• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka akoze nektorích chlapov nechapem vrrr
26. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre si urobila...vidim, ze nie len pubertiaci su nekompletni :angry:
26. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta =D pacia sa mi Jakubko a Olivia mna dost ovplyvnuju mena o ktorích viem ze ich nositelia su bud alkoholici alebo nieco podobne....a urcite chcem meno take co u nas este nieje =D
@alexis13 este nevyberame
neviete preco mi nejdu smajlici? vobec ich tu nemam zobrazených vrrr
@sharlotta Preco obchadzat Ružinov? Ja som tam bola veľmi spokojná
@alexis13 ja zatial len tobias
26. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja chcem skor nejake bezne, obycajne meno, ta Olivia je ulet
@alexis13 presne, mne sa mnohe mena pacia, ale zial poznam niektory ludi s tym menom - a uz sa mi prestava pacit. a este nechceme, aby to malo hned pri narodeninach. tak ako to mam ja
@sharlotta to maju vsetci v genoch,,bez ohladu na vek
mafynka: no to je dalsi exot nemusi byt ani pubertak a bude myslet jen na sebe :angry:

@sharlotta: jen sa upokoj a nemysli na to, kdyz mu to reditel zozral tak at, nez ty prijdes tak na to vsichni zapomenou :wink:

@alexia: je mi mame tolika jmen, ze zatim nevime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to si jedina, co poznam :wink: Z toho, co som pocula - personal neprijemny, sestricky neochotne, lekari nedbanlivi, hygiena nie bohvieaka... :unamused:
26. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile: Ja mám úplne opačne zážitky:slight_smile:))
26. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to si mala stastie :slight_smile:
26. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zavisi asi ako vystihnes, ja na antolsku tiez nemam dobre zazitky, ale asi kvoli tomu, ze bol strajk. zenske sestry v pohode, detske - no comment. a niekto je super spokojny. vies, ak sa v pohode rozkojite, vlastne od sestier nic nepotrebujes. ak potrebujes mlieko kazde 3h, tak uz nie su tak mile, aspon na mna neboli
26. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tobias je peknucke meno..mi mame tiez vela mien ale pomalicky zaciname zuzovat okruh =D
26. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dievcenske vobec netusim ake dam :frowning2: :frowning2: ked ziadne mi tak nepadlo do oka ako tobias,,,toho som chcela aj pri prvom tehu
26. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme mali vzdy problem viacej s chlapcenskym ako s dievcenskym :slight_smile:
26. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty si uz bola tehotna?
26. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano bola,,presne pred rokom
26. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera ma este nazlostila jedna moja kamaratka...Musim si vyliat srdce medzi vami... :sweat_smile: Sme si pisali cez FB, pisala som jej, ze som bola na kontrole a ze vsetko je ok a pytala som sa ako ona. Ona na to, ze ma depky a ze preco sa jej nedari, ze nech sa aj ostatnym nedari, nie len vzdy jej...a ze aka je tato spolocnost, ze ludia, ktori naozaj nieco vedia a maju vzdelanie nic nedokazu, ked nemaju znamosti a peniaze...ja som jej uznala, ze ma pravdu, ale ze jej neviem na to nic povedat, lebo to tak proste je a hotovo. Povedala by som jej, ze sa tereba zamerat na vlastnu rodinu a ze zivot bude ovela krajsi, ale to ona pocut nechce, lebo ona si buduje karieru a ja som "skrachovana ucitelka..." a to my sa len vsetci klameme, ze sme takto spokojni a ze ona sa tak klamat nevie. Tak som si na odlahcenie temy zacala robit srandu, nech sa odstahuje mimo civilizacie a nech splynie s prirodou a ona mi na to napisala, ze "Dobre, na buduce sa budeme tak o tvojom babu bavit" a na to som sa vypla....Nechcem povedat, ze jej problemy nie su problemy, ale ked nikomu hrozi, ze pride o babo, tak si dovolim tvrdit, ze je to trosku vasci problem ako to, ze si ona nevie najst vhodnu pracu...
26. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav A už vieš kde budeš rodiť?
26. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a co sa stalo ak smiem vediet?
26. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett na antolsku sa chystam, len este neviem, ku ktoremu dr., antolsku preto, lebo nechcem wc na chodbe a maju najlepsie vybavenia pre deticky - ak by sa nahodou nieco stalo. akoze lakalo ma trochu dohodnut si otapkovu k porodu, len ta je v ruzinove. tak si budem musiet najst niekoho na antolskej, len netusim este koho
26. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a ktoreho Dr. si mala pri prvom? Asi to fakt zalezi. Ja som bola pripravena na to, ze nebudu extra mili, ale velmi ma prekvapili...ale zase tiez zalezi, lebo napr. doktorky boli super a doktori uz trosku menej :unamused:
26. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, no my sme boli teraz v utorok na kontrole a zase boli zle vysledky na moju blbu hepatitidu... mam cakat 2 tyzdne, lebo neprisli vysledky z ba a potom idem hned na infekcne, no aj tam ma odbili, ze nevedia, co so mnou...tak nechapem, co sa tam budem nudit :cry: cakala som vselico, ze sa moze stat, no ze sa budem pretlkat po infekcnom, koznom a co ja viem kade ma nenapadlo :frowning2:
26. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 potratila som,,,
26. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to je mi lito, a co nakonce s tebou budou delat?
26. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nemala som nikoho. hovorila som si, cele tehu ok, penazi nebolo nazvys, vsak kolke odrodili, odrodim aj ja. no ale po tom, co sa mi tyzden odlupovala placenta, lekari o tom ani netusili, vsetci boli veeelmi spokojni, tak tentokrat si uz dohodnem lekara. pri porode sme totiz zazili neuveritelne stresy a to uz nechcem zazit. videla som rozdiel v starostlivosti, kym som tam lezala. ja som predtym chodila k Niznanskej - cele tehu, tak rozmyslam nad nou - len obcas vie byt naladova .. asi ako kazdy, tak netusim este ...
26. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to mi je luto......muselo to byt tazke......
ale tak si opat tehu tak sa raduj =D
26. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek