• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce treba si lahodky zobrat do prace :slight_smile: ja si tiez nosim :wink:
25. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, ale kdyz ja jsem vecer unavena abych si neco ceskyho uvarila :confounded: a s cesneckou, to by me pekne hnali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vyskusaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - už som to potvrdila :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka radeji ne :grinning: :grinning: :grinning: , mame otevrenou kancelar kazdy vidi na kazdeho :sweat_smile:
@slavkav a co delas za praci?
25. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ja si tiež nosím jedlo z domu do práce, chodím ráno riadne vybalená. Ja si nosím ešte aj minerálku z domu. :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce administrativa :wink:
25. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca uff, tak to teda mas co nosit. ja si obed objednavam tu. ale nosim si ovocie a podobne :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to mas dobry, ze jidlo si objednavas v praci, ja bych si to musela nosit z domova, ale nekdy mam s sebou co jsme meli k veceri :grinning:
25. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - vieš ja mám Crohnovu chorobu a nemôžem zjesť hocičo :grinning:
25. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aha - uff, to je nieco s crevami, vsak? to je potom jasne
25. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - tak, tak, je to špecifické zápalové ochorenie čriev. Raz za týždeň sa idem najesť do reštaurácie, ale častejšie by to nebolo pre mňa dobré. :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jaj, to je mi luto, aj kamoska o ma
25. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja uz som druhy den v posteli, jaj...
25. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - nie to až také strašné. Bola som pred 8-mimi rokmi na operácii -zobrali mi 50 cm čreva a odvtedy to mám relatívne v kľude. Jasné, že musím brať lieky a chodím pravidelne na kontroly a niekedy mi je strašne zle - ale dá sa to v pohode zvládnuť. Sú aj omnoho horšie diagnózy. :wink:
25. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak byt je poupratovaný,teraz príde návšteva a večer žehlenie,ale prídem nakuknúť :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Tak, 1. skrining dopadol dobre, hematom tam vraj uz nie je a placenta je ok tam, kde ma byt, vraj...Aj ked moja Dr. mi najprv robila utz a az potom sa pozerala do papierov z nemocky. :confused: A najprv mi povedala, ze mozem ist do prace a potom, ked si to precitala, tak mi napisala PN-ku, bola som aj u mojej vseob. Dr. a ta ma vypisala do konca septembra a dala mi aj vychadzky skoro na cely den :grinning: Tak to som rada, ze nemusim ist do prace, tesim, tesim. Len neviem, ci mozem tej mojej Dr. verit...ale dost dlho mi robila ten utz, tak hadam nesplietala 2 na 3. :sweat_smile: A bola som aj v praci, odniest im pisomne oznamenie o tehu a aj PN-ku. Takze som dnes vsetko vybavila, len aby bolo vsetko ok. Lebo aj minule mi povedala, ze kludne mozem plavat a o tyzden na to som bola s krvacanim na pohotovosti... :unamused:
25. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super, ze je vsetko ok :slight_smile: , verim, ze dr ma tentokrat pravdu
25. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a v robote ako zareagovali? v pohode?
25. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Tvarili sa, ze sa tesia so mnou a ze mi gratuluju...Bala som sa ovela horsej reakcie....Len sa boja, ze pojdem na rizikove, ale to ani ja nechcem, pokial nebudem musiet. Ja som najprv, ze nech ma vypise aspon do 10.9. a moja doktorka sa nic nepytala, iba ze kedy mam daslsiu poradnu a ja ze 27.9. a ona mi napisala PN do konca septembra. :slight_smile: Neplanovala som az tak dlho byt, ale ked inak nedaju. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A potom uz len oktober, november a necely december a MD :dizzy_face:
25. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta joj, tak to jsem rada, ze mas uz vsechno v poradku a jaka byla reakce?
25. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja len neviem, ci tomu mozem verit...ze je vsetko ok. A dost pozerala malemu hlavicku...az potom ja som sa pytala na hematom a placentu a povedala, ze vsetko je ok...a az ked vypla utz, tak si precitala papiere. :unamused:
25. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak je pravda, ze by sme asi ocakavali opacny postup - najprv papiere, potom uzv, ale tak snad ti nerozpravala hluposti. no mas este jedno riesenie - ist skusit vysetrit sa k inemu dr. :unamused: ak jej teda neveris
a ty si videla co vsetko pozerala?
25. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nie, nevidela som na to, ale bol tam so mnou mm a ten vravel, ze pozerala hlavne chrbat a hlavu.
25. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha. mm bol ako spokojny?
25. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ani nevedel, ze na co sa pozera :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem ani, ci videl ako bije srdiecko :confused:
25. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dr nevysvetlovala? nevadi, uvidi nabuduce :wink:
25. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek