• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte babule,dlho som tu nebola a tu popísané celé romány :sunglasses:
16. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzulaxx no, je nas tu strasne vela, to uz nikto nestiha sledovat :grinning:
16. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no pravdu máš :wink: to bude veeeeeeľa pôrodov v januári a vo februári :grinning: :grinning: :grinning:

čakáš prvé dieťatko?? :confused:
16. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzulaxx ano, prve a dost ma to stresuje :sweat_smile:
16. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta myslis si, zeby mohlo vadit opalovanie brucha? lebo ja mam bikiny a nechce sa mi kupovat nove plavky...tieto sa mi pacia a kupovala som si ich minuly rok.
16. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
16. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
prosim baby uz nepiste o strese, lebo zas sa tu vystresujem :frowning2:
16. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no, tehotne by sa nemali opalovat vobec. :frowning2:
16. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 nikto nemá v pláne zbytočne stresovať niekoho,ale ked niekoho niečo trápi na to sme tu aby sme pomôhli a podporili :slight_smile: :wink:
a plavky kupovať nemusíš,maličkému sa nič nestane ked ho trošku slniečko zohreje :sunglasses:
16. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tym som nechcela povedat, ze by si vobec nemala liezt na slnko, iba ze tehotne by sa nemali opekat na slnku.
16. čer 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby viete čo všetko by sa nemalo v tehotenstve robiť,jesť piť???to je kravina,ved by sme potom museli byť iba o čistej vode :grinning: :grinning:

hlavne to nečítajte na nete,lebo viacero báb potvrdilo že je to všetko moc zveličené :sunglasses:

zo všetkého trošku a s mierou,pozitívne myslenie a užívať si tehuľkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu: naprosto s tebou souhlasim :wink:
16. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta to je pravda :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzulaxx: jsou věci, který maj něco do sebe, ale jsou i hlouposti a babský pověry :oD Já se snažím u každýho zákazu a doporučení dohledat nějaký vysvětlení - proč a jak a co to dělá - a podle toho se pak rozhoduju :o)
16. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce nechcem tu mudrovať,ale mám tri detičky a už viem ako to je :slight_smile:

aspon niekto so mnou suhlasí,,díky :grinning: :wink:
16. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 tak, tak :wink: Ale aj rozumni ludia sa obcas spravaju iracionalne :sweat_smile:
16. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 to je správny prístup :sunglasses:
16. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
naprikald moje mamka ani nevedela, ze nesmim jist napul udelany vajicka :slight_smile:
16. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
to som nevedela, ze sa nemozem opalovat. hm. ale si myslim, ze trochu slnka predsa nemoze uskodit a zas ked som tehotna nemusim byt biela ako stena. a preco to vlastne skodi?
16. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to som ani ja nevedela :frowning2: a som si na nom cez vikend pochutnala. to je podla mna kvoli toxo...alebo preco vlastne?
16. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ani ja som nevedela, ze tie vajicka nemozem, ja ich mam strasne rada :confounded:
16. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nemela bys jist vajicka nebo vajecny produkty, jelikoz je vetsi pravdepodobnost salmonei
16. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ale chcela by som vediet preco to nemozme? dovody. taktiez preco sa nemozem opalovat. a je pravda aj to, ze huby nemozu tehotne? sa mi to zda vsetko nejake priskrtene
16. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
je spousta veci co by se nesmelo, ja bych se treba na slunicku nekde u more neopalovalo, protoze tve telo na to neni zvykle a to slunicko je az prilissilne, ale to je muj nazor. ja bych si pupek chranila :wink:
16. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 bábätku to neškodí,len slnko vyťahuje pehy a pigment,ktorý potom veľmi ťažko mizne :unamused: preto sa to neodporúča

bábätku ako takému to neškodí,je hlboko v brušku,teda v panve takže je chránené..
16. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Souhlas se Zuzulaxx, vsechno primerene, jasne nemeli bychom pit alkohol, nejist ostry a chinin, tzn Tonic. Ale to je asi tak vse. Pak samo ne majonezovy salaty a vse, kde to zavani listeriozou ci salmonelozou. Ale jinak s mirou :wink:
16. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta huby asi pre istotu, lebo aj jedle huby v sebe obsahuju urcite latky, ktore sa nevhodnou upravou/pripravou mozu stat jedovatymi. Ja som dnes ale jedla sampiony... Treba si len davat pozor, ake je to jedlo stare, ake su to huby a kto ich pripravoval.
16. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Chcela som odpovedat kwetinke a odpovedala som sebe :grinning:
16. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
koupila jsem si taky tankini (je to takovy ten vrsek co je az jakoby ke kalhotkam?) a Ana je stejne svetlounka, takze opalovani neboli opekani na slunci stejne nehrozi. Ale opet, neminim to prehanet. Babovicky u more placat budu :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek