• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ved to,,ja ked vidim priatelu 14 rocnu neter ist na disku,,,tak normalne mam zlost,,,svoje dieta by som nepustila,,,
30. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka diskoteka - veru, hocikto tam nieco vleje do pitia ... to aj mna z toho chyta panika ... ale snazim sa na to nemysliet este
30. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nepomozes si...kym sa ta to netyka, beries to ako z ineho sveta a "mne sa take nieco nikdy nemoze stat" Co som sa ja za mlada navystrajala....teda v puberte, lebo este vzdy som mlada...
@mafynka ja som mohla ist na diskoteku, ked som mala 15, aj to do 22.00 a otec ma doviezol aj odviezol.
30. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to dnes???!!! prepacte ale ja som z vychodu ku nam to este nedoslo...
30. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ano - doobeda. zlata - ze nedoslo :slight_smile:

@sharlotta tak tak
30. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ani ku mne by to nedoslo, keby som necitala, co pisala Mafynka :wink: Staci zapnut TA3
30. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som na diskoteky nikdy nechodila my sme presli vsetky metalove a punkove koncerty co sa robili v takych podzemnych pajzloch prefajcenych ze keby to videla moja mama tak dostane infarkt :grinning:
30. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to az neskor, ked som mala 16 :grinning: A odkial si?
30. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som mala od 16 do takych 21 dost divoke obdobie. V 19 som odisla byvat do Bratislavy...a vravela som, ze uz sa nasim nikdy neozvem.
30. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to vasi mali s tebou asi dost vesele :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zo spisskej novej vsi a ty???
30. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky,,vsak mame toho este vela pred sebou,,,vsak nas caka vychova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som vcera akurat priatelovi vravela,ze sa musi naucit ovladat,,a nevybuchovat,,,ze by som bola rada,keby nase dieta s kazdym pruserom prislo za nami,,,a netajilo nam nic,,,a ak bude po priatelovi,,tak tych pruserov bude habadej :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: no mame sa naco tesit,,,ale aj tak sa moc na mrnusa tesim,,len nech je zdrave,,,naucime ho vsetko a do 30tky zamkneme doma :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som krava sak si napisala ze z ba :grinning:
30. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No, chudatka...ale tak po 2 rokoch v BA sa nas vztah zacal postupne zlepsovat a teraz uz je to uplne super. Je mi luto, ze mi tak sibalo...ale co uz teraz...Esteze sa mi nic take nestalo.
@moniciak no, byvam v BA od tych 19, inak som z Presova
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som sa nevybuchovat musela naucit teraz v tehotenstve a ked sa nahodou neovladnem tak mi kazdy hovori ze "len tak dalej uvidis jake budes mat zarevane decko " :grinning: tak sa krotim
30. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka keby sa dalo...rada by som to urobila...
30. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ako hovori moja mama "bodaj by si mala take deti ako si ty potom uvidis co to je " :grinning: ale ne... :grinning:
30. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som toto tehotenstvo v klude,,predchadzajuce tehotenstvo som bola nervava,,za nejake slovo by som aj zaskrtila cloveka,,a zuriva som bola na svetko,,,teraz som v klude
@sharlotta ja som si uvedomila,ze budem hrozna mama,,vsak ja budem asi vsetko zakazovat :grinning:
30. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to je inak pravda, az pri vlastnych detoch si clovek mnoho veci uvedomi :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to aj moja mama...a toho sa bojim... :sweat_smile: Ale zas na druhej strane aj by som chcela, aby bolo ako ja, lebo ja som velmi tazko ovplyvnitelna, vzdy si idem svojou cestou a aj ked napr. od tych 16 kazdy okolo mna bezne hulil travu, ja som to doteraz ani neskusila...Takze v tomto by mohlo byt po mne... :unamused:
30. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja sa budem hlavne strasne bat...ale ako si napisala, treba sa o vsetkom rozpravat a vytvorit atmosferu dovery, aj ked neviem, ci v puberte to bude fungovat...potom uz len sa spolahnut na dovtedajsiu vychovu :sweat_smile:

Ja mam strasnu chut na volske oko!!!!!
30. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne těhulky:slight_smile: vy se tu bavíte o výchově a já si připadám, jako kdybych poslouchala svou mámu :grinning: mě bude 20 až se miminko narodí a to sem zvědavá s mou výchovou :grinning: ještě nedávno sem ,,zlobila,, maminku a teďka budu ta mamina já :grinning: No třeba si s ,,prckem,, zajdeme ještě společně na diskotéku :grinning:
30. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa :grinning: :grinning: no vidis a budes ho mat rovno pod kontrolou :wink:
30. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.....ja som prave doupratovala skrine uff dalo mi to zabrat....poskusala som si skoro vsetky veci, vyradila som co sa mi uz nepaci,je mi male....a uvolnila sa mi jedna cela policka =D musim neco dokupit...predvcerom som nasla krasnu tehu bluzku ale ze 30 euri ach jaj...a tehu rifle minimalne 60 euracou ale to som pozerala v centre tak asi v tých mini obchodoch najdem neco lacnejsie....

tesim s vami co ste boli na testoch a vsetko je v poradku.......=D
30. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,
velmi malo sem chodim, kedze niet casu, no som v tejto kategorii babatko vo februari. 2 a 3 mesiac mi byvalo strasne zle, bola som PN, schudla som asi 4kg, pd 9.6 chodim opat do prace, na vlastnu ziadost, nepracujem manualne. cestuje kazdy den 70km, v praci som minimalne 9hodin.mam flezxi pracovnu dobu. no ked pridem z prace, nie som schopna nicoho, len lezim, v noci zle spavam, zobudim sa okolo 3h a uz nespim. potom v praci za pc zaspavam. a pride vikend a uz 4 po sebe mam migenu, ktoru som za cley zivot mala asi 2 krat. myslim,ze je to z celkoveho vycerpania. sama neviem. nechcela som ist na PN, lebo ma mojapraca bavi, sme dobri kolektiv a tiez kvoli penizkom. no mam pocit, ze nase dietatko, chce, aby som len oddychovala a prestala prcovat :slight_smile: vcera vecer, som opat mala migrenu, tak som volala sefovi, ze si beriem dovolenku, je vlemi ustretovy. chcem ist este max tento tyzden, zmazat si sukromne veci z pc, dokncit rozrobenu pracu. stale sa mi nedari pribrat ani naspat tie schudnute kila.
dakujem, pekny den vsetkym!
30. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka baby, tak nie som jedina, ktora uz teraz troska tecie :grinning: :grinning: :grinning:
to v tej blave to je strasne, ku mne sa to dostalo az teraz, bo som bola po uradoch pred obedom...
inak ja by som bola dokonca velmi rada keby bolo nase miminko po mne, alebo po manzelovi, pretoze ani jeden sme nikdy prusery nevyhladavali, ani nerobili... tak budem v kutiku duse dufat, ze dieta dobre vychovame a bude mat rozum :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave mi volala mama a hned som jej dvihla s tym, ze "Ahoj, nie sme v Devinskej"... :grinning: A mama na to "Dobre, cau."
30. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek