• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 ja mam bolesti hlavy tiez, a ja beriem PANADO, to je asi podobne nasmu panadolu, to dali mojmu manzelovi v lekarni, ze je to ok pre tehotne, ale len 2 tabletky denne maximum, ja by som nevydrzala bez tabletiek, mam migrenozne stavy, je mi vtedy zle aj od zaludka.
1. zář 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja spavam na boku, ale ked som bola v nemocnici baby vo vyssom stadiu tehu si podkladali brucho aj chrbat vankusmi, alebo vankusom na kojenie a nevedeli si to vynachvalit :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 tak tak - davaju vraj dost casto falosne pozitivne vysledky a potom zbytocne maminky vystrasia maminky, resp. podstupuju amnio. prave preto by mali robit ten skrining v 12tt, uz ho robia aj niektori dr. na skk, ale velmi malo a je to dost drahe.
1. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
spanie - ja tiez spavam na boku - chystam sa kupit si ten vankus na kojenie - ten je vraj super. tiez som vzdy spavala na bruchu, ale odkedy som tehu, normalne sa mi neda.
1. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 je mi luto tvojich bolesti hlavy, mamina tym trpela a to je horsie ako ked bolia zuby, tie si das opravit, ale co s hlavou?
vdaka za ie testy, su to testy na vyvojove vady, ja som v 1.trimestri kvoli krvacaniu a hematomom musela brat vela liekov, tak preto ti obavy, ale vies, v nemocnici mi radili, ze ocakavaj horsie a tes sa z lepsieho :grinning:
1. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca no ved prave, ja som krvacala pred tyzdnom, brala som Duphaston, a ked som sa mojho lekara pytala, ci sa robia triple testy, povedal mi ze, ano, ale ze nie su spolahlive, a pri mojom krvacani by mi vysli skreslene vysledky, pochopila som, ze by mi vyslo, ze ano. Povedal, ze pocas celeho tehotenstva sa pozoruje chrptica kvoli razcepu cez scan. Tak ja som sa rozhodla, ze si testy nedam spravit.
1. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, mam dilemu, cestovali by ste teraz tak o mesiac 24 hodin? 10 hodin v lietadle a potom opat 5 hodin, a potom este cesta na vychod z viedne?
1. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca Mas vysusenu sluznicu. Je to normálne. Ja som to mala pri simonkovi aj teraz. Používam Sterimar solny roztok. Veelmi dobrý a môžeš ho po narodení dávať aj malému keby niečo. Je to len voda a morska sol. Mne zvykne dosť často aj z nosa krvacat:frowning2:

@minnehaha2005 Ja by som išla, pokial doktor nezakaze. Nepozeraj na let, ale na úžasnu dovolenku:slight_smile:)) kde si oddychnes a necerpas síl.
@slavkav Dobre že ideš na usg inde. Nič moc teda. Ja som babo nevidela a ani nám nič neukazovala. Iba pomerala, povedala že všetko je ok. Ja som sa jej kazala pozrieť na placentu a oblicky. Vytlačil nám foto a dovi dopo. Bola som sklamana. Rozmyslam nad ďalším usg, niekde inde:-/ Ale som šťastná, že je všetko v poriadku:slight_smile: to je hlavne:slight_smile:
1. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett aj som sa ta chcela spytat - ze ako sa ti pacilo. tak na to, ze si to nechali zaplatit 25 eur, tak to fakt nic moc teda. no skoda. a kam rozmyslas ist? aj ti zobrala ten papierik od simka? ja este uvidim, ci uz Holan ordinuje. zobrala som si aj tu vizitku od simka - ak by nerobil. ale k nej teda nepojdem. tak mne uz zostava asi iba hlohovec, resp. GF, kedze tam budem mat zlavu.
1. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett tak to je super,že to bude dievčatko :slight_smile: :dizzy_face:
ja som včera kúpila ten vankúš-spávam na bruchu a už ma to tlačilo,tak som dneska v noci na ňom spala a teda musím povedať,že je to velmi dobrá vecička.len ho mám plnený guličkami a tie trochu šuštia ked sa hýbem
v car mi urobili usg,pán dr. sa z drobca moc tešil a bol zvedaví ako sa mu darí tak všetko pomeral a všetko je ok bol aj mm tak sa vytešoval,že bábenko videl len sa nedalo dobre rozoznať pohlavie tak nám nepovedal......ale hlavne že je všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

vy mate statni svatek? ja ho mela v pondeli :sweat_smile:
1. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko baby.... hej hej, u nas statny sviatok a teraz ma to hneva, lebo furt musim behat po uradoch a sviatky mi tam zavadzaju teraz, kedze tam nikto nie je :grinning:

ozaj, je vobec uz normalne, ze na mne ani nie je este vidiet, ze som tehotna??? davate sem fotky s bruskami, no ja este ani nemam co ukazat :unamused:
1. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to je naprosto normalni, na moji segre jsi nevidela nic do 6 mesice :wink: , kazda to mame uplne jinak :wink: , tim se vubec netrap
1. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce dufam, ze mas pravdu, len mi je niekedy luto, ze este nemam brusko... v utorok idem na poradnu, tak snad bude vsetko ok :wink: aspon nebudem v svadobnych satach este bruskata, hihi
1. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak se zeptej v poradne, jestli je to normalni, urco ti povi, ze je. A vidis aspon nebude brisko videt v satech :wink: to je vyhoda
1. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 neboj bruško sa ukáže :dizzy_face:
@cutce sviatkujeme tak sa budem vytešovať z manželíka :sweat_smile:
1. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 ja som bola na krvne vysetrenie vcera a povedali mi, nech zavolam buduci utorok. Takze to trva asi tyzden.
1. zář 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce bude mi uz konecne po siedmych tyzdnoch robit utz, tak zisti, ci je vse ok :slight_smile: prvorodicky to asi maju tazsie, ked ani nevedia, do coho idu a co ich caka :slight_smile:
@mimina321 raz sa bude musiet ukazat, si neviem predstavit, ze by som mala ist rodit a furt takato tenka :grinning:
1. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 neboj to nehrozí :grinning: :grinning: do pôrodu ti vykukne balonik :dizzy_face:
1. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 kiez by tu bol uz ten februar :slight_smile:
1. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no mňa včera zase posunuli do januára,ale ten nech ešte počká :sweat_smile: :sweat_smile: budem si užívať tehu,s blížiacim sa pôrodom budem asi stresovať :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 ja si skor teraz uzivam stresove obdobie.. vecne behacky po uradoch, bliziaca sa svadba a este aj toto pocasie vrrrr.... a skoro vobec mi nechuti jest :confounded:
1. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no behačky po úradoch to sa ti ani nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale svadba to je krásna udalosť :dizzy_face:
idem hodiť niečo do hrnca :grinning:
1. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 aj mne by sa zislo navarit, no dnes na to kaslem..vcera som cely den mala behacky a som bola zmoknuta a premrznuta, tak dnes ani z bytu nevyleziem a cely den stravim v posteli, bo zajtra pokracujem...
1. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 je se tak mas byt v posteli, ja musim makat :frowning2:
1. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, tak ja som mala brutus noc, hlava ma tak bolela, ze taky stav som nemala nikdy...normalne som sa rozplakala od bolesti..porod bol pre mna oproti tomu prechadzka ruzovou zahradou :frowning2: uplne zle to je...nakoniec som si dala paralen, tak trochu sa mi ulavilo a zaspala som na chvilu...neviem, ci to nemam nahodou aj z dutin, lebo sa mi hrozne zhorsila alergia a mam upchaty nos niekolkokrat za den, ale vzdy to po chvilke prejde...v piatok idem k lekarovi, tak uvidim, co mi povie... :frowning2:
1. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Nie, nezobrala mi ten papier, poriadne ani do knižky nepozrela. Rozmyslam tiež nad gf, alebo Hlohovec. Ak máš v gf zľavu, chod tam. Mne sa tam veľmi páčilo. Urobili mi tam v tedy iba morfo, ale bolo take super, že som 3D ani nepotrebovala. Všetko čo merala ukazovala, komentovala, rovno pred tebou veľká LCD obrazovka, prístup super, ja osobne odporúčam. Kurnajs, len keby to nebolo take drahé:-/ Manzel má prehovara, že pokial je všetko ok, mám to už tak nechať. Že babo uvidim v 30tt:grinning:, že radšej tých 50€ dáme na kolísku... V podstate má pravdu. Tak zvažujem, zvažujem:-/

@mimina321 Dakujeme. Aj pri prvom mi povedali v 20tt zedievca a je to chalan:slight_smile:)) takze pokial sa to nenarodi, nie je nič iste:slight_smile:))
1. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett lebo ak mas este to odporucanie od simka, tak k holanovi to stoji len 10 eur + cca 10 eur za objednanie na cas. len neviem, ci teraz objednavaju, lebo mal byt pn. ale este ma nekontaktovali ohladom toho. tak sa rozhodni ako chces :slight_smile:
hej, v GF boli super, aj mne na malom 3d ukazali vsetko, pekne vysvetlovali a presne, obrazovka predo mnou.
1. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce joooj, ja nezamestnana, takze tiez by som rada makala, no skor menej fyzicky narocnu pracu :wink: a sice ked je dnes sviatok, asi by som nemakala
1. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, dnes som bola u midwife pocuvala srdiecko a to pekne bilo tak ma to velmi potesilo, :grinning: vsetky testy co robili su ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes brali krv tak uz len cakat na vysledky
1. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek