• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak Ja som mala hneď o týždeň a mala som dawna 1:6000
27. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moj brat odkedy sa ozenil na mna absolutne serie... je pre neho len zena a dieta. vzdy sme si rozumeli, mali blizky vztah a pomahali si a teraz o ochladlo. teraz sme sa videli po tyzdni aj pol, mam po tazkej skuske, ani sa nespyta ako ani nic. volakedy mi volaval, ze drzi palce a potom aj hned ci som urobila. absolutna ignorancia z jeho strany. za vsetko moze asi jeho zena. ked sa sterneme u otca, povie ahoj a to je vsetko. hrozne ma to trapi, nemam ani prilezitost sa s nim porozpravat co sa stalo, stale je s nou. a ja uz fakt neviem co som mu urobila
27. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett down nema sancu :wink:
27. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mne len povedali ze ked mi do piatku nezavolaju je vsetko v poriadku
27. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka ja to iste =D tak hadam ich prekvapime dievčatkami =D i ked si myslia ze to budu chlapci
27. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Mmm rodinne vzťahy sú komplikovane. Možno len momentálne prežíva nejakú "krízu" a nevie si nájsť k tebe cestu. Fakt neviem ako ti poradiť. Skús mu zavolať a opýtať sa, či nezajdete večer na kávu, alebo tak. Iba vy dvaja.
27. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujem krasne za foto - a to sa pripevnuje kde na pas?
27. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Nema žiadnu šancu:grinning: No.. Poznám baby čo majú výsledok 1:50 000:slight_smile:)) To je brutal super výsledok:slight_smile:
27. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@el267 gratulujem k dievčatku. :wink:
snáď aj mňa takto potešia.
27. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne idu brat dalsi stvrtok - kedze poradnu mam az 23.9. tak asi budem sestricke volat - to by mi mohla povedat nie?
27. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krizu nepreziva, pred dvom mesiacmi sa ozenil a caka dieta, je velmi stastny.... len uz je pre neho zena a dieta a nikto, ja mu to neberiem, ale ja by som sa na neho nikdy nevykaslala tymto stylom, to je vsetko tym ze si vzal za zenu trubu... celkovo je iny, aj k otcovi, ale nie az tak ako ku mne. ale podla mna si to ani neuvedomuje, to ona ho drzi nakratko
27. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ahoj, je to tazke a viem ako sa citis. Inak v mojom okoli odkedy som tehu tak nejako tiez aj vztahy s kamaratkami ochladli. Teda s tym co nie su tehu a uzivaju si zvito nadalej. Ved aj ja by som isla posediet do mesta. Nemusim prave pit alko drinky...:frowning2:
A ako tvoj brat berie tvoje tehotenstvo? Zaujima sa? Lebo asi, ked ma rodinu a je zavalenky kopec povinnostami, tak mu mozno aj udje, ze si mala skusku.
27. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ten vešiačik sa zavesí hore ako je pripevnený pás (tam odkiaľ ho ťaháš) a nejakým "zázrakom" :grinning: prevlečieš pás čo si ťaháš k sebe cez ten klip, no ja som pri tom nebola keď to tam mm dával, ale určite je na tom obale návod :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja som nevolala, pockala som do dalsej poradni, ale tu som mala o týždeň:grinning: :grinning: takze na tvojom mieste, o týždeň volam:slight_smile:))) nech mám pokoj. No v každom prípade to treba brat tak, že sú to len čísla, matematika.
27. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujem, budem to hladat v tescu :wink:
27. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak - no vsak sa spytam sestricky - na odbere, ze co mi povie. a tiez verim v dobry vysledok, nech nemusim stresovat
27. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Jaaj.. Takze od šťastia zabúda na vlastnú rodinu. Možno si jeho žena naozaj vyžaduje všetku jeho pozornosť.
27. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som bola na tych AFP testoch a vysledky som mala za 2 tyzdne :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajem! Tak, vcera som prisla na to, ze velmi dobre, ze som nesla este do prace. Boli sme na taku malu prechadzku spojenu s obedom a ja som uz nevladala poslednych 300m dojst domov. :confounded: Potom ma tak strasne bolelo brucho, ze som ho aj zo spanku citila...takze dnes nikam nejdem, ale tak postupne si budem upratovat, co budem vladat, lebo mm sice uprace, ked mu poviem, ale tiez ma svoju pracu a udrziavaniu poriadku nejak nevenuje pozornost.
@minnehaha2005 pekne lez! Mne tiez v podstate dali duphaston a lezat. Este som brala aj magnezium, ku ktoremu som sa vratila, lebo ma fakt dost boli brucho.
27. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja som sa simka pytala aké výsledky som mala predtým, mi nechcel povedať :-/ asi má nechcel stresovat. Vravel že načo mi to je, keď je už simon na svet:grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem k super výsledku.

@bambulka0406 svadbou sa mení hrozne veľa vecí.pre mňa je tiež najdôležitejší môj muž a syn a až potom súrodenci.takisto je to aj u mm.ale je pravda,že odkedy je malý na svete,manželova rodina mi vyčíta,že som sa veľmi zmenila,že som neni ako predtým. :unamused:
27. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No moja milá, žiadne výlety. Jedine tak na zachod a s5:slight_smile:))) Ale nie, menšia prechadzka neuskodi, len to nesmies prechádzať.

Ináč baby, vás ešte neboli lonova spona? Ja keď som so simonom na prechádzke, tak len hľadám lavičku, strašne niečo.
27. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ked sa to dozvedeli tak sa tvarili ze sa tesia a den na to doniesli par veciciek co mali este po mne a brachovi a vyzerali pekne a nenosene a asi 20 plienok, ktore si vytriedili z tych co boli tiez po nas. doniesli to mojmu otcovi a povedali ze teraz to budem potrebovat ja. a z to mali vsetko poprate a pozehlene. a mali s vziat aj postielku, klasicku drevenu, ktora vyzera tak ako predavaju teraz s tym, ze si kupia matrac. uz boli s otcom dohodnuty na tom, oni si kupili teraz novu. a to tiez z toho dovodu podla mna, z akeho vratili aj tych 20 plienok. a ked uz som pri tom, tie postielky ma otec dve, takze kludne som si mohla vziat tu druhu kebyze chcem. proste nechapem o co im ide
27. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Hehe vďaka, to už viem 2 týždne:slight_smile:))
27. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jooj, ja som taka trubka, ze ani neviem, kde sa co nachadza, ale tiez, ked dlhsie chodim, si musim sadnut, lebo mam pocit, ze ma furt nieco taha, potom to boli a ked sedim, tak to na chvilku prejde
27. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mna neboli nic =/ len som rýchlo unavena a dychcim ked smeboli v lese na hriboch po 5 minutach som musela dat pauzu =D
27. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja to beriem, pre mna bude tiez moje dieta najdolezitejsie a moj manzel..... ale povedat mi jedno ahoj a ani sa nespytat uz mesiac ako sa mam? a pritom sa stretavame skoro kazdy den. cudzi ludia su ku mne milsi. a tesila som sa ze budeme mat rovnako stare deti a budu si rozumiet. ale tymto stylom sa ani nebudu poznat ze su bratranec a sesternica
27. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - no rodinné vzťahy sú komplikované. Môj brat, mal tiež takú ženu, ktorá uprednostňovala iba svoju rodinu a on k svojej rodine chodil veľmi málo - aby bol doma pokoj. Dopadlo to tak, že brat podal na rozvod a to majú malé 1,5 ročné dieťa. :frowning2:
27. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Lonova spona - natahuju sa väzy na pinde:slight_smile:))

@alexis13 Inac som čítala, že príliš veľký dychavicnost treba povedať doktorovi.
27. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tiez sa bojim toho. k jej rodine chodia stale a byvaju dalej. ona ako piska, tak on skace. ale on to takto cely zivot nevydrzi.... on neni zly, on jej chce len vsetko splnit a hlavne ked je teraz tehotna. ale tie maniere co ma ona..... sprava sa uplne povysenecky. aj k mojmu otcovi niekedy
27. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek