• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
baby tak s tymto sa musim podelit,,volala mi ta kamoska, co som vam dnes spominala,,sa chcela pochvalit,,,tak si predstavte,ze je v 10tt a uz ma jej male 15cm,,,dobre citate cm!!!! no nechaaaapem,,,potom asi vsetky mame mrnuskov malych,,lebo mi zasa splechla, ze ja mam potom nejake male dieta
24. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no daj pre zaujimavost :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ma teda velke babatko na 10 tyzden, to ma mozno aj od toho alkoholu a cigariet
24. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je hlupost,,,podla mna tam ma mm,,,ale bude presviedcat,,,minule mi vravela,ze idealne tehotenstvo trva 36 tyzdnov,,,ako nechapem, ona uz jedno dieta ma,,,tak by mala byt skusenejsia,,a nie taketo hluposti tvrdit
24. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na ranajky kacku s chlebom a kapustou zavaranov, banan, stvrtku cokolady, keksiky asi 3 =D, dalsi banan, na obed polievku slepaciu, okolo 15 kacka, knedla, kapusta, stvrtka melona to je zatial vsetko, a to som znovu hladna =D =D
24. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no alebo mm a male je take male kvoli jej zivotosprave =D =D
24. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak a mame vitaza,,blahozelaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes zjedla rano parizsky salat,,penu slahackovu, arasidy, slivku, jablko, cesnacku, cestoviny s maskom,,a teraz hranolky s reznom,,medzitym kopec cokolady,,,ale na teba dnes nemam
24. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no dobrý apetít :grinning:
@mafynka osobne si myslím, že tej tvojej kamoške bábo iba zle zmerali. Ja som mala v na začiatku 13tt 5,5cm bábo a veľkosťou presne zodpovedalo tomu tt. A to som sa aj trošku zľakla, lebo v iných diskusiách niektoré baby písali, že ich drobce maju 7-8 cm. Takto skoro je to veľký rozdiel, ale tak verím svojmu dokymu, že meral dobre, tak mu sono ukázalo a podľa PM to sedí.
24. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no v 10tt ma byt babo 3 az 4cm,,mozno len nechce priznat, ze je o polovicu mensie,,jaaaj uz jej nejdem dvihat,,bo vzdy len aka som ja nezodpovedna a ona ma super tehotenstvo,,,a ja mam potom z toho len depku
24. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jaaj chute mi robis ze parizsky salat ten zboznujem a rezen a hranolky ach jaj idem pozret do chladnicky....=D som zvedava co dnesok spravi so mnou rano na vahe =D =D
24. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ale to nie,,chodi k dobrej dokine,,vsak ziadny doki sa nemoze seknut o 10cm
24. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja som osobne mala v 11 tyzdni 3,6 cm
24. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si brusim zubky este na tlacenku s cibulkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vidis ani to neni zly napad len kde najdem tlacenku =D no nist idem ja fatk neco spapat lebo mi tu uz slinky tecu =D
24. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no vidis,,tak nech mi nerozprava,ze ja mam male babo,,,ze ona ma idealnu velkost,,,joooj aka som hakliva,ked niekto o mojom drobceku povie nieco zle :slight_smile: vsak je moje najkrajsie a najsladsie,,,ale to citime asi vsetky tak :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak dojdi,,dako sa podelime :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete kolko moze stat tlakomer? chcela by som si kupit, ale nemam ani ponatie kolko by ma to mohlo stat a kde ho predavaju. zeby v lekarni?! :confused:
24. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uz ji ty telefony neber a bude ti lip, asi spatne rozumela doktorce :wink: a nebo neni v 10tt ale v nejakym 16tt :wink:

a prestante mi delat chute, ja tady nic takovyho nemam a vy mi delate takovy chute :cry: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale ono to je trosku pravda... 38 tyzden je uz OK rodit, a ked si zoberies, ze realne si vtedy tehotna 36 tyzdnov ...ale tvrdit, ze normalne tehotenstvo by malo trvat 36 tyzdnov je hlupost, alebo chce, aby kazdy tomu veril a technicky je tehotna dlhsie ako trvrdi :wink:
mozno, ze jej merali aj maternicu spolu s babom :slight_smile: ... moje ma 7 cm v 13 tyzdni
24. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka my sme kupili v nay v akcii,,stal asi 1O euro
24. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ale ona pocitala 36 tyzdnov od datumu poslednej mrchy,,co mi pride moc malo,,ako vravis aspon 38tt je ideal
24. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mmm, to je celkom dobra cena, myslela som, ze viac... aj okolo 50eur. a to si uz davnejsie kupovala?
24. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak potom jej realne tehotenstvo by trvalo 34 ... ved to je blbost, hovorim, zrejme to musi tvrdit, alebo mala mrchu a aj uz bola tehotna, ved aj to sa stava...
24. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no nato,ze ma jedno dieta, tak v tom asi nema jasno,,lebo aj znama porodila v 36tt a beru jej babo ako nedonosene a je v inkubatore a ma velke problemy,,,plucka este nema vyvinute,,,no je to moja kamoska,ale ma hneva ako sa sprava,,a taka,co fajci a pije nema s tehu problem,,a my niektore ako sa tu natrapime a davame velky pozor na nase babatka
24. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka pred rokom,,ale to mali nejaky vypredaj,,taky na ruku myslim,ze v beznej cene dostanes do 30 euro,,kukni na nete,kde je najlacnejsi
24. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ok, diki...preskumam to :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To si asi ta kamoska pomylila s inym udajom, ktory je na fotke z ultrazvuku, a je cca v 10 tyzdni v dlzke 15 cm. Neviem presne co to je za udaj, tusim nieco taka ako rozpätie maternice, ale velkost babätka urcite nie :-O
24. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka257 no ved jasne,,ale je hrda,ake ma velke zdrave babo,,ako prajem jej to,,len nech mu tym fajcenim aspon neublizuje
24. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alexis kde siiii,,teraz ja potrebujem radu,,,som hladnaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved to, nie je to fer...
24. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek