• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobre ranko tehulky =D......dnes som zle spala bol spln a mesiac mi svietil rovno medzi oci ale aj tak som sa len prehadzovala a hladala si polohu.....rano nas zobudil budik chceli sme ist na hriby ale nakoniec sme skoncili opat v posteli a predchvilou ma zobudil traktor lebo beru smeti =D =D
@mafynka co si chcela? =D dosol manzel tak som sa mu venovala.....ja som nakonec spraskala ester rohlik s medom, par syrovych korbacikov a dojedala po muzovi kacku =D =D
25. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj my modru :wink: tiez si myslim ze modru moze aj dievca. ruzova pri chlapcovi by bola "zvlastna"
25. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a dnes si uz co stihla spapat??
25. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som po prvykrat cvicila predvcerom, tehotensky pilates, a zacala som krvacat... neviem, ci to bolo z toho .. tak teraz lezim v posteli
25. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky co takto sa zacat fotit,,bruska,,plus aj vybavicky,co uz mame pokupene,,nech mame pamiatku,,,poznate picasu??tam sa da nastavit, ze tie fotky vidi len ten,komu dovolite,,a daju sa vytvorit cele albumy
25. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka este nist =/ ale dam si rohlik maslo med a kavicku s mlieckom =D a hned potom na zachod to je ranne precistenie overene =D
jj picasu poznam ale ja si robim album tu teda mam tam len dve foto mojho bruska =D a dnes mi zacal 18.tyzden tak odfotim brusko a pridam i ked sa mi zda ze sa nejak zmensuje a nie zvacsuje =/
a ja pre babo nemam este nic kupene tak nemam co pridavat =D
25. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka pozname :slight_smile: len ja som na toto leniva, takze ja sa nepridavam.
25. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak prekonaj lenivost :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja to nepoznam
25. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty si sem supni foto nech ta vidime z tvare do tvare =D =D
25. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem k skúške to je super,že chceš byť gynekolog,je velmi ťažké najsť niekoho ozaj dobrého a ludského
kočky velká VDAKA za ten ZOZNAM je super,že sú tam aj poznámky čo naozaj potrebuješ :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: včera som ho ukázla mm a ten sa opýtal to sú veci na celí rok :grinning: :grinning: :grinning: no niektoré sú...... :grinning:
vy ste toho ale popísali tak zbežne som to prebehla
25. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak mne fotku znova zmazali :angry: :unamused: zase hodím tú istú :sunglasses:
25. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a preco ti ju mazu?
25. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti neviem asi nezodpovedá :sunglasses: požiadavkám,alebo niesom fešanda :grinning:
25. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 keby som si sem dala fotku,,a niekedy sa stazovala na draheho, ratam s tym,ze to ma okamzite poslane do mailu :grinning:
25. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ta to maze nejaky zavistlivak,ze si taka kocka :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka =D idem si este kavicku spravit rozky su uz hotove =D
25. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja uz papam parky a dzusik k tomu
25. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to iste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak dobru chuttt....inak ked nechces foto si sem nedaj /moja kamoska sa rozviedla a jej sestra na nete spomenula meno jej muza a on si to nasiel v googli a uz ju chce tahat po sudoch ze co o nej pisu na internete ale tak ona spomenula meno aj priezvisko to je ine/
25. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak k tomu zoznamu ukazala som ho manzelovi a on ze cooo? ze urcite polovicku nebudem potrebovat no som zvedava =D
25. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no môj bol tiež mierne v šoku :grinning: :grinning: :grinning: a večer v posteli hovorí už vidím ako máš paniku z toho čo ešte nemáš kúpené :grinning: :grinning: :grinning: mal pravdu rozmýšlala som nad tým :grinning:
25. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no ja este paniku nechytam i ked by som mala kedze z toho zoznamu mam tak 2,3 veci =D, som nejak poverciva a nakupy si nechavame tak v 7,8 mesiaci....takze zacinam odkladat peniazky =D
25. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13, @mafynka - som si čítala večer, čo všetko ste pojedli - ja nezjem ani polovicu z toho

Ja mám tiež album tu na MK - ale len vo svojom profile - nastavila som si aby sa nezverejňoval vo fotoalbumoch.
25. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca hehe a to som este vecerala =D a v zozname chybali este puncovy zakusok a 3 cokoladove =D ..vcera som mala riadny hlad az som sa sama cudovala inokedy nezjem z toho co vcera ani polovicku =D
25. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som to tu už písala,poverčivá niesom ale zase mám rada zásoby ako taký sislík :grinning: :grinning: takže som spokojná ked je všteko pekne dopredu pripravené a okrem toho mi švagriná radila v tom 6-7 mesiaci to pomaličky poprať a pochystať lebo s tým poriadnym bruškom sa jej vraj moc toho už nechcelo....
no v podstate má pravdu koncom septembra je ešte fajn počasie a bude to určite lepšie schnúť :slight_smile: my máme totiž v byte cez zimu vlhšie
25. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ty toho ale spapáš :confused: :astonished: :grinning: ja som raňajkovala kesík pol jablka a banán,som plnáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vsak ja tiez bezne nejem 7 parkov na ranajky,,,dakedy som jedavala max dva,,,,aj to vsetko co jem, dojeda priatel,,,teraz by mi len skusil daco vziat z taniera, hned by bola vrazda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fotku sem nejdem davat,,ak niekto chcete,tak do mailu,,alebo na FB som,,ale je jedna snazivka, co sa nam uz dva roky rype do vztahu,,a ked sme sa rozisli,hned mu volala,,takze riskovat to nejdem,,

@leginca no vravim, dostava sa mi chut do jedla :grinning: :grinning: :grinning:

babyyy,,a ten zoznam nie je na stresy,,,vsak mame este casu dost,,tak sa nestresujte,,,ja len chcem byt pripravena na vsetko, a vediet co nas caka
25. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek