• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
labudka mas pravdu, babo bude hlavne. a mozno mi zachutia aj privarky :slight_smile:
idem domov, krasny vecer prajem vsetkym!
30. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aky zoznam jedal??,,,kde ho najdem?

@labudka ja arasidy jem kazdy den,,,pri telke si vzdy luskam

@budulinka pocuj,,a mekac sa po porode moze?
30. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka budulinka to sem dala na stranke 339 http://www.forkids.sk/porod-pred/strava-pocas-tehotenstva/
@labudka - uff, problemy s dychanim? astma? alebo nieco take?
30. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka to je pravda, tych 5 dni sa riesi babo, len na to aby sa babo najedlo, treba mlieko a k tomu vyvazenu stravu, co zial v nemocke nie je :unamused: ale je pravda, ze sa to da prezit. a po cisarskom sa najprv dostavaju take tekute gebuziny - to som nejedla - tak som bola o hlade
30. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslelas si makac ako mc.donald jedlo?
30. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka po porode uvidis podla baba, co budes jest, ci ho z toho nebude boliet brusko. niektore baba su velmi haklive a niektore v pohode - maminky jedia vsetko
30. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 big mac som myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem,,tak z toho zoznamu jem asi tristvrte veci :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka viacere :wink:
30. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ slavkav - Chutné, ale veľmi mastné arašidy Vášmu dieťatku pravdepodobne nijako neublížia. Naopak, proteíny a foláty (vrátane kyseliny listovej), ktoré obsahujú, sú v tehotenstve veľmi prínosné. Ale: ak Vy alebo otec Vášho bábätka trpíte akoukoľvek alergiou či astmou, arašidy môžu Vaše nenarodené bábätko zbytočne vystavovať riziku vzniku podobnej alergie, takže ich pre istotu z jedálnička vyškrtnite. (zdroj - http://www.ukulele.sk/clanky/11-tyzden-tehotenstva ),
nechcela som pridať ďalšiu vec čo sa nemôže, a zbytočne stresovať, iba ak má niekto v rodine podobné problémy nech sa radšej arašidom vyhne,

30. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujem. my take v rodine nastastie nemame. ale mala som kolegu, ktory bol alergicky na arasidy a bola som sokovana v com vsetkom su stopy po arasidoch :unamused:
30. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavka - veď to na mnohých sladkostiach, keksíkoch a čoko, býva napísané možnosť prítomnosti arašidov
30. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka no - ale viem, ze vtedy mi spominal aj veci, co by ma v zivote nenapadli, ze to tam moze byt a veru bolo. my sme spolu stravili dlhy cas v bufete - kym si on nieco vybral - studoval zlozenia.
30. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta z prace ta vyrazit nemozu ak si tehotna a mas nejake problemy a musia ta zobrat naspat to sa neboj. a vajicko aj ja mam namakko a tekute zltko ale to teraz nesmieme tak ho treba len riadne uvarit alebo prepiect
30. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka podla mna je ten zoznam trochu prehnany zoznam ktory dali mne tu je jednoduchsi nemala by si jest plesnove syry, surove maso, dat si pozor na morske zivocichy, mam pocit ze by si nemala jest ryby viac ako 2x do tyzdna a vajicka jest len dobre uvarene. vsetko ostatne sa jest moze najma vela zeleniny a ovocia ale dobre umyteho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze sa neboj :slight_smile: :wink: :wink:
30. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin nebojim,,ja papam vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule ahojte. ja sem moc nestiham, ale aspon som hodila foto bruska do albumu.
pekne sny
30. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je potom dobre podla mna ked je zena tehotna tak telo nejako samo vie co ma jest a na co ti ide chut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vstavame lenosky:slight_smile:
31. srp 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
@arrett ty mas dnes morfo, vsak? tak drzim palce :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dobre ranko:slight_smile:
áno:slight_smile: ale až o 16.30:slight_smile: ďakujeme. Už sa teším na krpca:slight_smile:
31. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

@arrett držím pěstičky ka kontrolu :wink:

........................ a jdu vás dočíst
31. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ludia, ja som dnes tak zle spala. Ešte k tomu simon dnes skoro vstal. Vidím to tak, že o chvíľku pôjdeme obaja zalahnut:slight_smile: chvala bohu, navarene mám:slight_smile:
31. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin - ja v jedle dodržiavam presne to, čo si napísala Ty a všetko v pohode. Ja ak keď som kojila tak som jedla všetko, samozrejme s mierou a malý sa mi ani raz nevyhádzal a nie je na nič alergický. :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jaaaj....no tak ten tlacim aj teraz =D cez vikend som mala dva =D =D =D
31. srp 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a preco sa nemozu jest ryby? ja som si myslela, ze su zdrave a veselo jedavam sardinky na veceru. ze mozu mat v sebe nieco zle z mora?
31. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca hej, niektore deticky si take super, ako tvoj romanko. mam kamaratku, ktora bola na suchych rozkoch len - lebo malemu vsetko vadilo.
31. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aj tak, nech uz je februar - to budem najspokojnejsia :grinning:
31. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Veru tak,aj ja by som najradsej posunula cas,aspon uz nech je leto buduci rok :dizzy_face:
31. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ved už mame skoro polovicu za sebou:slight_smile: jupiiii
31. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek