• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka tak at te ten tvuj nabarvy, co te v tom brani?
31. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ze mam tmave vlasy,,,a vraj to nejde len tak lahko na blond
31. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky takove tmavehnede vlasy, a melir mi jde krasne :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce lenze ja chcem cele vlasy,,nie len melir
31. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, tak to je neco jinyho :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved prave :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka do toho bych ja osobne asi nesla, ale do meliru jo, tak zkus nejdriv ten melir :grinning:
31. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to mi priatel nebude vediet urobit
31. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka z vlastnej skúsenosti viem,že to ide fakt veľmi ťažko.kamarátka si dokonca dávala " prať " vlasy,mala čierne,chcela bledé,vysolila 3000,- a nepodarilo sa,zosvetlilo jej len o nejaký jeden odtieň.takže do tohto sa určite sama nepúšťaj,ja som to kedysi skúšala zosvetľovačom a nechci vedieť ako to dopadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: najlepšie je nechať ich trochu vyrásť a zosvetľovať postupne melírom.
31. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka mas pravdu som pozerala papiere co mam od lekarky a je tam ze tuniak by sa nemal jest viac ako 2x do tyzdna a ako pise cutce mecun by sa nemal pre mozny vysoky obsah merkuria
31. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som to tiež neriskovala...ja mám svetlohnedé vlasy a tiež som chcela blond.Vlasy som mala žlté ako kura...no strašné niečo.Cutce má pravdu.Daj si spravit melír a až potom ich postupne zosvetluj.Hlavne to nejde len tak zosvetlit tmavohnedé vlasy na blond.S tým by mala robotu aj kaderníčka,nieto domáce farbenie :wink:
31. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no skoda,,,bo uz som moooc vyrastena,,a ked hovorim,ze sa zafarbim,no mamina taaak na mna somre,,ze by som nemala a tak
31. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka daj si spravit melír.Ten vyzerá v tmavých vlasok velmi dobre a tiež tak nevidiet ked odrastá :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak s tymto ja vobec nemam skusenosti lebo ja som blond vlasy nikdy nemala ani nechcela myslim ze budem brunetkou este velmi dlho :grinning: co vsak neznamena ze si myslim niekomu blond nemoze velmi pristat :wink:
31. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to nebude dobre vyzerat,ked uz mam moc odrastene vlasy,,
31. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
vy ste tohoale naštebotali skúsim prečítať čo nové :slight_smile: ale neviem či to zmaknem :sweat_smile:
dneska som bola pozerať kočíky a bola som pozrieť v car ako sa tam majú
pre kočiarik som sa už aj rozhodla :dizzy_face:
31. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
dnes sme boli na morfologickom usg. Vyzerá byt všetko v poriadku. Rozhodli sme sa s manželom, že pohlavie si nechame pre seba..... Ale Vám to poviem:slight_smile: Na 80% dievčatko. Takze budeme mat možno párik:slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeej dievcatko,,gratulujeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dlho som tu nebola, robili sme nejake "upravy" v byte, tak som bola u nasich...minuly tyzden som bola na kontrole, vsetko bolo OK, pohlavie zatial nevidel..ale teraz v piatok idem znovu, pravdu povediac ani neviem, preco po tak kratkej dobe...:slight_smile:
@arrett tak tisko gratulujem k dievcatku :slight_smile: to by bolo super mat parik :slight_smile:

inac mna uz dva tyzdne boli brutalne hlava, nepomaha nic, skusala som len magnezium, lebo vlastne nic ine nemozem, resp. nechcem nejak brat :frowning2: ...a prave som dostala prvy naozajstny kopanec :slight_smile: doteraz to bolo take kludne klopkanie a teraz normalny kopanec :slight_smile: uz som normalne zabudla, ake to je :slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas zajtra caka midwife tak som zvedva co sa dozvieme a kolko krvicky mi zasa zoberie :unamused: snad vsetko bude ok
31. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tak ty uz kopanec,,tesiiiim sa,,,gratulujeeem :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin drzim palce, snad nebude tej krvi moc, ono sa pocet ambuliek tusim znizuje :slight_smile: aspon mi to tvrdila sestricka teraz v stredu :slight_smile:

@mafynka dakujem...som si spomenula, ake to uz bolo bolestive na konci, ked nemal miesta v brusku maly, jak kopal o 106 :slight_smile: ked som si lahla tak, ako mu to nevyhovovalo tak bum a musela som zmenit polohu :slight_smile:
31. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin neboj vsechno bude v poradku, hlavne aby nic nezanedbali :wink:
@arrett tise gratuluju k holcicce :grinning:
31. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tesim sa na to :grinning: :grinning: :grinning: ked to uz spominas,,dokedy mozem spavat na brusku??
31. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ono by sa nemalo spavat na brusku...ale z mojej skusenosti viem, ze sice nezaspavam na bruchu, ale v noci sa aj tak presuniem :slight_smile: a neskor, ked bude brusko vacsie, to sa ani nebude dat...len ja ho mam teraz mensie ako pri prvom tehu
31. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no ja inak neviem zaspat ako na brusku,,ked aj chcem,tak sa dlho prehadzujem a aj tak skoncim na brusku
31. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vsak aj ja :slight_smile: ale snazim sa tak akoze na boku, ale v podstate je to aj tak na bruchu :slight_smile: a neskor si zvyknes, lebo sa to jednoducho nebude dat
31. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce, sunny1112 @dakujem snad naozaj vsetko bude ok, ja na bruchu nemozem uz dlhsie spavat akosi mam z;ly pocit ze pripucim malicke takze sa dobre dlho prehadzujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snazim sa totiz nespat ani na chrbte kedze neskor sa to neodporuca
31. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko... a slovenkam, krasny volny den plny slniecka :slight_smile: :dizzy_face:
dievcata, aj vam sa v noci tak zle dycha? ja mam kazdu noc upchaty nos, neda sa to ani vyfukat :frowning2:
1. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca na ake krvne testy? U nas sa ani moc triple testy, ak su to triple testy nerobia, ze vraj nie su moc spolahlive... mne tiez lekar povedal, ze kvoli tomu, ze som krvacala, by boli tie testy aj tak skreslene... takze ta len chcem povzbudit, aby si sa nebala.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vinJfWAyzVMJ:zena.centrum.cz/rodicovstvi/tehotenstvi-a-porod/2007/3/4/clanky/triple-test-sazka-na-jistotu/+triple+testy&cd=6&hl=sk&ct=clnk
1. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek