• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
těhulky chci se zeptat,pociťujete také občasné píchání,nebo křeče na pravé či levé straně v podbříšku???mě už delší dobu (ale ne v kuse,třeba obden) bolí na levé straně.Cítím takové ,,tahavé píchání,, až bodání.Bojím se aby to nebyl slepák. Co myslíte? Máte to také?Zítra jsem se raději objednala na gyndu.
25. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Slepak je na právo. Ale to pichanie pociťujem. Niekedy slabšie, niekedy silnejšie, niekedy tak, že sa nemôžem postaviť, inokedy vôbec.
Mna začína boliet pindula - lonova spona, tak ako pri simonovi. Ach jaj. Budem musieť menej chodiť:slight_smile:
25. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa To pichanie by malo byt v poriadku, roztahuje sa maternica. No pre pokoj v duši, zavolaj gynekologovi.
25. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett.....díky za odpověď!! mě píchalo už kdysi ale toto je takové jiné,silnější i v jednu noc jsem měla křeče,tak se bojim....
25. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ako hovori arrett, slepak je vpravo,,a take obcasne pichnutie je normalne,,ja ho mavam skoro kazdy den,,maternica uz rastie do bruska,,preto to pichanie
25. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka.....aha,ale mohl by to být slepák,když mě to teď v posledních dnech píchá vpravo??
25. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj mna picha vpravo a uz slepak nemam,,ked mas zapaleny slepak, tak to citis v podstate stale,,nie len ako male pichnutia,,,aspon ja som mala stale bolesti,,toto je nieco ine,,,ak ta to pichne a prestane,,tak to slepak nebude
25. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne chyba zasa kupel,,pena, sviecky,,vonava sol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neviem ako to mate tam,,,ale ja ked som sa bala,,zavolala som jednemu dokimu u nas,,vobec som ho nepoznala,,,a v pohode ma vzal na sono,,s tym,ze to nikde nepisal a zaplatila som mu 10euro,,vsetko mi ukazal a odpovedal na vsetko, co som chcela
25. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka.....stálá bolest to není,tak to snad bude v pořádku,ale je to nepříjemné.Zítra budu moudřejší protože jdu na gyndu.
25. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no vidis,,tak sa nestresuj zbytocne,,zajtra budes mudrejsia
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pridám sa k vám aj keď termín mám 29.1. ale baby z tej témy sú už veľmi ďaleko na rozdiel odo mňa.
@neelaa, to pichanie ktoré pociťuješ sú úpony maternice ktoré sa začínajú naťahovať.
25. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik vitaj suseda :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja som mala podobne problemy minuly tyzden sla som radsej lekarovi a ten mi povedal ze mi rastie maternica a ze ked nespinim vsetko je v poriadku. ale je lepsie si byt ista ako sa nervovat, aj pre male je to lepsie ked si kludnejsia, ale urcite to bude v poriadku :slight_smile:
25. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
tak ako??? Kto Ma dnes vyšetrenia? Nejaké nové kopance??
To mOje sidielko teda kopancuje už kvalitne:slight_smile:
26. srp 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja idem dnes na poradnu - co mi vlastne bude robit, ked nie uzv? a kopance - aj ja uz chceeeeeeeeeeem :frowning2:
26. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a pekný deň prajem. :slight_smile:

@sharlotta - tak super, že všetko je v poriadku.

@komarik - vitaj v našej téme. :slight_smile:

@neelaa - ja tiež mávam také pichanie na pravej strane, niekedy musím zostať stáť - ako už baby písali rozťahuje sa maternica.
26. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky

@slavkav drzim palce na poradni
26. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko bruska....u mna nic nove len mavam tie bolesti ako pri mrche =D kopance sa neozvali ale vcera som babu v posteli povedala nech sa mi ozve =D
26. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Moc, tlak a krcok maternice:slight_smile:)) držím palce
26. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett , @mafynka dakujem :wink:
@arrett - tak to si bola dnu iba chvilku. a to srdiecko pocuval na tvoje poziadanie alebo sam od seba?
26. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Jaaj a ešte aj srdiecko. Počúva to automaticky sám. Ostanes ležať na koze a on ho popocuva. Budeš to počuť aj ty ako bije. Asi tak 30 sekúnd
26. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super. takze ty ides vlastne k nemu najblizsie az kedy?
26. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vam robia sono na koze ci nejak som nepochopila to pocuvanie srdiecka?
26. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav skontroluje moc, zmeria tlak, mozno ti aj vezme krv na dalsie testy, kazdopadne drzim palce :wink:
26. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tiez dobre ranko prajem. :slight_smile: Akosi sa mi od vcera rapidne zlepsila nalada. :slight_smile: Ked ma mm vcera viezol ku mne do roboty, tak som sa nezdrzala a vykrikla som, ze "Aha, stromyyyyy!" :grinning:
@alexis13 Mne robi sono na koze... :confounded:

A aj mna boli brucho takmer vkuse, sem-tam aj picha, ale aj take ako kramove bolesti mam, ale to len chvilu, ale bolia ma ako keby svaly, ci co, hlavne dole pod bruskom a dole v pravo ma boli uz dlhodobo, tiez som sa bala, ci to nie je slepak, ale som si povedala, ze keby to bol slepak, tak uz sa davno zvijam v bolestiach.
26. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nie, nas dr. nerobi uzv na koze :wink: . len on nerobi uzv na kazdej poradni a ked spravi vysetrenie krcka, tak tam rovno zostanem a popocuva srdiecko nejakym inym pristrojom - aspon tak si to ja predstavujem
26. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta citlive brucho mam aj ja - tento tyzden tak viacej - tak snad je to roztahovanim maternice. boze, ja si z prveho tehu vobec nic nepamatam. ale hovorim si, kym nekrvacam, snad je vsetko ok. viem, ze boli aj take pripady, ze bez krvacania .. ale verim, ze je vsetko ok. ine mi totiz ani nezostava
26. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v noci sa mi snivalo, ze som fonendoskopom pocuvala brucho a nic som nepocula... :sweat_smile:
26. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no mna moj doktor od zaciatku tehu na kozu nedal a krcok mi tiez nekontroloval =/ vrrr asi mu poviem nech ma skontorluje aj tam dole ci je vsetko v poriadku, ja vzdy idem na sono do vedlajsej ambulancie a tam lezim na posteli
26. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek