• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no a tam mas toho psa zakopaneho, tebe ak nejes ovocie tak potrebujes obcas iba tie vitaminy ktore obsahuje ovocie a ine su ti nadbytocne, ale tvoje telo to vstrebava, normalne ich odpudi a vyplavi z tela potom, ale ked si tehotna tak ich vstrebe ...
24. srp 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki a ako to mam inak urobit? :confused:
24. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce je to bleeeeeee ... som si zakryvala oci :slight_smile: a ked tam tak lezis a nic necitis len pnutie tak ti to tak nepride. a hen aky mega masaker :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olifcek najprv som si myslela,že sú to predsa len črevá,ale dnes som to videla na vlastné oči:slight_smile:a dakujem
@cutce dakujem,je to úžasné :slight_smile:))))Moc sa teším :slight_smile: Inak o pohyboch som čítala.Ževraj sa dajú cítit už od 14-15 tt ak sú tehulky chudé a majú tenkú brušnú stenu....Ale nie je to pravidlo.Normálne by to mala tehulka pocítit medzi 18 a 22tt.
24. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavkav@ a v kulturaku sa už cvičenia pre tehu nerobia?
24. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si, ze aj v dnesnej otvorenej dobe je dobre, ked niektore veci ostavaju tabu.
24. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to je zajimave, ja hubena nejsem spiz pri tele a pohyby citim, to simrani uz od 14 tt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, tak by som chcela teraz zaspat a zobudit sa az na konci januara! som taka nedockava... a este ked kukam tie fotky co tu maju ostatne, co uz maju babatka :frowning2:
24. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ... baby ved ked chcete papajte ich a ked nie tak nie ... Dobrý deň. Som v 20 týždny tehotenstva a beriem vitamíny Calibrum mami. Chcela by som sa spýtať, či tieto vitamíny môžem brať počas celého tehotenstva, alebo ich treba vysadiť v určitom termíne. Bola som na kontrole, všetko je v poriadku, lekár povedal, že bábätko je o týždeň väčšie ale inak je všetko v poriadku. Môžu mať tieto vitamíny na to až taký veľký vplyv? Za odpoveď vopred ďakujem.

Kacenka [Pôrodná asistentka] - Nie sú na to žiadne dostupná štúdie, ale praxou sa nám dosť potvrdzuje, že užívanie (pravidelné každý deň) tehotenských vitamínov môže mať vplyv na veľkosť plodu. Takže pokiaľ máte pestrú stravu bohatú na ovocie, zeleninu a vlákninu, tak nie je veľmi žiadúce a nutné, aby ste brala tehotenské vitamíny. Možno len v období chrípkových epidémií, alebo keď ste chorá aj vy. Vitamíny nie sú dobou alebo týždňom tehotenstva nejak omedzené, dokonca sa môžu brať aj počas dojčenia po pôrode. Takže ak chcete vitamíny užívať, tak bude stačiť obdeň, alebo len dva až tri krát do týždňa. To bude úplne stačiť, ak nechcete porodiť 4kg dieťatko
24. srp 2010 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšem,píšem a nechce mi to sem pridat :(((
24. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne, ja si to chci uzit od zacatku az do konce. uz se tesim az budu chodit s velky pupkem :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak chci manzela u porodu, ale jen u hlavy, abych mela komu nadavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce možno máš len citlivejšie telo a cítiš všetko čo sa v nom deje :wink: :wink: :wink:
24. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
happyinka ja tiež,ale už aj tehotenstvo sa mi konečne začína páčiť a začínam si ho naplno užívať....urob to tiež :wink: Náš čas príde....každým dnom sme k nemu blyžšie a blyžšie :wink:
24. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uvidite ked bude babo na svete ako si budete spominat na bruskove casy :slight_smile:)) poriadne si to vychutnajte a uvidite kopanie bude take ze taka komunikacia ako tato neexistuje :slight_smile:)
24. srp 2010 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 neviem, preco sa to nepridalo, to co som pisala, ale dakujem ti, ze ma povzbudzujes! asi mi to prislo tak luto, ze niektore uz citite tie pohyby, ja nic... snubenca nemam doma uz 2 mesiace, nudim sa a ten cas mi ide strasne pomaly :confounded:
24. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka a kde ho mas?
@kkiki "pokiaľ máte pestrú stravu bohatú na ovocie, zeleninu a vlákninu" a to ja nemam :frowning2:
@kkiki to urcite ano, len teraz to je take pomale vsetko... cakat na poradnu, dlhe tyzdne, cakat na pohyby... ale viem, ze uz ked sa to rozbehne, brusko zacne rast a tak, tak uz sa ani nenazdame a bude to tu. a bude nam luto, ze uz je koniec tohto obdobia
24. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak jak pise ta teta daj si 2 - 3 krat za tyzden len nedavaj si viac :slight_smile: a nemozes denne spapat aspon jedno jablcko :slight_smile: to ma najviac vitaminov :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja viem,ale musíš to vydržat.....Ja som na PNke už vyše tri mesiace a nemysli si,že moj muž pri mne sedí celé dni.Aj ja sa nudím....A čo sa týka pohybov,neboj ono to príde...ako som písala,u každého to je inak.....Držím palce,aby si ich aj ty už čoskoro cítila :wink:
24. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce pracuje v holandsku, ale teraz v sobotu koooooooooooooonece dojde domov, a bude tu az do svadbu(25.9.)! tak uz sa strasne tesiiiim, a neviem sa ho dockat! je to strasne tazke, ked predtym sme boli spolu kazdy den a teraz mesiace bez seba. a najhorsie je to, ze ked sa narodi babo aj potom bude musiet ist, lebo tu je to s pracou o nicom :frowning2:
24. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka hlavu vzhuru, jak pise Suzi, kazda to mame jinak, hlavne, ze je prte v poradku :wink:
24. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka veru tak len si to uzivaj :slight_smile: ja som vcera akurat hovorila mojmu, ze taaaaak by som bola hore celu noc a hrala by som sa na pocitaci caesara :slight_smile:)) alebo simsov achhhhhhh .... potom nebude casu , zaspi babo a budes upratovat, zobudi sa von , no stale dokola a vecer budes rada, ked sadnes k milemu o 10 a potiahnes dve hodky svojho casu pre seba :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja nechcem aby pri mne sedel cele dni, ale 2 mesiace je na mna trosku moc!!! a preco si na PN, mala si nejake problemy??
24. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to ano, to je najdolezitejsie :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka to je dlouho 2 mesice, ale uvidis az budes mit maleho v naruci nebudes mit ani cas se nudit :wink:
24. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no, som zvedava ako to budem vsetko zvladat :unamused: ale bude to urcite ok!! a budem spominat na tieto casy, ked som sa skoro unudila na smrt :grinning:
24. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek