TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
mafynka
26. srp 2010
@sharlotta ty kokosss,,,a to mi ju tam len tak strcia????,,a este s prudom vody?? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a boli to??
happyinka
26. srp 2010

@sharlotta mas pravdu 😃 😃 radsej nahodte inu temu 😃
sharlotta
26. srp 2010
@slavkav a to este nepocula moju mamu rozpravat o porode. 😃 :-p
slavkav
26. srp 2010
@sharlotta 😃 😃 😃
sharlotta
26. srp 2010
@mafynka neboli, len ti vyplachnu creva, je to take trochu skor by som povedala, ze ponizujuce ako bolestive...
mafynka
26. srp 2010
no moment baby,,dokoncite mi to,,,to aka velka ma byt ta hadicka,,a nestaci,ked spapam prehanadlo??
mafynka
26. srp 2010
@sharlotta tak je mi luto,,to male ma 5 mesiacov nato,aby si naslo inu cestu von,,,ja na porod nie som pripravenaaaaaa
sharlotta
26. srp 2010
@mafynka viem, ze klystir mozes odmietnut, ale zase riskujes, ze si ototo babatko a je tam aj riziko infekcie, keby ti nieco uslo
happyinka
26. srp 2010
@mafynka neboj, ked to pride, tak podstupis vsetko, len aby uz bolo vonko 😃
mafynka
26. srp 2010
@sharlotta no ty kokos,,,vidim,ze vela veci budem musiet este predychat
slavkav
26. srp 2010
@mafynka nestresuj, mozno to nebudes potrebovat, @leginca nemala 😉
tes sa z tehotenstva a pri porode mysli na to, ze konecne uvidis babo a toto je jedina cesta, ako sa k nemu dostat. a tym, ze to uz absolvujes, bude babo velmi blizko
sharlotta
26. srp 2010
@mafynka neboj, prezijeme, ja ked sa niecoho bojim, tak sa snazim prilis nemysliet a vrhnem sa do toho a potom uz to akosi musim prekonat, ked nie je cesty spat 😉
mafynka
26. srp 2010
@slavkav tak s klystirom som zmierena,,,ale hadicky nech do mna nepchaju
slavkav
26. srp 2010
@mafynka klystir sa da kupit aj v lekarni - a tusim, niektore baby si to robia doma. vsak si pozistujes predtym 😉
alexis13
26. srp 2010
@mafynka viem ze sa da kupit nieco podobne v lekarni neviem ako sa to vola ale pouziva sa to pred sexom do ...... aby ti to tam vycistilo to neni to iste? si to kupim a spravim pred porodom sama 😃 😃
mafynka
26. srp 2010
@slavkav a v lekarni to je vo forme tabletky? alebo ako to je?
alexis13
26. srp 2010
@slavkav jj to som myslela 😃
happyinka
26. srp 2010
@mafynka 😃 😃
sharlotta
26. srp 2010
@mafynka inak moja mama v cakarni musela ludom vysvetlovat, ze ja som normalna, ze len sa tak bojim injekcie 😃 Ked som bola mala a isli mi brat krv z prsta, tak som si cely cas v cakarni ten prst drzala, pohupovala sa v kolenach a sama pre seba si hovorila nieco ako "mama gege putu lutu koko poko...." az kym ma nevzali dnu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
alexis13
26. srp 2010
@mafynka nie klystir je toto co kupis v lekarni 😃
mafynka
26. srp 2010
@sharlotta no co uz,,strach je strach 😃 😃 😃
happyinka
26. srp 2010
@sharlotta 😃 😃 😃
mafynka
26. srp 2010
@alexis13 ty kokos,,to uz co je za pomocka
alexis13
26. srp 2010
@mafynka to je to cim si to vycistis 😃
ach uz dajme inu temu tuto sa o Ho rozpravame 😃
mafynka
26. srp 2010
baby a mozem si pred porodom dat panaka??,,,,bo toto ja triezva nezvladnem 😃 😃 😃
slavkav
26. srp 2010
@alexis13 tak tak a @mafynku sme vystrasili akurat
slavkav
26. srp 2010
@mafynka 😃 😃 😃
sharlotta
26. srp 2010
Od vtedy som si uz nedala pichnut ziadnu injekciu...az teraz...A to som mala asi 9 :-N
alexis13
26. srp 2010
@slavkav jj asi sme ju len vystrasili, a co tu este do porodu preberieme to ani rodit nepojde 😃 /nerobim si srandu mafy 😃/