• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett poniektori :slight_smile: ale ide to, ja viem, len mne to ide straasne pomaly a ked nemam pohyby - tak o to pomalsie
31. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, prave som sa vratila od lekara a po tyzdni v posteli, a konecne bez krvacania, vsetko vyzera OK. Dokonca mi povedal, v 15, tyzdni, ze na 90% je to chlapec... tak som strasne rada.
31. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 super, perfektne spravy :dizzy_face:
31. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,vy take ranne vtacatka :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka ja tiez, dokonca si obcas dam aj kavu...a sprite pijem na litre, lebo mi pomaha pri nevolnosti
Ahojte dievčatá, ako sa tu máte? Ja dnes cestujem do Čiech na konferenciu, celkom sa tej cesty bojím, či to zvládem, ale mužík ide so mnou, tak hádam áno. Sľúbil mi, že ma v doktoráte bude podporovať, takže si zobral dovolenku a cestuje so mnou. Zastavíme sa aj u rodiny, tak sa aj teším, len sa bojím, aby sa niečo nezomlelo. Ale to ja pred každou cestou som taká :unamused:
31. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ja zasa pijem colu vela,,ale kavu som nemala ani nepamatam,,,a taaaak by som si dala,,,,a gratulujem ku asi chlapciatkuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@dijefcatko drzime palce, nech cesta rychlo zbehne
31. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem, mafynka. Pitie kavy je v pohode, vraj 2 salky su uplne v pohode, ale da sa kupit popradska kava, 100g, ktora nema kofein, a uplne chuti ako normalna, alebo v obchodoch, kde sa specializuju na rozne kavy, maju minimalne jednu bez kofeinovu, dokonca existuje aj kopu rozpustnych kav bez kofeinu. Ja som vzdy mala problemy, ked som pila vela kavy, a tak som musela prejst na bezkofeinove a viem, ze je ich dostat dost. Lebo, kava ako taka nie je skodliva, ale kofein, a v kole, ak pijes original, je to toho dost, takze ak ti nic nie je po kole, tak ani po kave... :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
som nejaka unavena, idem si kus zdriemnut.
31. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky nepoznate nejakeho dobreho stolara na kuchynu na strednom slovensku??
31. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

holky Vas nedocitam, co je tu noveho?

@minnehaha2005 blahopreji k chlapeckovi a ze uz jste v poradku :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@arrett držím palce na morfo.budeme čakať,aké dobré správy ti povedia. :slight_smile:

my sme dnes mali tiež otrasnú noc,začala dlhokáááááánskym uspávaním,ktoré som po hodine vzdala a poslala muža,pokračujúc nočným vstávaním k malému,min 6krát,spáva vo vedľajšej izbe,takže som sa čosi nachodila a ráno ma dorazilo to otrasné počasie vonku.brrrrr,ja chcem ešte leto :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, idem sa vam pochvalit. vcera sme si objednali dovolenku a zajtra odchadzame :slight_smile: tak sa tesim. boli sme vcera aj na poradni, vsetko ok, babo sa hybalo akoby sa nam az predvadzalo a uz riadne podrastlo za ten mesiac :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka poznam, dokonca pri bb, sa mi zda, ze je z vlkanovej
31. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 super spravy a uzite si dovolenku. kam idete?
31. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 blahozelam k syncekovi :wink:
31. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav na kretu. letecky, zacina ma uz boliet brucho zo strachu z cesty
31. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 uzij si dovolenou, ja bych jela hned :sunglasses:
31. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a das mi prosim do IP kontakt??
31. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujem, ja viem, ze by si sla. tak si vyrazte s manzelom niekam do tepla na par dni :wink:
31. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zavolam poobede svokre a vypytam od nej, lebo ona ho pozna osobne. teraz este svokra spi, lebo ma po nocnej. potom ti poslem ip. ale nie som si ista ci robi aj kuchyne. za opytanie to ale stoji. robi okolo dreva kadeco, napr. svagrinej urobil postel, tak dost komplikovanu, tak myslim, ze by aj kuchynu
31. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem pekne,,,a uzi si dovolenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja bych hrozne rada, ale nemam uz dovcu, poslednich 5 dni a to jedeme domu do CR :unamused:
31. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kreta super. tak si to uzite :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka - tak príjemnú dovolenku

@minnehaha2005 - tak super, že všetko je v poriadku a aj pohlavie už viete - aj keď na 100 % je to isté až keď sa narodí
31. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka poznám :wink: aj nám bude robiť, máme naňho výborné referencie. volá sa Stanislav Filipi, robí v Starej Sásovej, hneď pod školou. Cez google ho nájdeš, má stránku a tam kopec fotiek. :wink:
31. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dakujem,,,kuknem na neho,,,idete si robit kuchynu?
31. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Krásnu dovolenku Ti zelám..Tíško závidim :grinning: .Kam idete?Mozes pokojne odcestovat,babatko si videla,ze je v poriadku,tak si poriadne oddychni a uzi slniečka.
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tákou vééélkou radostou a chutou som si kupila zavináča,pohodlne som sa usadila,ze si pochutnám a mne zostalo zle,uz po otvorení flaše.Hm,ach jaj
31. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek