• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dobre ranko! Pocasie na spanie a mne sa nechce spat...Tak som rozmyslala, ze ci sa o take 2-3 tyzdne nenecham vypisat do roboty. Len moja Dr. mi povedala, ze k ukoncaniu PN potrebujem vyjadrenie mojej gynekologicky. :confounded: Ale ked to bude na vlastnu ziadost? :confused: No nic, idem si farbit vlasy.
30. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca drzim palce u dr :wink: ja idem tiez tento tyzden na krv na AFP a v pondelok k hemato, som zvedava, ake budem mat vysledky.
30. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky....aj u nas na nic pocasie.....cez víkend sa mi nejak brusko zvacsilo takže rastieme rastieme =D takto o týžden na kontrolu pojdem neviem sa dočkat =D
@sharlotta aj ja cakam jasný signal lebo neviem ci to co citim je babo alebo moje travenie =D
30. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasie na spanie a vo vedľajšom byte od 8 vŕtajú dve vŕtačky :angry:
30. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
30. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka u nas vrtal nejaky skvely sused vcera o 7 vecer :angry:
30. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulenky :slight_smile:

@neelaa určite aj teba už začne čoskoro kopat,neboj :wink: Mne to tiež začalo len takým šimraním,takže možeš už pomaly čakat aj na kopanec :wink:
@leginca držíme palce,určite všetko dobre dopadne :wink:
@arrett Mna tiež niekedy tak čudne bolí pindula...dokonca mám pocit,že ma niekedy zabolí aj konečník (hádam cez tade rodiť nebudem :grinning: :grinning: :grinning: )
30. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning :sweat_smile:
30. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, som zvedava, ci mi farba chytila, lebo minule mi nechytila a zbytocne som vyhodila peniaze.... :confounded: Prave mi volala sestricka od mojej Dr. a preobjednala ma na skorsi termin :slight_smile: Takze babo uvidim uz 23.9. :slight_smile: A tym padom by som uz v pondelok 27.9. mohla nastupit do prace. Dufam, ze sa ukaze, ze co je, aby sme uz vedeli, ako ho/ju oslovovat...

Baby, nechcete niektora topanky? Vcera som vyhadzovala polovicu botnika, co nenosim a len zaberaju miesto, ale tieto mi je luto vyhodit :confounded:
http://www.modrykonik.sk/bazar/obuv/hbt6/topanky/
30. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym :slight_smile: my tu mame pre zmenu krasne pocasie a kedze je bank holiday a mam konecne aj volno sa chystam do mesta pozriet nieco pre drobusika a pripadne nieco aj pre mna. potrebujem nejake rifle vsak nemam co nosit :sweat_smile: ja idem v stredu k midwife a na testy tak som zvedava @sharlotta to je super ja bdem vidiet nase tiez v takom termine :slight_smile: uz sa neviem dockat..
30. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, som stale total zmatozena. uz som 2x grcala, to neni mozne, to sa mi este nestalo, kedy to skonci!? do kelu. spravila som show ludom ponahlajucim sa do prace :D
dievcene a kedy ste zacali citit babatko? ja este nic, ani simranie, len mi raste brusko a uz sa pomaly nebudem moct vyhovarat, ze som vela spalala :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 hej, aj mna, uz skoro tyzden, je to ako blesk vo vnutri, bleskne a skonci, som rada, ze to nemam sama, a ze sa to zda byt normalne....
a tebe sa paci na Cypre?
30. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak toto presne som mala vcera aj ja - az ma to vyplasilo.
30. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka aj ja sa pytam kedy to skonci, bo uz pomaly koncim 18tt a stale problemy...
babyyyyy, taka otazka... aj vy mate uz kolostrum, alebo musim byt zasa nieco extra a mat to skorej ako je normalne? :confounded:
30. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/video/video.php?v=142923075741141
Baby, nie ze budete plakat ako ja:slight_smile: Boze, to je tak nadherne a ked viem, ze to prezijem druhy krat..ach
30. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Ja nemám este kolostrum,len bolave žilkave prsia a uplne tmavohnede bradavky bolave
30. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké podndělí, ikdyž tady uplakané, prší od noci
@arrett jj to jsem viděla je to krásné, ještě jsem bulela hodně u těch návratů vojáků domů :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aj ja mam:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to normalne, aspon budes mat veeela mliecka:slight_smile: Kupuj tehu podprdy a vlozky do podprdy. odporucam fixis
30. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje prsia okrem bolesti v prvych tyzdnoch nereaguju na tehu vobec, to bude zase "vesele" s kojenim ... ale tentokrat sa to snad podari.
30. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave mi znova volala sestricka a povedala, ze aj 2. skrining je v poriadku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta gratulujem:slight_smile:
30. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ani moje, mozno ani ja nebudem mat mlieko :confused:
@sharlotta gratuluji :slight_smile:
@sharlotta jasne ze budes, nemysli takto. Treba len prikladat a prikladat. Dopyt rovna sa ponuka!
30. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem :slight_smile: @arrett :grinning:
30. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to nie vzdy plati, ale mozno som robila niekde chybu, tentokrat mienim oslovit aj laktacnu poradkynu. ja som malu pirkladala 3m, nepomohlo ... no uvidime :wink: prinajhorsom skoncime na UM, co by som ale nerada
30. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to tie AFP testy? perfektne :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav neviem, viem len, ze najprv mi brali krv v 12tt a teraz v 16tt na genetiku a obe su v poriadku :slight_smile: Ja som uz aj bola pripravena...ze keby nahodou, tak na amnio nejdem...
30. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tesim sa s tebou :wink:
30. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa tiez zatial na amnio nechystam. snad to nebudem musiet ani riesit
30. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek