• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce aha X-Ray je rentgen,noo :confounded: tak som to poplietla.No proste idem na nejaky velky ultrazvuk,ktory bude trvat trosku dlhsie a vsetko prezru na babatku.Kde sa nachadzas?
26. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jj v pohode :wink: , ja si sem tam obcas taky nevzpomenu na cesky slovicko, je to proste scan :grinning: . Ja ho mela pred 3 tydny screening test :slight_smile:
jinak jsem z Kentu, a ty?
26. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 nie nie ja som na Slovensku =D
26. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj baby,,,kukali ste stv??,,,,,som normalne dostala chut na fazulovu polievku,,taku fajnuuuuu
26. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ako si spomenula fazulovu polievku dostala som na nu chut. dalsia vec do zoznamu pre moju mamu ke pridem domov :grinning:
26. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky.neskutočne veľa píšete,nemám šancu vás dočítať.Ja som bola dneska na poradni.Všetko je ok.Ale spomenula som dr.,že ma hrozne bolieva brucho a tvrdne mi.Povedala mi,že musím poľaviť,potom pozrela na malého a hovorí:sa mi to ľahko hovorí,čo?Tuším je trochu dosť živý.Reku,áno,asi trochu áno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Povedala mi,že nebude mi to zatiaľ písať ako hroziaci potrat,ale dala mi tbl.Magne B6,nesmieme sexovať,musím veľa odpočívať,mať kľudový režim,nestresovať sa(svokrovcov by som musela tým pádom zabiť,aby som nemala stresy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) .No a akosi mi zabudla povedať,čo mám spraviť malému,aby som mohla oddychovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ao dva týždne sa mám prísť ukázať,že potom uvidí,čo ďalej.A napísala mi lístok na morfologiu v 20tt,tak som zvedavá,to by nám už mohli aj povedať,čo to bude.
26. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a malý bol hrozne zlatý.keď ma išla vyšetrovať,začal mrnkať,že mamička niééé,tak som mu povedala,že mamičku to nebolí,že dr.sa len pozrie,či sa má bábo dobre.potom nám pustila srdiečko,to ani nedýchal.keď som si naspäť sadla,zdvihol mi sukňu a rukou šmátral,že kde mám to bábo :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 :grinning: :grinning: :grinning: zvedavec jeden :grinning:
holky,mna dnes tak strašne bolí hlava.....už od rána :angry:
26. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce my zijeme v Omaghu.V 13 tyzdni si ho mala,no super,ja len v 12tyzdni asi 2 minutovy ultrazvuk a potom len v 21tyzdni ma čaka..No nic moc.ALe kedze chceme by s manzelom spolu,tak nechcem byt na slovensku bez neho.
26. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 aj mna ....ale vyspinkala som sa a uz mi je lepsie :wink:
26. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj ja som spala,ale žial vobec mi to nepomohlo :(
26. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@suzanna85 aj ja by som uz spala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dnes pojdem spat určite skor....dúfam,že na mna nič nelezie....Ešte nikdy ma nebolela hlava celý den :(((
26. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dnes urcite padnem ako hruska uz o deviatej :slight_smile: alebo zaspim pri mm pri telke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mafynka drz sa zajtra zvladnes :wink:
26. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no ja som dnes spraskala nanuk a zacina ma boliet hrdlo,,,musim dnes obalit salom do rana prejde hadam :slight_smile:
26. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no, len pekne oddychuj, ja som uz 4 den v posteli, lebo krvacam, lebo som pred tym neodychovala ...
26. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 to neni také jednoduché,keď mám doma hyperaktívnu raketu :unamused:
26. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jej, to mame skoro rovnake vzdelanie, ja som vystudovala AJ a literaturu, a bola som 3 roky v skolstve. Sharlotta, ako sa citis? Ja som tiez zacala krvacat a dali mi len Duphaston, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne.
26. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nezvladnem :frowning2: :frowning2:
26. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. fakt vas nemam sancu uz ciata :frowning2: v praci je to divoke a nestiha a domov pridem mrtva. dnes som bola v poradni, trvalo to asi tak 10 min :frowning2: a teraz mam ist az 30.9. to je o 5 tyzdnov. nie je to neskoro? pohlavie mi nepovedala, ze az toho 30teho, kedy som aj objednana na morfologicky ultrazvuk. Co je to ten morfologicky ultrazvuk?
26. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj ja som tiez v uk ja som mala prvy scan v 12tom a teraz mam dalsi v 19tom a medzitym mam strenutie s midwife. vychadza to tak ze mam kadzy mesiac stretnutie s niekym. a moj prvy scan bol dobre dlhy najmenej 10min ak nie este viac vsetko postupne ukazovala a vysvetlovala.
26. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, ten morfologicky by aj mna zaujimal... nieco tam meraju? zistuju? kontroluju? :astonished:
26. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: neni to neobvykle, ja jsem naposledy byla 3.8. a ted jdu az 24.9., to je skoro 8 tydnu :wink:
26. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahojky a odkud jsi?
26. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 @happyinka morfologicky - netají všetko, hlavičku, či nemá čistý, ocka, sietnicu, nostek, raztep pery, rucicky, stehennu kosť, jazycek, pohlavie, srdiecko, oblicky, kosticky, palceky - všetko!
26. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce momentalne sme este v readingu ale uz len mesiac potom ideme naspat na slovensko :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin aha a manza je slovak?
26. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin Ahoj,jááák je tebe dobre,ja od 27.7 do 28.9 ziadny termin,ziadne stretnutie s midwife,nic a pritom som mala 1 spontanny potrat tu v UK,som myslela,ze mi daju nejake vysetrenie navyse,ale nic,tak som veeelmi sklamana.Chcela by som uz vidiet nášho drobčeka a uz som velmi zvedava aj na pohlavie.Moj prvy scan bol kratučky,minutku pozrel na monitor,zmeral babo,vytlacil foto a uz mi hodil papier,aby som si utrela brucho.Takze nic moc.
26. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzel ma koncom oktobra závodnu dovolenku a ide domov na svk,tak velmi rozmyslam,ci pojdem s nim.To by sme boli 25tyzdnovy,tak to by sa dalo kludne letiet.Uvidime co bude na ultrazvuku v 21tyzdni ,co povie doktor.Vela ludi ma odhovara od letu,ze ten tlak nerobi dobre,(o prve babatko sme prisli v 12tyzdni,to asi preto ,sa o nás boja ) ,Ale ked ja tak tuzim ist domov po 10 mesiacoch a chcela by som ist aj na normalne vysetrenie na slovensku a aj na 4D
26. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak to je potom ozaj zvlastne ale ono to v uk dost zavisi kde byvas tu v tejto oblasti je to tak raz za mesiac ze niekoho vidis niekde mozno aj castejsie. my sme mali stastie na prvy scan lebo drahy bol so mnou a aj jemu ukazovala co a ako ci je babo v poriadku este sa smiala ako dobre nam pozuje :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek