• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no co to mas za doktorku, ze na tebe nenatoci obrazovku a neukazuje ti na co se diva? To by mi vadilo a rekal bych ji aby mi to vsechno ukazala
25. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie, neviem, ci nema rada chalpov v ordinacii, ci co? :confused: Ale nebola k mm velmi mila...takmer si ho nevsimala. Mne inak zvykne babo aj ukazat, aj vysvetluje, ale teraz nic.
25. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: a ani se vas nezeptala jestli chcete vedet pohlavi?
25. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ona ma jednu velku obrazovku na stene a este monitor. A zvykne aj ten monitor natocit na mna a ukazuje mi...a dnes nic, tak neviem, asi fakt nema rada chlapov v ordinacii. :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce povedala, ze to az v 20tt budeme vediet
25. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a morfo ti bude robit ona alebo ides inde?
25. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ona mi bude robit
25. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: ale nekomu se to da poznat uz i ted. Me by nezajimalo jestli ma rada chlapov nebo ne, ja zase tolika UTZ nemam, takze bych se pekne ozvala :angry:
25. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne robi utz vzdy. Mna zaujima jedine, ci je babo v poriadku a ci je vsetko, ako ma byt. Posledny utz mi robili presne pred tyzdnom. :wink: Len som chcela, aby aj mm videl drobca.
25. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na to pohlavie som sa mohla opytat... :unamused: len minule mi povedala, ze az v 20tt
25. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela utz v 5tt, 9tt, 14tt a ted 20tt a pak az 30tt :confounded: :frowning2:
25. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta JEEEJ to som rada, ze je vsetko v poriadku :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta urcite je vsetko v poriadku a ako ma byt. netrap sa zbytocne. jeeej, tak to mas cely mesiac pred sebou. nacerpas energiu a potom sup sup otravovat zivot studentom :wink:

@cutce ja som mala utz v 6tt a v 13tt. predpokladam, ze dalsi bude v 20tt :angry:
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak to jsme na tom stejne, jo ten posledni byl vlastne 13tt +4 :frowning2: , to je silene dlouha doba :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ze? aj mne sa zda. :frowning2: moja dr. ma na cenniku vylepene, ze utz na vyziadanie pacientky 10€. no som zvedava, ako by reagovala, ked s tym za nou niekto pride.
25. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka, tak ono jestli je vsechno v poradku, tak proc bys e jich melo delat vic no
25. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyyy jeden má kope z vonku, druhý zvnútra.. ach jaj. Drobcek z vnútra teda dáva už riadne supy:slight_smile:
sarlota - veľmi sa teším, že je všetko ok. My ideme v utorok na morfologicky usg. Dúfam, že sa nám drobec ukáže, nie ako simonko až v 30tt:slight_smile:
25. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem vam baby :slight_smile: Inak ja tiez platim za utz 10eur, ale mne hned na zaciatku povedala, ze ona robi utz na kazdej poradni a ze tie, co nie su zo zakona si budem musiet zaplatit a ja si ich aj rada zaplatim a som spokojnejsia. :wink:
25. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja bych taky platila €10, to je jak za hubicku :slight_smile:
25. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozmyslam, ze pojdem este k nejakemu inemu dr. Da sa to? Vy ste si tu niektore baby vybavovali utz inde, to sa len tak da, nech ma pozru?
25. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ano môžeš, sú to zväčša nestatne ambulancie-súkromne. Ja idem do femma sro na mirfolgicky, platím 25€.
25. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta : tak tady muzes jit na utz, ale jsou to vetsinou soukrome kliniky, takze se plati hrisne penize :wink:
25. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlepsie by bolo u nejakeho znamho, ale tu nikoho nemam :unamused: V Presove by sa dalo vybavit...
25. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte @sahrlotta skus tuto, ja ked som v Ba , chodim k nemu , je to v centre http://www.gyncentrum.sk/
25. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..prave som dosla z hríbov...nic moc sme nenasli ale aspon som sap resla po hore i ked som musela robit prestavky lebo som do kopca nevladala =D
...ja som mala ult. len dva v 7 a 11 týzdni teraz idem az v 20 ach jaj to cakanie....ale tak este 11 krat sa vyspinkam a uvidim babatko =D
25. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, uvidim este, porozmyslam....len mi to bude zbytocne vrtat hlavou. Ale polyp mi objavila hned na prvom utz a teraz tento mi robila asi najdlhsie zo vsetkych, tak snad to pozrela dobre...
25. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj v GF mozes ist na uzv na vlastnu ziadost
25. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj, urcite to pozerala dobre :wink: tento dr je strasne fajn , mozes si kontakt ponechat a objednat sa niekedy na 3D, 4D ...ja som ho nasla tak isto, zdalo sa mi ze moj dr si to "nepreciiiitil" , ked vysetroval moje brusko , bral ma ako by to bolo normalne, ze tam mam miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mangel zobral dieťa a psa na prechádzku a ja som si užila konečne 30 minutovu sprchu namiesto 5 minutovej:slight_smile: Tak veľmi mi to chýbalo. Konečne nevyzeram ako opica, ale ako žena:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek