• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majka07 joj to je skvely dvojcatka :grinning: :grinning: :grinning: , velikanska a dvojnasobna gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca
@cutce děkuji :wink:

Hezkou neděli, tady svítí oskar, ale raději bych byla, kdyby bylo jak včera trochu chladněji, bolí mě hlava, je mi na zvracení, prostě úžasný :grinning:
29. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa nechcem ta strasit ale ak je to slepak nech ti skusia davat studene obklady alebo niecim iným ho ukludnit odialit operaciu. Moju znamu tak operovali na slepak a potratila =/.
29. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 kolko stal ten vankus? =D
29. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko. Vcera som si kupila leginy, ale nemozem teraz pre zmenu najst moje balerinky :angry: :angry: :angry: Vcera som sa konecne namalovala, ucesala a bola som medzi ludmi, aj ked len v Auparku :slight_smile: A dnes rano mi mm povedal, ze som cez noc opeknela :grinning: To asi z toho, ze som vcera konecne vyzerala ako clovek... :sunglasses:
29. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
alexis13......já jsem si večer četla o slepáku v těhu,a tak jsem se vyděsila,že jsem o půl 10 večer jela do nemocnice a naštěstí to slepák není....ale po ránu mám hrozně tmavou moč....nevíte co to je???
29. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta to je dobre ze si sa vybrala von hned sa clovek citi lepsie ked nie je zatvoreny doma :grinning:
29. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 no tu na cypre som ho kúpila za 35 euro,ale myslím,že na Slovensku bude určite ovela lacnejší....je fakt skvelý...vobec nelutujem,že som si ho kúpila.
29. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 no ja citim to iste, a je to neprijemne... ale ked je to normalne, tak to som rada, je to taka pychava bolest v lone, teda v vo vnutri, v pinde? alebo bolest klbov v zadnej casti tela? lebo mam obe...
29. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jaj, ja som si dnes poprvykrat co som v posteli, vytrhala obocie, clovek sa hned citi lepsie, a tebe ten hematom uplne zmyzol? mne vobec nezistili pricinu krvacania, len cakam, ze to bude dobre...
29. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 aj ja som si taky kupila, je super, mm povedal, ze to je ako keby sme mali tretieho cloveka v posteli.
29. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 :grinning: :grinning: :grinning: presne....ale ked ten vaankúš sa ovela lepšie objíma,keďže sa totálne prisposobí k telu :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
suzanna85.........ty už cítíš kopance jooo? Bože ty se máš,já se na to také hrozně těším,dneska mi sousedka říkala, že miminko cítila až v 6 měsíci,tak sem zvědavá, kdy začne kopat ten můj mrňousek. Myslíš, že už by to mohlo být také co nejdříve??
29. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja citim nejake pohyby, ale neviem presne, ci su to creva, ci babo. :sweat_smile: Len takto som creva nikdy v zivote necitila... :confused: Tak cakam na jasny signal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no já teda ještě nic necítím,občas jen takové šimrání,ale to určitě mimi není.
29. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
těhulky ty natažený svaly v tříslech to hrozně bolí,divím se ale že to mám jen na pravé straně. Doufám, že to není nic jinýho,ale tak snad doktorce se věřit dá ne...
29. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa urcite ver doktorke... :wink: aj mna to dost boli...
29. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sharlotta....to sem ráda, že v tom nejsem sama...a bolí tě to také když si pravou nohu zvedneš k bříšku??
29. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa nie, to mi skor pomaha, ale ked sa pohnem a ked trosku pochodim, tak to boli dost.Sem-tam dostanem aj taky krc.
29. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
sharlotta..tak to mě to bolí když zvednu nohu a i při chůzi nebo když se otáčím v posteli..prostě nevím co mi je,ale prý to sou ty natažený svaly.prostě na nic jiného se nepřišlo
29. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký nedělní podvečer

taky bych někam vyrazila, teda my vyrazili, ale udělalo se mi totálně blivno a z nákupu nebylo nic, no alespoň jsem stihla koupit M punčochy a sobě dvě podprdy na velrybu, jestli ani tyhle nebudou tak fakt nevím :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ja idem zajtra na kontrolu k ženskému. Idú mi brať krv na tie tripple testy, tak dúfam, že všetko bude v poriadku. :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca drzim palce, urcite, ja uz cakam na vysledok
29. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca ať výsledky dopadnou dobře :slight_smile:
29. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, ak vás boli pindula, tak je to lonova spona. Väzy sa natahuju a prispôsobujú na pôrod. Je to normálne. Ja som to mala pri prvom a aj teraz. Keď dlhšie chodite, stojíte... Nič sa s tým nedá robiť:slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa To simrani môže byt mimi:slight_smile:
@leginca Drzim palce. Určite to dopadne dobre:slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My už mame kopance riadne. Dokonca aj mm ich v pohode cíti. No a kazdodenna diskoteka večer v brusku:slight_smile: už mi to normálne aj chýbalo:slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule:grinning:
počasie na spanie, tak všetky spite, čo? Veď si to ešte uzivajte pár mesiacov :slight_smile:))
30. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano,
@arrett veru pocasie na spanie, budem mat co robit, aby som sa neulozila na stole v kancelarii :grinning:
30. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav - veru počasie na spanie, ja budem mať tiež čo robiť, aby som v práci nezaspala. Pred 9-tou pôjdem k doktorovi, tak ma to trochu preberie. :slight_smile:
30. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek