• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@happyinka no ako sa to vezme.....o bábo sme sa snažili 3 roky no a nakoniec som aj tak musela íst na umelé oplodnenie...teraz musím byt opatrnejšia.To je všetko....
24. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to urcite!! nebudem vediet, kde mi hlava stoji :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka mm kazde leto chodieval na 4 mesiace do USA, ked sme este spolu chodili a jeden rok som ho prehovorila, nech ide aspon trochu blizsie do Anglicka a tam ostal pol roka, lebo prve 2 mesiace si nenasli pracu :confounded: Nevideli sme sa od juna do Vianoc, ani som nevedela, ci ho vobec spoznam. :sweat_smile:
@kkiki prave som sa donutila zjest cely pomaranc :slight_smile:
@suzanna85 dokedy budes este PN?
24. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted resim jesle, ale vypada to, ze se asi nebudu vracet do prace, protoze jesle na jeden den stoji to co ja si za ten den vydelam :astonished: :astonished: :astonished:

tak ted uz se nedivim, ze tu vsichni meli au-pairky :sweat_smile:
24. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pockaj ked na teba pride tehotenska slintavka :slight_smile: vtedy budes jest citrusy na kvanta :slight_smile: to ti je aka zabava , ze kup mi mandarinky :slight_smile: ale aj 5 kil :slight_smile:))) ale fakt ked zjes jedno jablcko denne a troch azeleniny tak uz mas vlastne vyvazenu stravu :slight_smile: ved nejes len maso a cestoviny :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 aha, tak to hej... tak to si musila byt velmi stastna, ked to konecne prislo! nam to vyslo hned na prvy krat. strasne som uz chcela babo, ale nechcela som mat na svadbu velke brucho, tak sme to skusili v maji, a teraz dufam, ze do septembra az tak moc nenarastie :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki len maso a zemiaky :sweat_smile: a pecivo
24. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, ja som na tom bola podobne, sice ho zvyknem vidiet raz za 2mesiace, ale tiez mam pocit akoby som ho uz ani nepoznala :unamused: ale ty si to mala este horsie...
24. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zatial som vypísaná do 21.9,ale ja si už ani nemyslím,že pojdem do práce.....doma sa síce velmi nudím,ale tá práca mi za to nestojí.Bábo je prvoradé.nechcem nič riskovat.Otehotniet ma stálo vela času,vela plaču,vela bolesti a veeelllmmiii vela penazí....
24. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no, ja som zvedava, do kedy ma zajtra moja Dr. vypise a ci vobec... :unamused: ale urcite by som chcela aspon do konca augusta
24. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak schrumaj jednu mrkvu k masku a zemiakom a vecer jabko a daj si dva krat ten vitamin :slight_smile:)) hlavne jedz co si telo pyta :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ja mam troska vyhodu, ze mi vela veci da Miska. Tak aj preto chcem pockat s nakupovanim. A dokonca aj novu postielku, lebo mala Rebeka spava s nimi v manzelskej. :slight_smile: Mna caka asi len kocik a nejake osobne veci pre mna. Ale to ma cas. Kocik kupim asi az po narodeni. Z nemocnice pojdeme s vajickom. :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta podla mna ta vypíše....určite.Ja by som na tvojom mieste zostala doma ešte dlhšie....prežila si si vela s tým hematomom.Ak nemusíš,neriskuj.....
Babulky utekám už,ideme na návštevu...pekný večer a hlavne nepíšte vela,nikdy sa mi to nechce dočítať :wink: :wink: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 uz len 1x sa vyspim a budem vediet :wink:
24. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, ako sa máte? Ja dnes chodím v kuse cikať, už ma to nebaví :grinning:
24. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nie pokial viem
24. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja som vcera utekala na pohotovost, lebo som strasne krvacala... strasne som sa bala... na pohotovosti sme sa nedozvedeli nic, ci je babo v poriadku, a museli sme cakat do rana, aby sme sli k nasmu gynekologovi. To bola ulava pocut srdiecko, zatial je vsetko OK, krvacam uz malicko... viem, teraz ako sa citis, sharlotta, tak na mna myslite...
24. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko zvykaj si,,uz to bude len horsie s cikanim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chodim tiez stale,,aj v noci
24. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 myslime na teba,,hlavne,ze je drobec v poriadku
24. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 držim palce, nech je všetko v poriadku. Možno si mala mať v tomto období menzes, tak sa to spustilo :wink:
24. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na mna to ide akosi narazovo. jeden den cikam ze sedim skoro vzdy na hajzliku, potom aj tyzden je vsetko ako pred tehu a potom zase. myslim, ze sa to deje vtedy, ked kusok brusko podrastie.
24. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dakujem, pekne sme sa s manzelom vystrasili... doctor nevedel najst pricinu, babo bolo v pohode, pekne si to tam plavalo, ale musim lezat.... a menzes moze byt tak neskoro? toto je po prvykrat, co som mala problemy.
24. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja niekedy prespim celu noc a nemusim ist,,,ale niekedy aj kazdu hodinu,,dnes chodim kazdu polhodinu,,,ale zasa aj vela pijem,,mozno je to aj tym,ze ako babo je polozene,,ci prave netlaci na mechur,,lebo nie vzdy chodim tak casto
24. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vidíš, to mi nenapadlo, že to môže byť tým, ako je bábo práve uložené. Ja som si myslela, že maternica má v danom momente konkrétny tvar a nemení ho podľa toho, ako sa bábo hýbe. Ale to je vlastne jedno. V podstate ma to časté cikanie aj teší :slight_smile:

@minnehaha2005 podľa mňa to možné je. Alebo ti iba praskla nejaká cievka. Dôležité je, že krvácanie nebolo z maternice, čiže drobec nebol ohrozený. :wink:
24. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem ku kopancu =D u mna to boli pred par dnami creva takze cakam odznova kedy sa babatko ozve =D
24. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no moze to byt aj babom,,vsak uz ma nejaku vahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja mam taku strasnu chut na fajny gulasik,,boli sme pred dvoma tyzdnami,,ale to mi neulahodilo,bo bol moc riedky,,ale taky fajnucky husty by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ja budem nakupovat asi len to najnutnejsie zatial lebo v rodine mame tiez vela malych deti a kopu veci mi pozicaju a daju, aj kocik uz mame od milosovej sestry, je v dobrom stave a ako mi bolo aj povedane babatko vo vanicke aj tak dlho nevydrzi a bude chcet sportovy a do toho investujeme.

co sa tyka vitaminov berem ich od zaciatku tehu, este som sa osobne nestretla s tym ze mamicka ktora ich uzivala mala nejak velke babatko tak uvidime. Inak mam dostatocne vyvazenu stravu jem vsetko, ale tak mam nedostatok niektorích dolezitych zivin tak vitaminy preistotu beriem
24. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne je dnes uplne na nic, nejak len tlacim do seba nechci vediet co som od rana do seba dala =D
24. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek