trochu si myslím , že chlapeček.
Co se týká jmen, zatím nad tím moc nepřemýšlím. Manžel si strašně přeje chlapečka, a jméno prý taky musí mít po něm.
A to se mi taky nelíbí. Někde to tady zaznělo....Jaromír :wink: A říká se mu Míro. A právě, že mi přijde blbí volat stejně na dva chlapy.

Holčičích jmen se mi líbí spousta...Rozárka, Amálka, Maya, Anna.........

Jinak zítra se jdu objednat k doktorovi
2. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja se k vam velmi potichoucku take hlasim :slight_smile:
Na testiku jsou //, ale bojim se bojim, jestli bude vse v poradku, jestli to dobre dopadne, protoze prvni tehotenstvi jsem mela pomerne dost komplikovane (mnohokrat jsem jela do nemocnice s krvacenim), tak jen tise doufam....
Chtela jsem se vas zeptat, poboliva nekterou z vas bricho? Protoze me docela jo...
Podle ovulace bych mela mit termin porodu 6. 2., ale presneji se to asi pozna az podle ultrazvuku, protoze podle menstruace nelze, po porodu jsem v podstate jeste zadnou nemela :wink:
2. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a podle čínského kalendáře mi vychází holčička :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kirkee budeme ti držať palce,nech si v poho.
Mňa pobolieva v podbrušku,niekedy je to také pichanie,niekedy slabé bolesti ako pri MS.

alienočka mala ísť dnes k dr.ktovie ako dopadla. :wink:
2. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 kde nájdem ten čínsky kalendár?môžeš hodiť link?
2. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorat je pitome, ze tady v Anglii delaji prvni ultrazvuk az mezi 12. - 13. tydnem, a tak dlouho asi nevydrzim cekat (a drivejsi ultrazvuk neudelaji, ani kdybych si ho zaplatila), a tak premyslim, ze si necham udelat ultrazvuk v Cesku - mam na vas teda jeste jednu otazku - nevite nekdo, kolik asi stoji ultrazvuk, kdyz si ho clovek plati sam, bez pojistovny, v soukromem zarizeni? Diky! :sunglasses:
2. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě Kirkee :slight_smile:
Bolení břicha, jako při menstruaci je normální. Taky jsem se u prvního těhu bála, že není něco v pořádku. A ono se tam mimi roztahuje :slight_smile: Teď mě bolí, ale nic strašnýho. Jestli si dobře pamatuju, s malou mě bolelo nejvíc kolem 8tt.
Musíme být optimistky , bude vše dobré!!!!!!!
2. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janette - diky, trochu jsi me uklidnila :slight_smile:
Ta bolest neni nijak silna, ale proste je. Jak pises, asi jako pred menstruaci, tak snad je to v poradku..
Nevim, jestli to taky neni od toho, jak porad taham chlapecka, ma ted obdobi, kdy se rad nosi.. no snad je to o.k. :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky i tobe, El :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kirkee, držím palečky, určitě bude mít těhotenství dobrý průběh a vše bude ok

čínský kalendář najdete u mě v albu
2. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten ultrazvuk se myslím pohybuje kolem 1000kč. Ruku do ohně za to nedám. Asi je to u každýho doktora jinak.
Já se nejvíc bojím první kontroly, pak ve 12tt a plodovky. A porodu.....rodila jsem císařem.
2. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sa prvý ultrazvuk tiež robí medzi 10-12tt.
2. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zítra se dozvím jestli k vám budu patřit nebo ne :wink:
2. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj doktor mi dělal pokaždý ultrazvuk, tak se snad nic nezměnilo :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby! Tak dnes som bola v sanatoriu. Na ultrazvuku zvacsena maternica,ale nikde nic(ale vtaj to je nieco vidno malokomu).
A krvicka pozitivna na HCG,no hodnoty neviem,ale hlavne,ze tam je. Takze mmoje tehotenstvo je oficialne potvrdene :grinning: Este o tyzden idem na jedno sono tak uvidime....
Ale aj tak tomu akosi nemozme uverit. Vobec nam to nedochadza. Po tolkych rokoch to je nieco neskutocne. Ja fakt neeviem kedy tomu ozaj uverime :sweat_smile: A to nevravim o tom ako mi aj doktor a aj tych par ludi co o tom vie hovoria ako budem met dvojicky. Davala som si vlozit jedno emryo,ale aj to sa moze rozdelit.Ja neviem ci by som to zvladla :confounded: Ale hlavne nech je vsetko v poriadku!!!
opat vitam nove tehulky!!!! Pozdravujem vsetky a oddychujte a davajte si na seba pozor-ja to mam prikazom od doktora :grinning:
2. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak drzim palce :grinning:
2. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienocka.....:slight_smile: kuju
2. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tobě gratuluju že už to máš potvrzené :wink:
2. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji :slight_smile:
2. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapoměla jsem se pochlubit, dnes jsem byla u kamarádky. Má 2.měsíčního chlapečka. Tak jsem si ho pochovala a nakrmila. Člověk úplně zapomíná jak takový miminko vypadá. U malý mi to strašně moc uteklo.
Ale na druhou stranu si s ní užívám ted taky krásný období. Je samostatná, mluví a každej den mě s něčím překvapí :slight_smile:
Zítra s ní jdu na cvičení s dětmi.Jdeme po druhý a moc se jí tam líbilo.
2. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda! To je neuvěřitelné, jak to letí! :astonished: já své dvě // našla loni 12.6. v den očekávané ms... TP jsem měla 20.2. a Aduška se přihlásila dva dny po termínu :slight_smile: dneska jsou jí 3 měsíce pryč... jen nad tím kroutím hlavou a přijde mi to neskutečné... moc vám všem držím palečky, ať máte pohodové těhu a rychlé porody :wink:
Lucka

PS: nám čínský kalendář vyšel 100% - nejdřív chlapeček, pak holčička :dizzy_face: :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě u malý čínský taky vyšel. A taky ten měsíc , kdy jsem otěhotněla jsem si chovala měsíční holčičku, a tentokrát jsem si chovala chlapečka......že by na tom něco bylo :grinning:
2. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek