• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
alienočka na MMB
17. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jémine milion asi by ma porazilo......chúda to ste si ale užili obdobie :frowning2:
mne je dneska tak neznesitelne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: striedam gauč wc dokola som grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super že tu máme už aj ,,zabehnuté,, maminy budem sa vedieť lepšie zorientovať v ponuke :wink:
17. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám spousta nových těhulek, všechny vítaám, ale jmenovat nebudu. Nedělala bych nic jiného :sweat_smile:

Normálně se mi v noci na dnešek zdálo o porodu. Asi jsem magor
17. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 mne sa o ňom zdá stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi preto,že z toho prvého mám trochu traumu,tak sa teraz dosť bojím.
17. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 no tak zeleny tesco jsme taky zkouseli a taky spatny :unamused:
Ane vyhovuje jen to nejdrazsi - mazeme POUZE bepanthenem, ze vseho ostatniho je opruzena, mliko mela POUZE Nutrilon Comfort (1 pixla na 2,5 dne zezacatku za 230 Kc).... ale co bysme pro ty nase robatka neudelali ze

Zacinam mit cestovni horecku, nikdy jsem to moc neresila, ale ted si rikam, co mam zabalit na 14 dni :sweat_smile:
17. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janette4 tak to já první porod měla úplně pohodový, ne že by to nebolelo, ale bylo to rychlé, bez komplikací a PA byla prostě super. Jenže ted se obávám, že tolik štěstí mít nebudu a druhý bude několikanásobně dražší.

@ma12 tak bepanthen taky máme a na nutrilonu je Honza snad závislý. Jen si ho kupuju v Polsku (výjde o dost levněji)
17. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se snazim ten prvni vytesnit z mozku a nic si nepredstavuju radsi.

@myisiska1 tak to jsem rada, ze nejedem ve znackach sami :grinning:

Ja dost usetrim za obleceni - kupuju si ho na ebay
17. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma12 co se týče oblečení, tak ne že bych pár hadárek značkových neměla, ale jsem toho názoru, že zrovna na něm se dá ušetřit hooodně peněz. Ale co se týče bašty nebo drogerie pro prcka, tak chci jen to nejlepší a tam se už neohlížím....Jinak jsem třeba nejvíc spokojená s tím nejlevnějším olejíčkem, který je k dostání. Modrý s azulanem - léty prověřená tradice :grinning:
17. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju malé hodně ve výprodejích, něco i v bazárkách atd. Boty nové :wink:
Pro to druhé budu nakupovat taky tak. Už nebudu bláznit, jako při prvním. Navíc jsem vše dala pryč s neskutečným prodělkem, nebo rozdala.Kočárek jsem uvažovala taky z druhé ruky, ale nakonec mi manžel řekl, že mi dá zase na nový :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ holky, s tim musim absolutne souhlasit, ja si teda obleceni nechala, ale jestli to bude kluk, budu na ebay radit jako drak. Tam si koupim treba 10 znackovejch veci, krasnejch, snad 2x noseny za 5 liber a z toho jsou 4 libry postovny :grinning:

Myslela jsem ve znackach - prave jako basta a drogerka :wink:

Boty pouze novy - i za cenu, ze prvni mela na 14 dni. Ted jsem koupila sandalky v DPK za 995 Kc. No nekup to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olejicek? Pouze weleda, po ostatnim se osype :grinning: , ale tenhle modry s azulanem jsem jeste neskousela :wink:
17. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 ahoj :wink: ja tiež beriem iba Calibrum babyplán a stačí.. :sunglasses: a už sa nám blíži piatok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma12 tak to mě pak budeš muset do nakupování přes ebay zasvětit :wink:
17. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
henri vítam :wink: máš nádherného synčeka a krásny fotoblog :slight_smile: :sunglasses:
17. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 jses si tim jista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , zasvetila jsem do toho spousta lidi a vsechny rikaj, ze si to jejich manzele se mnou vyrikaj, jak se rozjely :grinning: :grinning:

rada pomuzu a zasvetim, neb neminim podporovat cesky prodejce..... :grinning:

Je to tam ale vazne super, hlavne pro malinkaty - Anglicanky, jak je to tam levny, tak toho maj habakuk, nestihnou to ani unosit, tak to poslou dal. Vsechno znacky :grinning: , takze Ana ma naprikla pracovni kalhoty na pisek mansestraky Next :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 dej nám osvětu :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ma12 nejspíš to půjde z mojí rodičovské, takže klidně můžeš. a neboj, já tě neprásknu.
17. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre dobre :slight_smile:

www.ebay.co.uk - nejdriv se tam musite zaregisrovat, coz je macek a vyplnit svoji kartu (musite mit takovou, se kterou se da platit na netu), plati se pres paypal. No a pak si vyberete veci - ja vetsinou davam bundles nebo mix, vyberu si vek, jestli preferuju holku ci kluka, nejakou tu znacku (tam nic nezaskrtavam), no a prihazuju, nekdy to nejde, protoze to nechtej posilat do zahranici. Vetsina vam spolkne postovny :grinning: , az to vyhrajete, prijde vam potvrzeni na mail a vyzva k platbe, zaplatite a do tydne (vetsinou driv) to mate doma
17. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ma12 díky :slight_smile: já bych ještě potřebovala překladatele :grinning: :grinning: jsem z generace ruského a německého jazyka :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma: ja co mam v albu, tak je vse prez ebay a skoro vse je fungl nove :grinning:
17. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aaaa dalsi ebayovka. Je to super co? My bysme mohli ebay delat reklamu. Kudy chodim, tudy chvalim, a ty holky co se do toho daly, my jen nadavaj, ze jsem je do toho nezasvetila driv. No a vlastne diky ebay mam i eshop :grinning:

@el267 hele nic slozityho to vazne neni - hlavne vse vyfoceny. Jestli chces, s registraci ti pomuzu :wink:
17. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 díky , poradím se se švagrem, ten mi to ukáže a vysvětlí :wink:
17. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma: tak ja to mam hlavne pri ruce, protoze ja ziju v Anglii :sweat_smile:
17. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no pockej, tak tohle jako nema cenu, to mas velkou vyhodu :grinning:
17. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma: ja vim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: , tak jsem zkoukla tvoje album a ty bodicka s medvidkama hnedejma mame a Ani je ted nosi a jsou bozi. Z Primarku co? :grinning: , ten pytel mela ten samej taky.
No a ten tvuj vybranej kocarek Concord neo ma kamoska....
17. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma: ja jsem si vybrala ten fushion, bude praktictejsi a chvali si ho kamaradka?
17. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no tak na ten Neo nadava kde muze a druha ma fushion a docela dobry. Je lehkej, to je vyhoda, ale jinak se uz z nej neco odloupava, tu kryt na kolecko, tu nejaky sroubek a tak. Ja nevim, myslim ze Teutonka je lepsi. Zlata nemecka kvalita...ale fusion je URCO lepsi nez Neo
17. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vazne? :astonished: , si myslim, ze zalezi na jaky zrovna narazis
17. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hele idealni kocar neexistuje. S fusionem je az na tohle docela spokojena. Jestli se chces na neco zeptat, napis mi a zeptam se :wink: , jezdi s nim uz rok a pul, tak uz to ma vychytany a vi co a jak
17. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek