• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Nasi susedia znova sexuju...Koso, jak im vrzga postel! :angry: Asi im pojdem dat peniaze na novu...Toto pocuvame cele leto!
30. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: nic moc teda, to poznam z intraku
30. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja len domace použivam vajicka =D
30. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav zo zaciatku to bolo smiesne, ale teraz mi to uz zacina liezt na nervy...A to uz aspon opravili to, ze tou postelou buchali do steny...
30. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jj priberanie je individualne....a viac sa aj tak priberie v neskorších mesiacoch si myslim ci nie? ja som zatial pribrala cca 3kg =D
30. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jj, aj ja som pocula, ze najviac sa pribera v poslednom trimestri
30. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka no pozrela som si ten zoznam a z tých veci co by sa pocas tehu nemali velmi jem asi polovicku....ja celkovo jem vsetko co aj predtym nic si nezakazujem samoska okrem alkoholu,cigariet atak
30. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jj to som aj ja pocula...sesterka pribrala najviac na konci tehu kedze sa viac zadrziava voda..cela opuchla a vaha isla hore
30. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka - citala som ten zoznam, a preco sa nemozu tavene syry??? :astonished: to som nepocula este.
30. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ani ja ...a papam ich =D
30. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no vsak aj ja. pisu tam, ze maslu sa vyhybat, tak s cim mam jest chlieb? teda ja maslo ani nejem. chlieb jem len s tavenymi syrmi. to ma fakt prekvapilo
30. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja to neriesim.....fakt jem uplne vsetko a myslim ze sa nam nic nestane.......
30. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no vsak tavene syry neprestanem ani ja - len ma to sokovalo :wink:
30. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a vydavat sa budes???
30. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak som doma z ko zmerali mi tlak a ovážili vyšetrili ale k utz sme sa nedostali preobjednal ma na 13.9
sranda je že 14.9 ideme na 3D takže to bude hned na 2 deň
idem vás dočítať
30. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja som pribrala vyše 20 kg. Potom som to už nesledovala. Jedla som všetko!!! Je pravda, že teraz priberam menej, viac pohybu okolo malého a tak. Niekedy sa ráno zabudnem najesť a potom rozmyslam či som už jedla, alebo nie? Vitamíny zabudam brat, už ani neviem kedy som ich naposledy brala:slight_smile:
Idem si pospať s drobcom:slight_smile: Hodinka kludu:slight_smile: fajn počasie na spanie, susedia nesexuju, nevrtaju:slight_smile:))
30. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utocnikom bol byvaly policajt v strednom veku :unamused:
30. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis a slavka u mna je to podobne, netusim akoby som sa vyhla takemu bielemu cukru, ked je vsade :slight_smile: navyse... znama dostala v porodnici na ranajky pastiku... a v tom zozname sa odporuca jest morske plody, ale nemozes jest musle ;) surove maso, plesnove syry a morske plody mi spominala aj gynda, takze sa budem drzat hlavne tohto (a tych vajec).
30. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho utocnika som mala zimomriavky, pred chvilou som citala clanok na sme. som z petrzalky, uz som zazila jeden utok, mama zazila strelbu a raz sme spolu zazili kuklacov.
je mi luto pozostalych.
30. srp 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte no mňa asi porazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , strašne dlho som zháňala jednu voňavku ktorú som raz manželovi kúpila a neskutočne voňala, len sme postupne zabudli jej názov a teraz som ju objavila, kúpila cez spoľahlivý net obchod a čuduj sa svete vôbec mi nevoní, skoro až smrdí, no a to mám pre neho ako darček k výročiu svadby čo máme v sobotu :grinning: :grinning: no dúfam že na ňom bude voňať dobre, a že po pôrode to zas bude tá krásna vôňa čo predtým

@budulinka - v nemocniciach celkovo varia divne, keď som ležala na rizikovom bežne sme mali strukovinové prívarky a kapustu a čo ja viem čo ešte, no vieš si predstaviť čo to robilo s tehuľkami na rizikovom, každú chvíľu sme si mysleli že už to na nás ide :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čo sa týka priberania, ja mám + 2 kilá ale tak hore dolu, ale fakt najviac sa začne od toho 6-7 mesiaca, ak doteraz nepriberáte vôbec to nie je na stres, bábätku určite nič nechýba nebojte sa :slight_smile: .
A jedlo, ja sa vyhýbam plesňovým syrom, ktoré milujem, údeninám, paštékam, nedorobeným vajíčkam, arašidom a morským rybám, inak jem to čo mi chutí :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka a preco arasidom?
30. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka viem si predstavit, tzv taborova strava, a este k tomu len prdiva. a nezmenili stravovanie ani po porode?
pristupu nemocnic k tehoskam a rodickam celkovo zatial nechapem a asi ani nepochopim. chcela som mat babo az ked sa to tu trochu zlepsi, ale to by som ho asi nemala nikdy.
30. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka strava rovnaka aj po porode. mna dost pobavilo, ze sa hovori, co vsetko sa nema jest (aj ked niektorym babatkam to nevadi), tak davali vsetko. aj strukovinove.
tak tak - nerodila by si potom nikdy. jedine ak v sukromnej :wink:
30. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - arašidy sú silným alergénoma a keď ich jem tak dokážem zjesť poriadny kopec no a potom ich dostať z tela von stojí veľkú námahu :grinning:
@budulinka - stravu po pôrode si už vôbec nepamätám, na rizikovom som bola dlhšie, ja som bola na Antolskej, ale zdá sam i že keď si napríklad na Kramároch na nadštandarde tam si môžeš vybrať dopredu s ponuky jedál, ale nie som si istá či to ešte funguje :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka aha. akoze aby babo nebolo alergicke? to ma nenapadlo
30. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavka - arašidy vraj obsahujú nejakú látku, ktorá môže zhoršovať dýchanie (pre tých čo sú citlivejší) , a môj malý prvý má problémy s dýchaním( čo nevravím že z arašidov) , ale radšej nepokúšam aj keď sú to iba arašidy. No oni by sa nemali ani pri kojení a ani deťom do určitého veku a nielen iba kôli nebezpečenstvu vdýchnutia.
30. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, take info mam, po porode strasna dieta - ziadne oriesky (tj ani cokolada), strukoviny, med, citrusy, kapusta, paradajky a asi dalsia polovica existujucej zeleniny. a do porodnice si asi zbalim remosku :D
30. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak fakt aj keď teraz pár veci nie je dobré jesť, po pôrode je to so stravou mamičky ešte horšie :grinning:
Ale teším sa na tieto vianoce, to už budeme dosť ďaleko v tehu, kedy by bábu nemali potraviny tak škodiť ako teraz na začiatku a to si dám kapustničku a všetko čo k vianočnému stolu patrí, lebo ak budeme mať to šťastie a budeme ešte bud. vianoce kojiť alebo odsávať mliečko tak to si moc neužijeme :grinning: :grinning: ale to všetko ktomu patrí :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka - tých max. päť dní čo stráviš v nemocke po pôrode nebudeš podľa ma vôbec riešiť jedlo, budeš riešiť bábo :slight_smile: aby ono jedlo, aby ono sa malo dobre a na seba úplne zabudneš :slight_smile:
30. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek