• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett 140/80. pred mesiacom som mala 130/80. a ja som bola furt v tom, ze mam nizky :wink: teda mavala som. plast - aj on mi to povedal a ze som aj cakala dlhsie pred dverami. ale tak vyplasena som, tak sa chystam si pre istotu si kupit a merat, nech viem. ale moc som mala ok. tak snad je to fakt len ten "biely plast"
27. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ja už idem na utz v pondelok,to ma bude stáť kopec úsilia aby som sa neopýtala na pohlavie :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett budem držať palce,aby si to mala podla predstáv :wink:
27. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mna si každí mysli že to bude chalanisko tak by som ich rada prekvapila tým že to bude dievčatko ale tak musim si pockat do dalsieho ultrazvuku a uvidime ak bude babo dobre otocene
27. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja mavam 130/60. Neboj nič, kúp tlakomer s mrraj doma. Dal ti už aj papier na morfologicky?
27. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja mávam nízky,ale je tam taká,,prijemná,,sestrička,že mám potom 130/85 :grinning:
27. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked teraz idem na zaciatku 20.tyzdna myslis ze aj mne budu robit ten morfologicky? plati sa zato?
27. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha - tak podobne, ako som ja mala mesiac predtym. ano, uz mam aj papier na morfo - opytala som sa, ze ci mozem ist k holanovi :slight_smile: , ze som sa uz objednala - a on, ze jasne, ze kde chcem ja.

@mimina321 :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt "prijemna" sestricka
27. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Vdaka:slight_smile: ty nechces vedieť čo máte?
U nás si to chcem nechať pre seba. Bude to take naše tajomstvo:slight_smile:
27. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Myslim že ti ho bude robiť. Mal by byt zadormo, pokial nejdes do súkromnej amb.

@slavkav Ja som fakt zvedava ako to bude v tom femme. No predpokladám, že nič moc. Keď som tam volala, tak sestricka mi do telefónu: rýchlo hovorte, mám odbery.
27. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett u nas takisto, manzel nechce vediet - len ja neviem, ci vydrziiiiim :grinning: ale ja to vediet chcem :wink:
27. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne simko povedal, ze oni robia klasicky morfo a ak sa im nieco nezda, tak posielaju holanovi alebo este niekomu. tak ja im usetrim cestu a idem rovno tam :grinning: . ale mozno to bude fajn. vsak uvidim co ten holan, lebo momentalne je na pn, tak snad o mesiac, bude ok.
27. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem robiť obed baby, tak zatia
27. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dufam ze mi ho spravi lebo potom az v 30.tyzdni to by som bola len nerovozna keby ma na ult.neposla sama tam zaklopem a zaplatim si inak by som nemala neni to sukromna ambulancia. u nas to chceme vediet aby sme aj vybavicku a vsetko zladili =D
27. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si tiež myslím, že to bude chlapec. Je to taký môj vnútorný pocit, tak uvidím, či mi to vyjde.
27. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tiez si myslim, ze by ti mali robit ten morfo.

vy mate tusakov, ja nemam -vobec netusim :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no predbežne sme sa dohodli s mm,že sa necháme prekvapiť,len neviem ako to ja z mojou chorobnou zvedavosťou vydržím :sweat_smile: :grinning: a ked nevydržím tak to bude MOJE malilinké tajomstvo :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
27. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no ja mám tušáka každú chvílu niečo iné :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: malému rastie nový zub, tak sme boli celú noc hore ale už je lepšie :slight_smile:
Ja si myslím že to u nás bude tentokrát dievčatko ale dozviem sa až o mesiac

@slavkav - konečne foto :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, prišlo ni brutálne zle. Začala sa mi motat hlava, mravci mi na tvári, natahuje na vracanie, tlcie mi silno srdce... Fuj
ahojte babulky, som veelmi smutna. revala som asi hodinu vkuse :frowning2:
@el267 blahozelam k dievcatku :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett lahni si trochu alebo nieco male zjedz, to by malo prejst... ja to mam ked ma nizky tlak alebo malo glukozy v krvi
27. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Jeej vďaka za radu. Idem dať čokoládu:slight_smile:)) a kávu:slight_smile:))
prečo ti je smutno?
27. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tusaka na chlapca, dokonca mam kupenych par chlapcenskych veci..... som zvdava co s nimi, ked bude dievca :grinning: ale jasne, ze by som sa tesila aj dcerke :wink:
27. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 preco si smutna?
---ohladom pohlavia ja osobne netusim vobec
27. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tie co ste uz boli na AFP testoch tak o kolko dni vam povedali vysledky???
Ahojte, tak ja tusaka nemam absolutne, ale naozaj absolutne ziadneho :slight_smile: Cakam, kedy sa mi nieco bude snivat, no stale nic. Vsetci predpovedaju chlapca, tak uz tiez mame par modrych veciciek nakupenych, ale chcela by som vsetkych prekvapit dievcatkom :slight_smile:
@bambulka0406 co sa stalo, si v poriadku???
27. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze v pondelok mi uz na ultrazvuku gynekologicka povie priblizne pohlavie hoci viem ze to este nie je nejak doverihodne :wink:
27. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek