• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 nejdem kukat,,bojim sa :grinning:
26. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som vcera akurat mame povedala, ze ja sa po porode normalne opijem. Odsajem si mlieko do zasoby a ozerem sa... :sweat_smile: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no esteze uz je tehotna, lebo inak by si to s tehu mozno aj rozmyslela. :wink: ale nie, no jednoduche to isto nie je, ale co uz, ked inak sa babo nenarodi??? zena si vsetko musi pretrpiet
26. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja asi uz rovno pri porode
26. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Netreba na to mysliet...ono to aj tak pride a potom uz lekari a sestricky uz budu vediet, co s nami robit...
@slavkav ja sa porod tiez velmi bojim ale upokojujem sa ze ked tolko zien uz rodili a prezili preco aj ja nie, manzel bude dufam ze pri mne aj to mi velmi pomoze len nech vsetko ide ako po masle a babatko a ja budeme v poriadku a zdrave
baby co sa tyka toho nastrihu je to nutne u kazdej zene alebo sa da porodit aj bez toho?
26. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 @sharlotta - jasne. ja mam tiez paniku z porodu, kedze prvy som si odspala. to by som brala aj teraz, tiez sa bojim bolesti @mafynka :wink:
26. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ved to,,zena si vsetko odtrpi,,,a ten moj mal vcera zasa hlasku,ze by som ho rozstvrtila,,,ho aj za usi dotiahnem do tej nemocnice,,ziadne ozieracky nebudu,,bude tam pekne so mnou :angry: :angry:
26. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav viem ze niekotre kamosky co rodili ze nic necitili proste to z nich akokeby vypadlo a niektore ze sa dlhe hodiny trapili....kazda sme ina a kazda z nas bude mat porod iny bud lahky alebo z tych takších
Ja som sa po tomto vsetkom uz aj porodu prestala bat, len nech bude babo ok a ostatne prezijem...
@alexis13 aky nastrih?
26. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tak =D
@alexis13 tak tak, je to u kazdeho ine. zavisi aj od velkosti baba, aj v akej polohe sa rodi a pod. hlavne, nech je babo ok my sa zahojime :wink:
@mafynka ach jaj nic som radsej nepovedala..len ta tu plasim prepac =/
26. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

neco noveho?
@alexis13 dala si @mafynke dalsieho chrobaka do hlavy - nastrih :wink:
@slavkav tvoj doktor ti moze do karty napisat, ze odporuca cisarsky, ked mate dobry vztah :wink:
@slavkav ja uz budem radsej ticho ale tak ked som taka zvedava musim z niekade ziskat info =D
26. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 o aky nastrih sa jedna?
kinderka nepanikarte :grinning: klistyr je uplna brnkacka , robi sa poleziacky , hahicka je uzulinka a skoro nic necitis ,iba trosinku tlak , ako ked ti treba :grinning: . vstanes a par krokov odlehatka je kupelna ( toaleta a sprcha) do 2-3 minut si hotovo :grinning: a oholit sa mozete domenka :wink:
@alexis13 precitaj si temu EPI-NO tu na MK. Ja nad tym uvazujem...ked budem moct. Je to vlastne podobne, ako masaz hradze.
@sharlotta no neviem, chodim k nemu az toto tehu a myslim, ze dr. neradi davaju cisarsky "len" tak ... lebo aj pri malej, ze v pohode na normalny. lebo ja mam siroke boky -idealne na porod. ale ja som posero, ak by som sa dalo, asi by som sla radsej cisarskym.
26. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyy vsak mi to niekto vysvetlite,,chcem byt na vsetko pripravena a radsej skor to vediet,,,nie ze sa vsetko dozviem pri porode a zdupkam im z tade
26. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 toto som chcela pocut, ze wc a sprcha su blizko...ja som myslela, ze sa to robi postojacky :confused:
26. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to nebudes ani citit...ked bude babatko potrebovat, tak ti "prestrihnu" tu cast medzi otvormi, aby babo mohlo von a potom ti to zasiju. Nastrih hradze v podstate necitis. aspon kazda mi to zatial povedala, ze pri tom vsetkom to ani nebolo take hrozne
26. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se musim pochlubit, pokud uz bude hotova nova nemocnice u nas, coz by mela v lednu, tak budu mit sama pokoj pro sebe se sprchou a zachodem :grinning:
26. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :wink: fakt je to uplne nic ...@mafynka ja som mala nastrih ani som nevedela...az ked povedala dr na moju otazku ze co tam este robi ked babo a placenta je vonku , ze to stipe neako ...ona ze uz vas len zasivam :sweat_smile:
26. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce super, toto by sme chceli vsetky :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek