• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 ale to len vcera vaááázne =D inak ta nepapam az prezieram vcera som mala nejako chut =D =D dnes bude zoznam jedla velmi kratky len tieto dva rozky na obed polievocka a poobede jeden chlebik takto jedavam obycajne
25. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fuu tak 7 parkov by som nedala tak max 3 =D
aaa s tym zoznamom nejak nestresujem ja si myslim ze to v pohode za dva, tri dni nakupime mame tu super obchody kde je vsetko ako sa hovori pod jednou strechou =D
25. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no to som zvedava, co povies vecer :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no aj ja ale nechuti mi dnes ledva som ranajky spapala =D
25. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky,vy tu stále rozoberáte fajné slovenské dobroty a mne tu v zahraničí len tečú slinky :grinning: mňňňňňňaaaaam.......
25. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem scivilizovať kúpelňu,baby keby ste vedeli akú má kopu na žehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieje tu niekto kto rada žehlí :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem si precetla prispevek os Suzi, chtela jsem docitat ale nebudu :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ani náhodov....ešte že moj muž si ožehlí sám :grinning:
@cutce dobré ránko :wink:
25. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ani to nerob....zbytočne by si bola hladná :grinning: :grinning: :grinning: tak ako ja teraz :grinning:
25. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 neviem,,ale ked taku najdes, pridavam aj moju kopu :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no môj mm nežehlí ani náhodou :grinning:
@cutce ani ja som to celé nedočítala,je toho vééééélmi vela :sweat_smile:
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: len či nájdem :grinning: :grinning: :grinning:
@mimina321 to je asi jediná vec,čo ho baví....ale zásadne si vyžehlí len to svoje :grinning:
25. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja odkedy susim v susicke, zehlim minimum veci - kosele a tak. inak som zehlila len ja.
25. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani moj manzel nezehli mna to celkom bavi sediet pri telke a zehlit =D ale zas toho nemoze byt vela =D
..prave soom v mudrej knizke citala ze babatko zacina pocuj a rozoznavat hlasy tak dnes sa s nim v posteli porozpravam nech sa mi uz ozve a riadne ma kopne =D nech som kludnejsia /nedaju sa mi davat smajlikovia neviete preco? nemam ich tu zobrazených vrrr/
25. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 kde si kupila tie krásne pyzamka a aj ten kabatik s mackom pu tusim =D nadherne su juuuj
25. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ani mne nevadí žehliť ale to jen v zime.Od mája do konca oktobra tu máme strašne teplo.Nehrozí,aby som stála aj pri horúcej žehličke.Aj tak zo mna tečie... :sweat_smile: .Ja som to čítala tiež.Bábo už má vyvynutý sluch a počúva tlkot srdca matky.Dokonca počuje a reaguje na zvuky z vonku.Takže si všetky poctivo spomente na všetky uspávanky a začnite drobcovi spievať..už vás vníma.my s manželom sa s ním rozprávame už nejaké 2 týždne....Možno aj preto sa nám už ozval kopancom :grinning:
25. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tak ty sa tam mas super tolko tepla by som prijala, neznasam zimu a vsetko s tym spojene mne by uplne stacilo sneh na vianoce a potom nech uz nie je ani zima ani sneh =D
no musime sa s nim zacat rozpravat mozno sa aj nam uz konecne ozve =D
25. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kde si zmizla? zas papas? =D
25. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neviem,či by sa ti páčilo takéto počasie....som tu už 5 rokov a leze mi to na nervy.Stále je len teplo-40st. a nedá sa dýchat.Od apríla tu ani len nezapršalo!Sneh som videla za 5 rokov len raz-aj to len na slovensku,ked som bola doma na vianoce.Chýba mi slovenské počasie....
25. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - ja rada žehlím - ale vždy večer pri telke. Včera som žehlila prádlo z 2 práčok. Len ja žehlím skoro všetko - ešte aj bavlnené spodné prádlo, aj utierky, uteráky a aj posteľné prádlo. :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak sa nasla dobra dusa, ktora rada zehli :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no mozno tak na rok dva a potom by som asi aj ja mala toho tepla dost a hlavne tých 40tok =D
@leginca jj aj ja tak vsetko zehlim, ale tak kedze casto neperieme to zehlenie ma bavi =D
25. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 a ako si sa dostala na cyprus? sla si tam pracovat? mne sa tam vydala spoluziacka
25. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tomu ver že ano....Od zač.tehotenstva sa tu potím ako pes...a ešte ma čakajú horúce necelé 2 mesiace.Už sa neviem dočkat konca oktobra....konečne sa budem moct ist niekde prejst,lebo teraz v tých horúčavách to možné nieje....
25. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ako si ma odhalila :slight_smile:) dala som si este parizsky salatik :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav odišla som zo Slovenska síce z iných dovodov,ale naštastie sa mi tu podarilo nájst prácu .Neplánovala som tu zostat na vždy,ale spoznala som muža svojich snov a a tak sa cyprus stal už pomaly mojim domovom....No Slovensko mi stále strašne chýba....
25. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak mozeme k tebe nosit kopy pradla???,,,ja to ani nemam daleko :grinning: :grinning: :grinning:
me taky nevadi zehleni, jen nejhorsi je se k tomu donutit. ja zehlim kazdy tyden tak kolem 1.5 hodiny
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek