• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majka07 gratulujem k dvojčatkam
27. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky aj u vas prsi?? mna boli cely vecer brusko :frowning2: :frowning2:
27. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to pocasie je strasne, naladu si zlepsim cokoladou :slight_smile: cely vecer tu citam diskusie, preco len som modrehokonika neobjavila skor ;)
27. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tu uz konecne neprsi ale posledne dva dni to bolo strasne. dnes ma drahy vytiahol na prechadzku ked uz svietilo slniecko :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca som si vsimla ze nas je viacero s rovnakym datumom :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 děkujeme.

@mafynka tady prší od včerejška, je šíleně hnusně, ale teda dnešek stojí za to, divnej tlak, mně blbě M. protivná, chudák manžel :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.

@majka07 gratulujem k dvojčiatkam. :slight_smile:

u nás konečne neprší,dokonca vychádza slniečko,asi pôjdem na chvíľu vyvenčiť dieťa.večer som si riadne porevala,malý ma hrozne nahneval,nakoniec sme nariekali obidvaja.on preto,že som naňho nakričala a ja preto,že so, psychicky hrozne vyčerpaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ženičky,konečne víkend.Mám radost,lebo sobotu mám uplne pohodovu pyžamovu,poupratane je,manžel slubil ze urobi špecialitku zapecenu v alobale,poobede filmy a vecer grilovačka :sweat_smile:
28. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 jee tak to teda gratulujem...i ked to bude o nieco narocnejsie ale tak supis :wink:
28. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 u nas je pocasie hrozne..zima, zamracene a uz pocujem ako sa valia prve kvapky po streche :angry: :angry: :angry:
ale tak aspom je muzik doma a budeme mat sobotku v posteli alebo v telke a bude sa mi venovat :grinning: :grinning: :grinning:
pekny den prajem
28. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí

@el267 nie inak nemam ziadne problemy len mam opuchnute prsia a trochu mi vystupili zilky... vraj to nemam riesit ze sa to moze stat tak dufam ze aspon budem mat dost mlieka pri kojeni :slight_smile:
28. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 jeeej, tebe je fajn...take dni mam aj ja rada...ja som dnes upratala kupelnu, vcera som pozehlila polku pradla...manzel povysaval...Este mi treba zopar detailov dotiahnut, ale nechcem to prehanat, kedze sa mozem hybat este len od stredy a musim si robit prestavky, lebo hned ma zacne boliet brucho. :confounded:

Dnes by som chcela ist pozriet nejake tehu oblecenie, lebo len bezradne stojim pred skrinou a nemam si co obliect. :confounded: Vsetko mi je uz akesi male....Len neviem, ci budem vladat, tak sa asi pojdem pozriet len do jedneho obchodu. Este by som mala cosi kupit svagrine a bratovi, lebo coskoro sa im to narodi :slight_smile: Ale rozhodla som sa, ze im kupim len nejake hracky a kupim im poukazku do obchodu, lebo ona cokolvek, co kupim ja nepouzije, takze zbytocne budem minat peniaze. Rozmyslala som, ze im kupim aspon 3 tie moderne latkove plienky, ale jedna stoji 3 eura a pravdepodobne ked budu odomna ich ona nepouzije, tak ju kaslem...
28. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta casto ta pobolieva brusko? Tak aj ty más takeho zlateho manzela ako ja,je to super mat taketo polovicky.
28. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ja som doteraz len lezala a este len teraz od stredy mam dovolene zacat normalne fungovat. Ked sa trosku viac hybem, tak si musim naspat lahnut, lebo ma strasne boli. Dufam, ze si zvykne :sweat_smile: Hej mm je uzasny, cely cas sa vlastne o domacnost staral on, lebo ja som nemohla...ale aj tak si to musim vsetko upratat ja, lebo chlapi nejdu do detailov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný víkendíček
u nás probíhá debordelizace pokojů a hlavně plány jak to tady přestavíme a nápada manžela jsem nadšená :slight_smile:
@janette4 děkuji.
@alexis13 děkuji, jj, uvidíme, snad se rychle zaběhneme.
28. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka07 supééér,gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všetkým vám prajem krásny víkend tehulky :wink: :wink: :wink:
28. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
těhulky já jsem dneska dopoledne byla na gyndě na pohotovosti protože se mi ta bolest v podbřišku na pravé straně zhoršila. Ale prý to vypadá na ty napínající se svaly atd. Miminko je úplně v pořádku a aby to byl slepák musela bych zvracet nebo tak. Doufám že to bude v pořádku a že se to nebude zhoršovat . majka07.... Gratuluju ke dvojčátkům,muselo to být veliké překvapení:slight_smile:
28. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa tak oddychuj moja,,ja som pri slepaku nevracala,,,ale keby to bol slepak,to by si vedela,,,to su ukrutne bolesti,,tak pohlad brusko a bud v klude,,mrnus je v poriadku :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
vsetkym prajem krasny slnieckovsky vikend @neelaa neboj vsetko bude ok aj mna obcas tak riadne pichne najma ked sa trochu natiahnem alebo nejako zle postavim ked lezim ci sedim len odpocivaj a nenamahaj sa
28. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa tak si ukludnila aj mna, lebo ja mam tieto bolesti od zaciatku. V pravo dole.
28. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby dnes som si kúpila vankúš pre tehotné(nursing pillow).Je v tvare bumerangu a je úžasný......Fakt dobrá vecička.Vrelo odporúčam :slight_smile: .... (najlepší je vyplnený guličkami).Neskor sa dá využit na kojenie,alebo pre dieta,ktoré sa učí sediet...
28. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já to nemám ale občasné píchání. Já třeba když zvednu pravou nohu k tělu tak cítím jakoby v tříslech takové bodání,není to vyloženě v podbříšku. No sem klidnější,protože jsem s tim byla,ale kdyby se to nezlepšovalo, ba naopak, tak s tím půjdu znova. Hlavně že miminečko je v pořádku.To je nejdůležitější :slight_smile:
28. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 ja si ho chcem kupit alebo este lepsie dostat ako darcek k narodkam :grinning:
28. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa presne najdolezitejsie je ze je male v poriadku a ze si kludnejsia :slight_smile: asi to chce klud a pokoj
28. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85
@neelaa děkuji. Překvapení to bylo :grinning: :grinning: :grinning:

Píchání mám také, u M. jen teda na začátku teď teda dýl, ale jen když se blbě otočím v posteli, nebo prudce vstanu.
28. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
majka 07 aj sa pridavam k dvojickovskej gratulacii, my sme tiez chceli dve babatka, ale vyzera to len na jedno :slight_smile:
a ostatnym zelam krasny vikend
aj ja sa pochvalim, konecne som dostala tehu knizku, po tych vsetkych problemoch je to pre nas zazrak :dizzy_face:
28. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dievcata, chcela by som upravit tabulku, je tam vela mien, ale niektorym chybaju udaje, neviete nieco o nich? Ja som tu davno nebola a preto vas chcem poprosit o pomoc, nech ta nasa tabulecka dostane peknu podobu :wink: Ak ano, poslite mi opravy do IP, dakujem :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5446204/
28. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
potokin..jeste klidnejsi bych byla kdybych vedela ze to neni slepák.beztak to vidim tak že v pondělí zajdu na chirurgii a je slepák nebezpečný pro miminko?? mohli by mě vůbec operovat?? :frowning2:
28. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

tu prestalo pršať až poobede o piatej.

Ja som si dnes kúpila v lekárni Gravimilk s vanilkovou príchuťou. :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa podla mna ked mas slepak mas aj vysoke teploty kvoli zapalu a teploty su pre male nebezpecne to urcite. ci sa moze operovat to teda neviem.
28. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek