• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
zdravím všechny při večeru :wink:

@amadu ....bravo! to bylo výstižné :slight_smile: jen bych doplnila, že nejpřesnější ultrazvuk,co se týká velikosti mimča je kolem 12tt

opalování....... já jsem byla kolem 17tt na dovolený u moře. Celou dovolenou jsem seděla pod slunečníkem a přijela jsem domu krásně a hlavně trvale opálená :slight_smile: Narozdíl od mého mužíka, kterej se opaloval na sluníčku a do týdne se oloupal :wink:
Bříško jsem si chránila :wink:
Dnes jsem strašně unavená, půjčila jsem si něco na čtení, tak dnes brzy zalezu do pelíšku.
16. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze diskuze je od toho, ze kdyz ma nekdo trable, tak ho ostatni podrzi, tak jak jste me z toho vyhrabali vcera vy. Je jasny, ze se vsechny bojime, nektere z nas si bohuzel nevydarene tehu zazily. Za chvili se budem stresovat aby dopadl dobre NT screening a tripply, ale to proste k tomu patri.

Gigi: ja beru od Calibrum nejaky vitaminy pro 1.trimestr a listovku uz ne, uz by ji bylo moc :slight_smile:

Dneska mi neni dobre, jdu spat, mejte se tu fajn a zitra sem nakouknu a v sobotu uz frcime, takze Vas tu nebudu stresovat :wink:

16. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neplašme! Ono je stejně úžasný, co všechno ty přístroje dokážou a seknout o nějakej ten milimetr se fakt může každej! Před pár lety by takhle brzy na UTZ ani nic neviděli. Bětce je rok a třičtvrtě a srdíčko bylo slyšt až v 10+něco, dneska jsem se na to koukala, prostě horší přístroj. Takže nějakej milimetr sem, nebo tam, halvně jestli je všechno v pořádku ne?
16. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo presne tak musime myslet pozitivne to je to co nas musi drzet takybych sla spat ale driv jak v 23 to nebude a pak v 7 budicek :angry:
16. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam manzilka na srazu ze zakladkou, mura spi, tak ja mam pre. Jen jeste se premluvit a uklidit kuchyn. Jeste musim neco dodelat do prace a pro dnesek hotovo.

@pattie vidim, ze jsi z Prahy, odkud presne?
16. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 z Prahy 5 a Ty?
16. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 mne doktorka predpisala duphaston rano a vecer. ja som dnes riadne unavena, ale evidentne mojho priatela viac dostava to moje tehotenstvo ako mna lebo je uz zalezeny v posteli :slight_smile:

amadu - jej dakujem za vysvetlenie, takze vy to mate takto internacionalne :slight_smile:

chodi vas partner s vami na gynekologiu?
16. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie: Praha 8, ale ted jsem bohuzel na Praze 5 (v Motole) pecena verena :unamused:
@kwetinka1 nechodi, ale na UTZ byl
16. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 při prvním těhu chodil, teď je nějakej čas v zahraničí, takže nebyl, ale snad někdy půjde :slight_smile:

@ma12 myslíš Motol jako nemocnici?
16. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie jj - tata je tam 3.tyden, takze jsem tam obden :unamused: , ale snad se blyska na lepsi casy
takze ty jses ted s prckem a valcis sama :wink:, jak to jde? ja vzdycky, kdyz se drahy vratil ze sluzebky, tak jsem byla rada, ze tu je. Prece jen, kdyz prijde domu, tak jsme na ni dva.
16. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 tak držím palce, ať je brzy v pořádku!!!!
Ale tak dá se to, no co mám dělat, už od loňskýho srpna pendlujeme.... ale jak to jde, jsme spolu, o čemž svědčí i ten budoucí mimouš :slight_smile:)) Naštěstí už to bude končit a manžel bude konečně doma!
16. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie zase jste se podivali do mist i s Betuskou, kam byste se jen tak nepodivali. Muzu se zeptat, co tvuj manzel dela?
Ja vim ,ze se to da zvladnout, to je jasny, jen je to krapet narocnejsi :wink:
A diky, snad uz bude jen lip :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit napisu zitra pa tehulinky
16. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 Dělá softwarového architekta, no prostě něco s počítačema :grinning: nějak tomu moc nerozumím :slight_smile: Jo pravdou je, že jsme se podívaly, akorát to cestování s malou je dost náročný, ale co, všechno se dá zvládnout :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie jo tak to mam doma neco podobnyho :grinning:

nic, vypinam a jdu spat
16. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie moj partner este som mnou nebol, ale chce ist. to bol pri tebe aj ked ta vysetruju?
16. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 už si to nějak moc nepamatuju :slight_smile: |Chodil se mnou na UTZ a to bylo mimo ordinaci, takže bez klas. vyšetření
16. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj chodit nechce :o( Mimís ho prej začne zajímat, teprve až se narodí :o( ale kemně se chová hezky a pozorně, to zase jo :oD
16. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :wink: hlasim sa k vam do partie :wink:
krasnu noc a dobre ranko vsetkym :slight_smile:
17. čer 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 - no mne lekarka predpisala nejake vitaminy, ktorych nazov si nepamatam, ale je tam kyselina listova, vitamin B12 a jodid draselny (teda dufam, ze sa mi to spravne podarilo prelozit) :stuck_out_tongue_closed_eyes: A asi to tu davaju automaticky vsetkym, lebo gynekologicka z UTZ sa ma pytala, ci mi lekarka, ktora mi vypisovala teh. knizku a ktora ma k nej poslala na UTZ, predpisala nejake vitaminy, a ked som jej povedala, ze nie, tak zostala uplne zhrozena a hned mi toto predpisala :slight_smile:
17. čer 2010 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 - prepac, ak som sa ta dotkla s tym stresovanim, ja som to nemyslela zle. Len ja ked si tu citam, ze niekto plakal kvoli tomu, ze si tu nieco precital, tak mna to velmi mrzi. Podla mna netreba brat vsetko az tak vazne a zbytocne sa stresovat kvoli tomu, ze moje babatko nema presne take iste miery ako babatko niekoho ineho alebo ze mojmu este nebolo pocut srdiecko, pricom niekomu inemu uz ano a mal by byt v tom istom tyzdni ako ja. Lebo s tym urcovanim stadia tehotenstva, t.j. v ktorom si presne tyzdni je to ovela zlozitejsie nez len podla poslednej MS. To by sme vsetky museli vediet presny den, kedy sme otehotneli, aby sme si mohli byt iste a napr. ja to neviem. A dost zalezi aj od UTZ, staci, ze niektory UTZ je starsi a menej citlivy a uz to babatko ukazuje uplne inak ako nejaky uplne novy UTZ, rovnako je to aj s akciou srdca, starsi UTZ ju este nezachyti, pricom novy uz ano. Ja som len chcela povedat, ze pre babatko nie je dobre, ak sa my stresujeme, tak by sme sa mali tomu vyhybat, a samozrejme vsetky sa bojime, co je normalne, ale naozaj to nesmieme prehanat tak, ze nas vykolaji rozmer babatka niekoho ineho. Ale chapem, ze Ty to vnimas trochu viac citlivejsie, kedze si v minulosti mala problemy. Tak este raz prepac :unamused:
17. čer 2010 ve 03:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - no my to mame naozaj internacionalne, a to az moc, lebo este k tomu aj moj manzel je z Nigerie, takze ked vsetko vyjde, my budeme mat maleho mulatka/mulatku :slight_smile:
Na vysetrenia asi manzel chodit nebude, mozno len na UTZ, len ten prvykrat musel ist so mnou, lebo uz som mala dohodnuty termin u lekara a kamaratka Spanielka, ktora hovori aj po anglicky a mne robi prekladatelku, vtedy nemohla, tak musel ist so mnou on, lebo ja by som sa nedohovorila. Ale uz dalsi krat, ked som mala ist na krv a na UTZ (co som dopredu nevedela, ze pojde o UTZ), bola so mnou ta kamaratka. Ja by som chodila aj sama, len nemozem, lebo zatial nerozumiem :frowning2:
17. čer 2010 ve 03:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 - Ja som zas najprv podla manzela nebola tehotna az dokym to nebolo potvrdene lekarom. A teraz ked uz to je potvrdene lekarom, tak mam z neho dojem, ze nebudem tehotna, dokym nebudem mat brusko :angry: Tak snad, ked porodim, tak uveri, ze som tehotna bola, lebo potom uz neviem :grinning:
17. čer 2010 ve 03:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 vitam Ta do partie :slight_smile: P.S. Aj ked mna mozno zachvilu vyhodia, lebo som strasne ukecana a pisem moooc dlhe spravy :grinning:
17. čer 2010 ve 03:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcela by som sa Vas opytat, aky nazor mate na farbenie vlasov. Ja som tak rozne na internete citala, a boli tam nazory:
1. farbit sa nemoze vobec, lebo chemikalie z farby prenikaju cez pokozku hlavy do tela a mozu byt nebezpecne pre babatko
2. farbit sa nemoze len v 1. trimestri z tych istych dovodov
3. farbit pocas tehotenstva sa moze, lebo nove farby uz neobsahuju take nebezpezne prvky ako obsahovali farby kedysi.

Ja mam ohladom tohto vaznu dilemu, lebo v sobotu ideme na svadbu a ja vyzeram momentalne ako indianska babicka, mne uz asi od 27 rokov dost sediveju vlasy a musim si ich farbit kazdy mesiac, lebo inak mam vlasy tmavohnede, cize tie sede je dost vidno. A odkedy som zistila, ze som tehu, tak som si ich radsej nefarbila, mienila som sa spytat na to lekarky, ale pokazde som samozrejme zabudla. No nerada by som takto isla na svadbu, ale zas na druhej strane, keby to malo uskodit babatku, tak to samozrejme prezijem. Inak som chcela, ze teraz pouzijem aspon len sampon a nie trvalu farbu, ale nejako sa mi to tu nedari zohnat, neviem ci to tu nemaju vobec alebo len nemam stastie. Za nazory vopred diky :slight_smile:
17. čer 2010 ve 03:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu Já byla u kadeřnice minulý týden, už jsem měla několikacentimetrové odrosty.Ptala jsem se jí na to a říkala, že vzhledem k tomu, že používá jen přelivy a v nich nic jako čpavek není, tak nevidí problém.Prý jen málo žen k ní v 1.trimestu na barvu nejde.Ale to je na každém, jak si to zváží.
To je jako se vším, když se člověk zamyslí nad tím, co by vše nemohl jíst, tak bychom měly žít teď pár měsíců jen ze vzduchu a i ten si nejraději pročistit... :grinning:
Já třeba vůbec nevěděla, že se nesmí skořice v těhu.
Zítra se musím zeptat znova na tu listovku, ale jak jsem tady pročítala jiné diskuze, tak ji k vitamínům jí ještě hodně dalších.Tak nevím....
Manža mě pořád nutí ležet a nic nedělat, myslí to dobře, ale nevidím důvod, když mám jen žaludeční obtíže.Ale já ho chápu, dočkali jsme se po letech,kdy už jsme to ani neplánovali, tak má strach...A sám vypadá, že je taky těhu, protože polehává se mnou trvale i on... :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

U nás se vstávalo v 5hod :angry: Ale už jsem si aspoń stačila vytřít a vyžehlit. Malá to určitě zalomí v 10hod a pak bude dlouhý den :unamused:
Já se v těhu barvila a i barvím. Dnes jsou ty barvy šetrný. Je to asi na zvážení každé z nás :slight_smile:
Můj manžel při prvním těhu byl se mnou jen na genetickým ultrazvuku a na plodovce. Ted hlásil, že půjde znovu.
Včera poprvé se mnou probíral technické věci kolem mimíska. Kočárek...a tak co musíme dokoupit. A jak uspořádáme bydlení. Máme sice velký byt, ale takový hodně atypický. Dole obývák a kuchyň se sociálem a nahoře po schodech velikou místnost(cca50m2) Tam spím s malou a má tam i hračky. Má obavy, že se budeme navzájem rušit. Tak jsme se dohodly, že až přijde čas, tak se přestěhujem. Jenže se nám tady docela líbí. Bydlíme tady teprv 7měs. A při představě, že se budem zase stěhovat a znovu zařizovat, tak se nám do toho moc nechce.
17. čer 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem s mamkou vedla takový rozhovor ohledně plenek. Jaké budete požívat? Já používala jednorázovky. Je to pohodlný, ale finančně náročný. Koukala jsem, že nějaké maminky používají látkovky, ale úplně jiný, než se používali za nás :slight_smile: Tak musím někde zjistit o co vůbec jde.
17. čer 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja som po tom uz sliedila a su to take plienky, napoly jednorazove a napoly latkove. Vyzerju ako jednorazovky, maju tusim suchy zips, ale su z bavlny a daju sa prat. Vola sa to, ze moderne latkove plienky. Len su dost drahe, ale vraj sa ti investicia vrati. :unamused:
17. čer 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsichni

henri001 vitam te mezi nama :slight_smile:
to byl noc vse sem udelala abychuz ohla v 10 zalezt dospostele ale mala nechtela porad si sedala a kdyz semji pak ch tela polozit tak rvlòa chctela lezt a budila julia kterej uz mnel pòlnoc tak byla si do pòlnoci a delal bordel pak usla a v 1 se vzbudila a znovu ale to i vydrzelo jen 1o minut nechala sem ji sedet a ta pak usnula na opacnym koncipostylky...hlky povim vam nevim co to sni je? myslite ze cejti ze za par mesicu tu abude jine miminko s ni? co si o to m mysli te?jestli mne to ceka kazdou noc tak se asi zastrelim :frowning2:
17. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek