• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Kolko ultrazvukov sa robi na Slovensku v tehu?
26. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin Nevedela som,ze na vysetrenia v tehu ma vplyv kde byvas.Byvame v mensom meste Omaghu,som myslela,ze vsade sa chodi rovnako k lekarovi.NO tak dufam,ze druhy scan bude lepší
26. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 - ahoj :slight_smile: tak ako sme mali aj dnes rovnako poradne tak máme rovnako 30.9 ja idem na 9:30 na ten morfologický :slight_smile: a brali ti dnes aj krv????? ,ja som bola tiž iba chvíľku, krčok, tlak a rozhovor ešte som ho poprosila aby mi pozrel na utz rážštep pery ale bábo bolo zle otočené, takže až o ten mesiac, zdá sa mi to strašne Ďalekoo, ale nejako to zvládneme
26. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kwetinka1 - inak ten morfo sa dopláca 20Eur, aby si nebola potom prekvapená, ja som to tiež nevedela som sa to dočítala tu na koníkovi
26. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka ja jdu taky az za mesic, ale dneska mi midwife poslouchala srdicko, tak tam bylo :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce - ja som srdiečko ešte nepočula ale aspoň som dnes videla ako bije :slight_smile: No musím si vymyslieť nejaký program na september aby rýchlo prešiel :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka no ona nemela UTZ, ale jen tu masinku na srdicko a nez nasla srdicko tak prej kopnul :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
baby je normalne,aby som v 16tt uz druhy vecer po sebe grckala???
26. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja si myslim,ze v tehu je vsetko možné
26. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka 30.9 o 8:15h mam poradnu a potom 9:00 h mam ten morfologicky ultrazvuk. Doplaca sa zan? To som nevedela. No mohli ma upozornit. Inak si tam priplacame za to, ze sme tehu a este aj za toto pytaju prachy? Ach jaj. Tak mame 5 tyzdnov pokial zas uvidime nase babatka. Tak tak je to mooooooc dlho, ale aspon sa dozvieme pohlavie :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - tak držím palce na zajtrajšie štátnice,ale určite to v pohode zvládneš. Jej super, že už cítiš pohyby.
26. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ja som to citala na nete ze je to tak a tiez zavisi ci musis platit za foto pri scane. ja som minuly tyzden bola za gp lebo ma vystrasilo pichanie v boku tak som pocula srdiecko aj vtedy aby ma ukludnil ze s drobcom je vsetko v poriadku
26. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý večer těhulky..tak jsem dnes byla na gyndě kvůli tomu píchání na pravé straně a musím být v klidu a nenamáhat se. Mám prostě nějak natažené svaly atd v tříslech. No bolest je to hrozná,ale snad to brzy zmizí a nebudu z toho mít něco horšího.....
26. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa - tak oddychuj
26. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca dakujem pekne,,len keby mi nebolo teraz tak zle,,,este sa mam dost ucit
26. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka myslim na teba zajtra :wink:
27. srp 2010 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem pekne
27. srp 2010 ve 04:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Musím se pochlubit, včera jsem byla na genetice. Máme krásné zdravé miminko, vše je tak jak má být.Zkontroloval i srdíčko atd.
A víme pohlaví :slight_smile: Bylo to docela překvapení, hlavně pro manžela. Já to už nějakou dobu tušila
:slight_smile:
takže čekáme další holčičku :slight_smile: Jsem šťastná a hned jsem jí včera koupila něco na sebe :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko Tehule:slight_smile:
mafynka, držím palce:slight_smile:))
dnes sa mi snivalo, že som bola na morfologickom usg. V skratke: videli sme vajka a pipika:slight_smile:) Tak som veľmi zvedava čo to bude, uvidíme v utorok
27. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, super @el267 - blahozelam k dievcatku
ja som bola vcera vporadni, trosku ma vyplasil vyssi tlak, lekar sa tvaril, ze je to ok. tak si asi kupim domov tlakomer a budem si doma merat, nech mam prehlad. ale srdiecko som aspon pocula :dizzy_face:

@arrett hehe - uvidime, ci mas spravne predvidave sny :dizzy_face:
27. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 moc gratulujem :zipper_mouth:
@arrett nebudeš veriť,ale mne sa do rána snívalo ža dr.povedal môžete nakupovať rúžové :grinning: :grinning: presne dneska do rána,ale to preto lebo sme boli v tesku a všetko neutrálne bolo vypredané,bolo len farebné....potom sa mi snívalo
27. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehulky...
u mna ziadne sny tuto noc.....prisiel mi dnes list ze som prijata na Ing .stupen a hned dalsich 25 euro chcu odomna =D =D
@el267 gratulujeeeem =D
@denisa287 myslim ze sa robia 4-5.ja som bola zatial na dvoch 6.9 ma caka treti a potom tusim este v 30 a pred porodom asik =D
27. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 - gratulujem k skvelým výsledkom z kontroly :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá ranko.Ja som tiez tuto noc nesnivala,aj ked predtym tri noci ano a odkedy som tehu,tak snivam velmi často.Velmi som zvedava,ci sa mi bude snivat o pohlavi babatka.Uz som si vysnivala hnede okna na dome,kamaratke syna,ale sebe uvidime..
27. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 gratulujem k dievčatku
27. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Ahoj , No som zvedava,ci bude tvoj sen pravdivy.Urcite nám to potom oznám :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Kolko si mala tlak? Nenalakala si sa plášťa???

@denisa287 Jasne, v utorok ak bude dobre natoceny tak poviem:slight_smile:
27. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja mám takého tusaka ako pri simonovi, že sa to dozvieme až v 30tt
27. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 gratulujem, aj ja by som chcela dievcatko, prveho mam chlapca a ake geneticke testy, co ti robili?
27. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 No ja by som tiež rada ružové:slight_smile:)
27. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek