• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
mna inak na boku podbruska picha posledne dni.... ako by sa mi natahovali vazy, taky zvlastny pocit, neni to ono?
27. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som sa s tym, ze s bratom sa vidime len vynimocne uz aj zierila...Nechce sa mi to rozpisovat, ale my dvaja sme s bratom vychadzali vzdy dobre, od mala sme travili spolu velmi vela casu, je medzi nami rok a pol rozdiel a teraz sa ledva vidime raz za mesiac. ja uz som rezignovala. Sme z Presova, ale obidvaja byvame v Bratislave, tak by clovek caklal, ze ked ma taku blizku rodinu v jednom meste, ze sa budu navstevovat. Ja ku svojmu bratovi nemozem prist kedy chcem, musim sa ohlasit aspon den dopredu a jeho priatelka to musi schvalit, ci mozem. Ked sme len tak zavolali, ze ideme k nim, tak ho poslala von, nech si ide s nami niekam sadnut. Ja uz mu ani nevolam (raz za cas) a uz sa ani nepokusam ist k nim na navstevu. oni k nam tiez nechodia. Brat sa sem-tam zastavi, ked nieco potrebuje, ale to si len vezme, co potrebuje a ide...
27. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Je to potom fakt truba. Rodinu treba zbližovať, nie rozdelovat
27. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no akoby si rozpravala o mne.... uplne vo vsetkom. s tym rozdielom, ze sa stretneme dost casto nahodou, ale aj tak sa spolu nebavime, vzdy je s nim totiz ona. ked bola tyzden v nemocnici, kecali sme skoro stale, som mu chodila pomoct ked nieco bolo. a ked sa vratila, znovu to iste
27. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta No tak to je sila:-/ Mne minula sestra o polnoci vola, že za hodinu som u teba a že bude pri mne spať. Ja že jasne, fˇgauc je voľný:slight_smile:))) Ona býva v ke, ja v Senci:slight_smile: takze u nás sú prepady samozrejmosťou:slight_smile:
27. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 inak im sa ma narodit babo teraz v septembri a tiez som sa tesila, ze aspon budu mat nase deti k sebe tak blizko, ako my, lebo my sme taka rodina, co drzi spolu. Ja mam napr. velmi dobre vztahy aj so sesternicami z druheho kolena a bratrancov z maminej strany beriem ako vlastnych surodencov, tak som si myslela, ze aj medzi nami to tak bude...ale pri takomto trende sa asi fakt ani nebudu velmi poznat :confounded:
27. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zeny vedia spravit velmi vela. a asi ona teraz vyzaduje celu jeho pozornost. uvidis ake to bude ked budete mat obaja svoje deti. ale aj u nas v rodine sa stalo, ze jedna strana uprednostnovala len tu svoju :frowning2:

babule ja som dnes tiez inak nejaka mimo. Vcera priatel ani domov neprisiel. bol z kolegovcami na nejakej party. Hned po praci o 17.00 tam isiel (co ked ja chcem,a by prisiel, tak nemozne) a este o 22,30 tam bol :frowning2: no a neprisiel ku mne. nemam chut mu ani volat :frowning2: a vcera mi bolo velmi zle, takze toto to este podporilo a rano som skoro odpadla, tak sa mi krutila hlava.

nemate niektore zvysene bielkoviny v moci? najskor mi robili papierikove testy a teraz uz aj do skumavky dvakrat, ze to mam vysoke. neviete co to znamena? co sa s tym robi?
27. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je truba, uz dva mesiace sa snazim sama sebe nahovorit, ze sa mi to zda... ale neni to tak. snazila som sa ju mat rada a vychadzat s nou, ale ked nema zaujem, nebudem sa nikomu prosit. ale on mi chyba ako clovek.... keby vsak chcel, nieco by s tym urobil. mna by hnevalo keby sa moj mato spraval takto k mojmu bratovi
27. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: az mi to je smiesne, nemame toho isteho brata? tiez cakaju v septembri
27. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočeny tak tt dopadli na výbornú,čakáme zdravé bábenko/čo už dávno vieme z papp testov a skríningu/ :grinning:
@kwetinka1 Bielkovina v moci spolu s vysokým krvnym tlakom a opuchanim nôh znaci preklampsiu, či ako sa to vola. No pokial nemáš všetky tie príznaky, ale iba bielkovinu tak netuším:grinning: :grinning:
@arrett presne, pre mna je to tiez samozrejmost, moja rodina moze prist kedykolvek. Zo zaciatku som to tiez tazko niesla, ale teraz sa uz sustredim na svoju rodinu. MM s mojim bratom sa poznaju tiez tak dlho a prezili si svoje, aj spolu boli pol roka v Anglicku a potom znova 4 mesiace, a mm je tiez luto, ze sa ozve len ked daco potrebuje...
27. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem co ti budu robit, ale moze to znamenat, ze mas nieco s oblickami. tlak mas dobry?
27. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Gratulujem:wink:))) buchneme sampus??? Mnam, dala by som si
27. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Inac má napadlo, že to môže byt niečo s oblickami.
27. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 uplne akoby si mi z duse hovorila :sweat_smile: Ja som sa tiez snazila s nou vychadzat, ale z jej strany ziaden zaujem...
27. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem bambulky,šampus môžeme ten detsky :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bielkoviny znamenajú nejaký zápalový proces
27. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka čo sa týka rodinných vzťahov u nás o ničom-moja mama vždy uprednostňovala sestru a ja už som sa s tým zmierila,nerobím si z toho vrásky............len ma to občas nase.e-ale otrasem sa
zato si celkom dobre vychádzam s rodinou mm :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem za vysvetlenie :grinning: ja som myslela, ze to mozem mat aj z toho, ze som mala dolamanu kostrc, krizny stavec na chrbtici a panvu.... som zvedava, ako ja budem rodit :confounded:
27. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za pomoc babulky :slight_smile: uz nejako bude, mozno sa to casom upravi a ked nie, zmierim sa s tym. moj drahy ma tiz sestru, vychadzam s nou super, tiez cakaju babo.... vidime sa raz za mesiac dva, lebo byvaju v stupave. ale ked sa stretneme, dokazem s nou prekecat hodiny.... je to vsetko o cloveku. ona ma tiez komplikovanu povahu, ale chova sa ku mne vzdy normalne a pritom je medzi nami vacsi vekovy rozdiel ako medzi mnou a bratovou zenou
27. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 aj ja gratulujem! :dizzy_face: Ja som objavila, ze existuje nealko vino roznych odrod. Robia aj biele, aj cervene, Muller, Rizling....vselico :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem tak namiesto šampusu vínko?nealko to som ešte nepila :slight_smile:
27. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - to sú veci, s ktorými sa môžeš len zmieriť. U nás je to tak aj z manželovej strany -jeho najstarší brat má tiež takú manželku - majú spolu dvoch synov 14 a 8 ročného. U nás neboli pozrieť ani raz a to Romanko má bratranca toho 8-ročného veľmi rád. Ale vidí ho len, keď príde švagor ku svokrovcom s deťmi - samozrejme bez manželky. :frowning2:
27. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude reklama, ked tu dam stranku, tak takto - drinks24bodkask :wink:
27. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vidíš ja som sa čudovala čo to je a to je lonová spona,no už asi týždeň cítim taky tlak alebo ako to pomenovať v pipine :sweat_smile: myslela som,že je to krčok :confused: včera som aj uvažovala nad pohotovosťou lebo ked sme prišli z nákupov tak to bolo dosť nepríjemne cítiť.......a tiež cítim kríže.... :unamused:
27. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkuju za gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K dotazu...... já byla na genetice i přesto, že mi vyšel dobře NT screning a triple testy ( riziko jsem měla 1: 580) a to kvůli věku. Bude mi 36 let.
Tam se vlastně rozhodlo, podle ultrazvuku, že nemusím podstoupit odběr plodovky. U malé jsem na odběru byla, měla jsem špatné výsledky.
Jinak já si myslela, že to bude chlapeček. Měla jsem jiný průběh těhu . Nebylo mi tak špatně. A ted ke konci jsem si myslela, že to bude holčička :slight_smile:
S manželem jsme se dohodly, že si to necháme říct, ale pro ostatní to bude překvapení :grinning:
Tak od včera mlžím :grinning: Mamka byla trochu naštvaná a pak mi řekla, stejně to je holčička :grinning:
Tak snad se nám to podaří utajit :wink:
27. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

teda vy jste drbny, tohle nedocitam jen skvele zpravy od @el267 a @mimina321 - moc blahopreju :slight_smile:
27. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek