• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce ich odpoved bola doslova: Pridte o dva tyzdne, to sa musi riesit. a ked som sa spytala ako, tak odpoved bola, ze na nieco prideme :unamused: si pripadam, jak pokusny kralik, ako keby sa s takym niecim este nestretli a to sa mi nechce verit :zipper_mouth:
26. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 uff, tak to ma mrzi ... drzim silno palce
26. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka: bych se zeptala a nemyslite si, ze bys e to melo resit hned? Vzdyt hepatitida je skodliva pro mimco ne? jinak by se prece na to nedelali testy
26. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav dakujem :wink:
@cutce ja uz som to tam potom vzdala, ved si ma tam posielali ako nejaky balik a len kukali do tej mojej karty jak kukucky.. prisla som tam rano o osmej a ked som odchadzala, boli uz dobre dve hodiny
26. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 preco to neriesia hned,,preco az o dva tyzdne???
26. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta - tá Tvoja kamarátka - mám dosť. Ja robím tiež za podobný plat ako máš Ty, ale som spokojná, napriek tomu, že mám dokončenú politológiu robím rešerš v knižnici na univerzite. :slight_smile: Práca ma baví a mám dobrú pracovnú dobu. Robila som aj v banke a plat som tam mala len o málo vyšší a strašné stresy. :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 nechcela si ist skusit inde? hoci aj do BA? ja by som nevedela len tak kludne cakat. ale mozno by to nepomohlo
26. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka lebo cakaju na vysledky z ba, kde to posielali priamo do nejakej kliniky, co ma na starosti hepatikov...tu mi vysledky sice nevysli negativne, ale hodnoty klesli o polovicu, tak prestavaju ma t istotu, ci mam hepatitidu, alebo som iba tak silne rezistentna... a v blave sa caka, kym tam pride krv od viacerych pacientov, lebo ten rozbor je drahy a neoplati sa robit pre jedneho
26. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
26. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav ved ja som bola v BA... ako som uz spominala, pokial nepridu tie vysledky, musim cakat :confounded:
26. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 hej, uz som precitala. drzim palce
a to si pocas tehu dostala zltacku?
26. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav nie, musela som sa vraj nakazit niekde inde...no pravdepodobne v praci, kde som predtym robila sme mali deti nakazene zltackou a hiv... sice som si davala pozor, no nie vzdy to bolo take lahke drzat si odstup :frowning2:
26. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 a hepa ti zistili az z krvi pri tehu?
26. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Skoro som potratila:frowning2: Malicky udrel hlavu o hranu stola:frowning2: modrina cez celé čelo, monokel na oku, modrina na lici. Bože, jak som sa nalakala, teraz vyzerá ako týrané dieťa. Dnes už ho bez chodaka nikam nepustim/-(
26. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav hej, az teraz, no tiez mi v BA povedali, ze mnohi takto ziju aj 25 rokov a bobec nepridu na to, ze im nieco je... ved keby mi tieto testy nerobili, tiez by som to este nevedela
26. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett chuda malicke :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett uff, to su stresy. nastastie sa nic horsie nestalo. ja som sa stale bala padu hlavou na dlazbu.
26. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahulka: tak to ti meli udelat ti krevni testy hned jak jsi zjistila, ze jsi tehu, kdyz jsi pracovala na tak rizikovem pracovisti :angry:

arrett: tech mondrin jeste bude :wink: , ale je to neprijemne :unamused:
26. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav To už mame za sebou. Padat sa už naučil, no teraz stal pri stole a smykla sa mu noha. Ach jaj. Sama modrina. A ten monokel:frowning2: chudatko moje malé:frowning2: Este že cicinka furt zábere:slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett tak aspon, ze to :slight_smile:
chcela som sa ta este spytat, vysledky u simka - treba si volat alebo mi povedia na poradni? ak by bolo nahodou nieco nie dobre, volaju oni, nevies?
26. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca ja mam tiez politologiu-europske studia a teraz si robim anglicky jazyk a literatura, lebo z toho mam "len" Cambridge certifikat a to sa neberie ako kvalifikacia...Mna moja robota tiez bavi a tak vyzera, ze v skolstve aj ostanem. Najradsej by som prednasala politologiu v anglicnine na univerzite :slight_smile: a to uz budem uplne spokojna.
26. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehuľky
hlásim sa po rannej poradni, všetko vyzerá byť v poriadku, tak už môžem znova začať čakať na ďalšiu poradňu :slight_smile: tú budem mať na konci septembra aj s morfologickým, a medzi tým ešte prídu výsledky z krvných testov.

@slavkav - myslím na teba na odfotenie tých cvokov do auta, ale ráno som zabudla foťák, keď som išla na kontrolu ale o chvíľku idem znova von tak pofotím :wink:

Inak neskutočne toho veľa dokážete prebrať za krátky čas :wink:

čo sa týka pôrodu, klystír nebol taký strašný, ja som mala vodový a radšej to pustím do záchoda ako na pôrodnom stole, lebo ten tlak pri pôrode na konečník je neskutočný
čo sa týka pôrodu tak skutočne ma viac bolelo šitie ako samotné tlačenie.

A mená - môj prvý chlapček sa volá Tobiáško s mäkčeňom sa mi toto meno zdá oveľa krajšie ako bez a hlavne mi nikto nehovorí že jej to máte Tobiasa ako Verešová :slight_smile: ( to si skúsilo pár ľudí na začiatku a tak poriadne zdôrazňujem to š a odvtedy nič :slight_smile:)))))
@alexis 13 - Olívia je krásne meno, ale kôli jednej osobe ju nechcem, no ved uvidíme :slight_smile:
Mne sa veľmi páči Tamarka, a chlapčenské ma vôbec nenapadá a tak to bolo aj pry Tobinkovi vôbec ma nenapadali dievčenské mená, tak uvidíme či vnútorný hlas nesklame a bude to babizňa :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Volaju keď sú výsledky zle. Keď sú v poriadku, tak nevolaju.
26. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett a to si ma potesila. lebo ma tak napadlo, ze oni tam maju cas vyhradeny na vysledky, tak ci som nemala volat.
26. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka v pohode
26. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Ja keď som mala zle výsledky, tak mi hneď zavolali a pýtali sa kedy môžem prísť. A keď nevolali, tak som si preistotu zavolala ja a vravela, že všetko ok. Ja viem že som nemusela, ale chcela som pre pokoj duše.
26. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
A čo sa týka pôrodnice tak ja som taktiež rodila na Antolskej a bola som spokojná, ale nemala som zazmluvneného lekára ale teraz asi tak urobím, chcela by som doktora Havaldu alebo Rozemberga, no uvidíme, ešte je to ďaleko, mne tam ako @slavkav písala vyhovovali toalety a sprchy na izbe, ale fakt je to ešte celkom ďaleko :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett aha, vsak ja sa dnes pre istotu spytam, ze co povedia :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka aj na Havaldu som pocula dobre. mozno aj ja budem nad nim uvazovat
26. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka, ja v BB pracujem :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek