• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ja mam fonendoskop pri posteli a každý vecer pocuvam ale nic zvlastne nepocujem samu vodu,a zblnkotanie =D
26. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 kazdy ma ine sposoby, tusim v zahranici od spodu nekontroluju skoro vobec. ale ak chces, kludne mu to povedz
26. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav preistotu mu to poviem lebo predtym ako som otehotnela som sa dlhsie liecila na vseliake infekcie tak nech ma skontorluje potom chceme ist aj na tu dovcu tak nech viem ze som v poriadku =D
26. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jasne, pre klud duse :wink:
@arrett - ale vyter nerobil ziaden, ci ano?
26. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tusim ty si tu davala ten zoznam toho vsetkeho, co treba, co posielala mafynka, ze? Nemohla by si mi ho prosim poslat do IP, ak mas, zabudla som ho skopirovat a nechce sa mi to hladat, na ktorej strane to bolo :sweat_smile: Dakujem.
26. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvilu zaciname 5. mesiac,,neviete,co nas dalej caka?
26. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nie, vyter nerobí, pokial nemáš komplikácie. Ku koncu tehu robí iba vyter z konecnika kvôli streptokokom?
26. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kopanceeeeeeeeeeee! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sharlotta strana 294 tam je ten zoznam
@arrett a klystir si robis sam, ci? :confused: Je to aspon blizko sprchy a zachoda? Ja aj rozmyslam, ze ho odmietnem.
26. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta uz som poslala
26. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta uz aby tie kopance boli riadne citit
@mafynka dufam ze mna uz riadne kopance kedze mi zacala 18.tyzden =D
@alexis13 aj tebe dakujem, si rychla, akurat som sa isla preklikat na str.294 a ty si ma uz predbehla :sunglasses:
26. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko baby! :slight_smile:
chcem pridat jednu svoju kurioznu skusenost s gyndom a zubarkou! asi vsetky ste uz boli na prehliadke u zubara kvoli tehotenstvu.... ja som tam bola tiez, uz davnejsie, asi tak pred mesiacom. sestricka od gynda ma upozornila, ze ked tam budem, mi nemoze robit ziaden zub, ziadnu plombu, ziadne vrtanie, proste nic! tak som si tam veselo isla, lebo som sa nemala coho bat! no a zubarka mi zahlasi ze mam dva kazy, a ze o tyzden ma aj objedna a hned mi to aj spravi! tak som vyvalila oci na nu, ze gyndo to predsa zakazal, ze v tehotenstve, hlavne do 15 tt, sa nesmie nic robit zo zubami! ja som bola asi v 13 alebo 14tom. ona sa zacala smiat, ze co je to za blbost a sestricka sa k nej pridala! ze ony o takom este nepoculi, a to tam je uz poriadne dlho to zubarka, ma dostatocnu prax min. 15-20rokov. tak som teraz nevedela ci ja som zle pocula u gynda, alebo mi sibe, alebo jej sibe?! ona si myslela, ze si vymyslam, ze si nechcem dat spravit zuby. tak mi povedala nech prinesiem papier od gynda, ze mi nemoze spravit zuby, lebo inak mi ich spravi!! tak som utekala ku gydovi a zasmial sa, ze taketo este nezazil, a ze on ziadny papier nebude posielat, ale ze jej zavola!on potom isiel na dovolenku, nezavolal jej.... a vcera mi vola zubarka, ze kde je ten papier?! tak som jej povedala nech mu zavola a vyriesia si to! ja som taketo este nezazila aby jeden lekar nevedel co moze a co nie! odvtedy sa mi neozvala ani zubarka, ani gyndo, tak som zvedava co bude na poradni v pondelok! neviem ci ste davnejsie uz taketo preberali, ale co na to hovorite????
26. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta klystir pri porode? ja som mala cisarsky, tak mne nerobili - resp. asi nestihli, ale zda sa mi, ze je to blizko sprchy urcite. aspon na antolskej
26. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka tak to je dobre - toto mam fakt "rada".
ja som inak este u zubara nebola - ale snad v septembri sa tam dokopem
26. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja som u zubara nebola a asi ani nepojdem.Nie zeby som sa bala, ale ja mam zubarku v Presove a do porodu tam asi nepojdem... :unamused: Zuby ma zatial chvalabohu nebolia, tak dufam, ze to bude ok aj nadalej.
26. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja som u zubara nebola,,ani sa nechystam,,,raz tam sadne,a asi tam aj umriem,,,ale podla mna by sa aspon na zaciatku nemalo nic robit,,,hoci kamoske aj trhali zub,pocas tehu s injekciou, a malicka je uplne v poriadku,,,ale zas naco riskovat,,kym ma nic neboli,tak ma tam nik nedostane,,,vlastne mna tam nik nedostane ani ked ma bude boliet
26. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ze?? no, a teraz doveruj tym lekarom.... ked ani nevedia poriadne co maju robit! :angry:
26. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka u zubara som nebola a ani sa nechystam a vela bab asi tiez nie lebo sa ho bojime =D =D ale je to riadna blbost ja by som si tiez nedala zubi robit iba keby to bolo akutne
26. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :slight_smile: Ja chodim na velku tak 2x do tyzdna max, niekedy aj len 1x za tyzden, takze ja si myslim, ze mne klystir nebude treba. Ci?
@mafynka to mas ale dost tazke, ked mas take obavy z dr, nie? mamina si s tebou asi uzila v detstve. pockaj, teraz sa ti to "vrati" :grinning:
@mafynka gyndo mi potom hovoril, ze neskor, ze uz sa moze, ale aj tak to je rizikove, lebo nevies ako na to zareaguje to malinke.... :unamused:
26. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jaaj a klystir zas kvoli comu holky? vidim ze vela veci este neviem =D =D
26. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka kapitola lekari je dost zaujimava. Mne jeden povie, ze mam nizko placentu a druhy, ze nic s placentou nie je a ze je tam, kde ma byt a teraz komu mam verit?
26. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mas na mysli pri porode? netusim, ci to robia kazdej alebo ako. lebo mne pri cisarskom nerobili a citala som, ze niektorym ano. vsak uvidis :grinning: myslim, ze vtedy ti to bude uz jedno
26. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aby si sa im nepototo ked budes rodit, lebo vtedy uz tlacis vsetko... :sweat_smile: Tak pred porodom ti este daju klystir.
26. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, cudujem sa, ze ste neboli, lebo mna tam sestricka poslala, ze tam MUSIM ist, inak by som urcite nesla ani ja, a ze mi to aj do tehu knizky zapise zubarka ze som mala tu prehliadku.
26. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek