• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005 co uz narobime,,nic s tym nenarobime,,ale zamrzi to cloveka
24. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - tak dobre, že všetko je v poriadku

@mafynka - ja som Romiho porodila prirodzenou cestou na 38 týždňa a to mal 53 cm a 3390 g. :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mohla by si mi tiez prosim poslat zoznam tych veciciek co treba pre male babo potokin@yahoo.com aby som vedela co vsetko budeme potrebovat uz co to kupujem tak nech viem co este :slight_smile: dakujem
24. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som na prvy ultrazvuk draheho zobrala lebo som nechcela ist sama ale je pravda ze tu v uk je to mimo gynekologa a je to samostatne oddelenie v nemocnici. bolo pekne ze mohol drobca vidiet so mnou :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin skus kuknut dozadu nejake strany,,uz je tu na stranke,,ak ho nenajdes, poslem ti
24. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka pokusim sa pohladat dnes ste toho riadne vela popisali :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin co este nespis? :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja tu este nemam ani 10hodin takze este mam cas a plus zajtra idem do roboty az na 11tu takze mam cas. hladam ten zoznam :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin na strane 294 je ten zoznam
24. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeeeeej dakujem velmi pekne hned idem kopirovat a ulozit nech mozem vyskrtavat vecicky co uz mame :grinning:
24. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mas toho vela kupene??,,,bo ja rozmyslam,ci nie je skoro kupovat,,uz mam toho pomerne dost nakupene,,zatial len vecicky
24. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my mame toho uz dost lebo za mesiac sa stahujeme na slovensko a ja si chcem veci uz nakupit tu lebo je tu lepsi vyber ale kocik a take to budeme kupovat az doma, ale mame nosic (ten som si chcela vyskusat predtym ako budem moc velka :slight_smile: ) plus este deku s hrazdickami taku na hranie a nejake to oblecenie, ked budem mat konecne cas nafotim. (oblecenia pre maleho mame uz tak akurat este nejake drobnosti) aj ja som si myslela ze je to skoro ale cas a situacia nas akosi donutili
24. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin vsak to je jasne,,urcite je to aj lacnejsie
24. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to urcite preto chcem mat zaklady a co to mozno aj podostavame, dnes sme sa dozvedeli ze postielku mame len treba matrac a moji rodicia nam kupili cestovnu postielku tak aspon to mam z krku :slight_smile:
24. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to mas dobre vyriesene,,,,a kde sa stahujete na slovensko?
24. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile: Vstavat a cvičiť:grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@arrett aka vtipna od rana :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano bambulky, vcera vecer som tu bola, ale som cely cas docitavala, ste toho tolko popisali za jeden den :slight_smile: ale musim sa vam inak pochvalit.... vcera som urobila tazku skusku, jednu z tych najtazsich na medine :dizzy_face:
25. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano

@bambulka0406 super :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - blahoželám ku skúške

My tiež postieľku nemusíme kupovať, budeme mať požičanú od môjho oca - mám 11ročného nevlastného brata, ktorý v nej spal asi mesiac. Je biela aj s baldachýnom - mali sme ju požičanú aj pri Romankovi - on v nej spal do 10-tich mesiacov. :slight_smile:

Ja som drobčiatku ešte nič nekúpila - začnem až v novembri alebo v decembri.
25. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca nakupy aj ja asi tak - no keby sme mali babu, tak by mi stacilo kupovat len male veci, velke by som jej hned odlozila. ak chalan - tak vseeeeeeetucko, :dizzy_face:
aha, symbolicku vec sa chystam kupit - po morfo - ak bude vsetko ok, co je o mesiac. ale hlavne nakupy az v zime
25. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - u nás presne naopak. Ak bude chlapec, tak len pár drobností a ak bude dievčatko /manžel si veľmi praje/ - tak bude toho viac treba kúpiť. :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca hehe, ak budeme mat parik, si mozme povymienat veci :grinning: . jaj moja je teraz taka prieberciva v obleceni - 2/3 oblecenia co som jej kupila na leto - nenosila. furt len sukne a saty
inak pre baby je radost nakupovat - tie nadherne vecicky. pre chlapcov je myslim mensi vyber, ale neviem presne, este nemam odsledovane
25. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 inak medicina - waw, velky obdiv. na co by si sa chcela specializovat? ja mam svagra lekara - on odisiel do Kanady
25. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav chcem byt gynekologicka... ale uvidime este. ale ma to riadne zaujima, aj vo volnom case si zvyknem citat veci z gynekologie. ja urcite ostanem na slovensku, mam tu vsetko... neviem si predstavit, ze by som sla von
25. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak super, drzim palce :slight_smile:
25. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem kupovat vsetko, po nikom nic nezdedim. uz mam kupenych par malickosti, som sa snazila neutralne farby, ale mam par kuskov modrej farby.... som zvedava ze co budem robit, ked bude dievca :grinning: ja mam tusaka na chlapca, tak uvidime... ale je mi to jedno, kedze nemam deti :wink: inak v pondelok sme kupili cestovnu postielku...,. zdalo sa mi to este skoro, ale bola v akcii za 35euro... tak sa to podla mna oplatilo
25. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a tiez ma napadlo - kupili sme detsku vysielacku v lidli - ta je vraj dobra. takze aj my uz nieco mame.
25. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav my sme ju tiez kupili, aj ta je modra :grinning: ale nevadi, modru moze mat aj dievca a tam aj tu cestovnu postielku.... vyzera v pohode celkom... aj ked az casom zistim co je to za kvalita
25. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek