• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 Som zvedava,ake pocity budes mat z letu.Ja by som tiez chcela poletiet na Slovensko v 25tyzdni,ale dokonca tri kamaratky ma prehovarali,aby som neletela,lebo oni leteli tiez okolo 4-5 mesiaca a ze mali potom bolesti bruška z tlaku.Podla mna je to individualne a ved strasne vela tehotnych leti.Tak nebudem pocuvat na nikoho a kupim si letenku,len este musim pockat ultrazvuk 28.9 a podla toho co povie lekar sa rozhodnem.
31. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ahoj, gratulejem aj ja k chlapcekovi. Ja som bola tiez dnes u dokiho, ale moj krpec sa tak vrtel, ze sme este nevideli pohlavie. :( Ledva mi ho aj pomeral, co sa tak tocil...:slight_smile: Ale vyzera to, ze je vsetko ok.
31. srp 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby len sa chcem opytat ci niektora ide na amniocentezu(plodovu vodu) :confounded: ja tento tyzden cakam na vysledky tak trpnem do piatku ci dok. zavola(dufam ze nie)
31. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 dakujem, ideme na kretu. no som zvedava aj ja, ale citala som, ze lietat sa moze v pohode od 14 do 28tt. tak dufam, ze to bude v poriadku. lieta vela tehotnych zien, hlavne by to podla mna nemali byt extra dlhe lety, inak sa moze :slight_smile: v kazdom pripade ti dam vediet ako som sa citila :wink:
31. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja tiez chcem letiet na Slovensko, a cesta trva skoro 24 aj viac hodin. Pytala som sa na to lekara, a ten mi povedal, ze by to nemal byt problem. Tiez som citala vela clankov, a jedine co je nebezpecne, je ked sa leti v prvom tri-mestri, a potom neskor blizko ku porodu, ale inac je to OK.
31. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja letim domu v 25tt, ale taky se rika, ze kratke lety jsou v poradku, ale ty dlouhe moc ne. Ale tak pokud budete zdrave, tak proc ne :grinning:
31. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono, ta jedna cesta trva 10 hodin, potom sa caka...a dalej... uvidime, lekar nemal namietky, sam cestoval na Slovensko, lebo jeho nevesta je Slovenka, tak vie ako to je dlho... uvidime, ale lepsie teraz ako s mrnuskom.
31. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 se mnou litaji a novorozenatka, si rikam, ze jsou to blazni, ale litaji. Kdyz jsi zdrava, tak myslim, ze nevadi nic. Ja osobne budu jezdit autem, pro me a pro mimco si myslim, ze to bude pohodlnejsi :grinning:
31. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka0406: prajem krasnu dovolenku! nerob si starosti, ja som tiez letela - asi 2,5hod, v 19tt a bolo to v pohode, vobec nic mi nebolo. uzi si dovolenku a slniecko :wink:
31. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tu kretu normalne zavidim. uzi si to, bambulka! tiez som chcela do grecka, na rodos, ale nikoho som nezohnala. takze je z toho nakoniec Crotia. aspon nieco, hihi. ale keby sa vam niektorej chcelo... spravim male promo...tak sa ozvite. ide sa tento piatok busom z BA do Gradacu. bude to babinec oriflame, s cviceniami, masazami, fakultatyvnymi vyletami a tak. Myslim, ze este su volne miesta. a lietat je najlepsie v 2.trimestri, niektore spolocnosti povolia aj 8.mesiac, ale to uz je podla mna nezodpovedne.
31. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louisiana @budulinka dakujem babulky, ste zlate :wink:
@budulinka budes to mat aj ty super, oddychnes si trochu. dolezite je, s kym ides :wink:
31. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka vela ludi zrusilo Grecko, lebo vraj tam benzinove pumpy strajkovali 2 tyzdne, ludia si nemohli natankovat, tak si zrusili dovolenky a sli do chorvatska...ake nezodpovedne, co sa tyka strajku, teraz ked by si mohli privyrobit na ten ich dlh pocas leta a dovoleniek, oni strajkuju... tak chorvatsko je dobra volba :slight_smile: ja byvam 100 metrov od mora, ale este som sa nebola kupat, lebo este nie je teplo, ale urcite pojdem coskoro ... tak ja letiet nemusi, aj pesi zajdem ...
31. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no inak ti greci su ozaj sprosti, presne ako hovoris, mozu si zarobit a oni takto. ale dufam, ze sa nas to nedotkne
31. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka chorvatsko je inak ozaj krasne, bola som tam dva roky po sebe. maju ciste more :slight_smile:
31. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez sme boli dvakrat v Chorvatsku v Novi vinodolski a na ostrove Supetar,bolo vynikajuco,teplo,krasne more aj ked s kamienkami a super partia.Niekto odcudzuje Chorvatsko,lebo zevraj to nie je exluzivna dovolenka.My sme sa rozhodli s manzelom,ze s drobcom tam urcite parkrat zajdeme.Je tam krasne a je to blizko hlavne autom cestovat pohodlne.
31. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vela ryb sa myslim nesmie jest pre obsah jodu a nejakych inych latok najma ak sa jedna o ryby z mora alebo nieco aspon myslim
31. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som uz v chorvatsku tak vela krat, ze som chcela ist konecne niekde inde. ale je pravda, ze mi teraz bude stacit len tak lebedit a este si uzit trosku tepla. a konecne si zaplavat toto leto vo vode, z ktorej nebudem mat strach :slight_smile: dufam, ze tam je stale teplo, radsej to ani nesledujem.
Greci su hlupi, ved oni ficia na turizme. a dotaciach :slight_smile: ale ludia su uz taki, vzdy ked sa im siahne na vyhody tak sa buria, aj my by sme sa burili, keby nam porusili vsetky jestvujuce vyhody v tomto "socialnom state"
31. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, konecne stale viem v ktorom som tyzdni :D
31. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. booze, vaas docitat, hotove umenie :grinning:

co sa tyka vajicok, ja som nechcela ani leco zjes lebo ani tam sa vajicko uplne neuvari, ale minule som si ho predsa dala, ale bolo to suche :confounded:

gratulujem ku vsetkym ok kontrolam, k zisteniu pohlavia a dobrym vysledkom testov :slight_smile:
ja idem na krv druhykrat vo stvrtok, tak dufam, ze bude vsetko ok. kedy by mali byt asi vysledky, neviete?
31. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a slavka praveze morske ryby sa maju jest kvoli vysokemu obsahu jodu. npr 1kg makrely ma 1120 mikrogramov jodu; na porovnanie kilo kuracieho ma menej ako 15 µg. kazdy tyzden by mala byt v jedalnicku tucnejsia ryba (makrela) a chudsia (treska). motivacia: dostatočné množstvo jódu má pozitívny vplyv na vývoj inteligencie dietatka :slight_smile:
kazdopadne, jedalnicek ma byt vyvazeny, femibion odporuca 300µg ODD a si neviem predstavit jest kazdy den makrelu :D asi to treba naozaj formou tabletiek dostat do tela.
a opat zdroje:

http://www.hami.sk/sk/vy-a-vase-dieta/tehotenstvo/zdravy-jedalnicek-pre-tehotne/
http://www.femibion.sk/index.php?pid=vyziva_m

31. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahojte, ja som bola na tu krv dnes a vysledky mam o tyzden, som velmi zvedava, ale mam aj obavy
31. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka ja som to uz tiez pozerala, priznam sa, ze netusim, kolko som zjedla tych ryb - ked som to jedla na veceru, obcas aj na ranajky :unamused: ale tak, snad som to nezbabrala :wink: kedze beriem aj femibion.
31. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme nie celu konzervu - ta mi vystacila tak na 3 dni tipujem.
31. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,co preberate??
31. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: ahojky, holky probiraji ryby :slight_smile: . Podle me se ryby muzou ale musi byt tepelne zpracovane, teda krome jedny, ta se nemuze vubec a je to mecoun
:slight_smile:
31. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no ja ryby moc nemam rada,,,maximalne treska a sardinky :grinning: :grinning: :grinning: tie mozeeem :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, len vam chcem povedat, ze tie, co mate nizky tlak, radsej si dajte kavicku ako Colu, obsahuje kyselinu fosforecnu a ta odobera vapnik.
ja mam strasne nizky tlak a byva mi fakt mizerne. kavu vobec nemusim, ale koli zdraviu mimi vsetko.
31. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja mam normalne maniu dnes,,mam tmave vlasy a chcem bloond :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: tak se hos do blond :grinning: :grinning: :grinning: , tak si treba dej jen melir :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to sama nedokazem,,a do kadernictva nepojdem,,,mna farbi doma vzdy priatel,,,lebo s kadernictvami nemam dobre skusenosti
31. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek