• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett vdaka, no ja chcem ist domov, na mesiac, lebo mi chyba Slovensko a nasi, tak neviem...
joj, to si urcite najdi ineho na scan, nam nas ukazoval vsetko, rucicky, nozicky, a poprosili sme ho aj o pohlavie, aj ked v 15 tyzdni sa to moc neda, nerobi, a bol ochotny nam ukazat vsetko, ved predsa poistovna za teba plati ...
1. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 upchaty nos mam aj ja, citala som, ze je to normalne, a hlava ma tiez boli kazdy den... paracetamol sa moze brat.
1. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, my tu nemame zdravotne poistenie ak chceme ist k lekarovi, tak vsetko platime, a nasa cesta na pohotovost nas stala 170 eur, skoro ma porazilo.
1. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 uff no pekne.
@potokin - super spravy :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no je to otrasne s tou hlavou, ja som to mala aj pri malom, ale taketo hrozne nie...vsak paralen som si dala, tak uvidim, ked sa to do vecera zasa zhorsi, tak si dam na noc znova... a teba tiez boli stale? a s tymi cenami to je fakt brutalne....
1. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin aj ja cakam na vysledky robili ti tiez tie na AFP???
1. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz treti den, je to ako keby migrena, niekedy pomoze sa trosku vygrckat :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no veru niekedy by mi koplo strcit prsty do krku :slight_smile: ale na to nemam odvahu :slight_smile: ja to uz taham takto druhy tyzden :frowning2:
1. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam neco podobneho, je to jakoby tlak v hlave, ptala jsem se na to midwife a ona rikala, ze je to normlani, ze se roztahuji krevni cevy po tele i v hlave tak asi pro to :unamused:
1. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce takze ty budes rodit s midwife?
1. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja oresne nevim, jak to tu chodi, ale ona by u toho mela byt, ale myslim, ze me bude rodit doktor nebo nekdo zkuseny. midwife by tam mela byt od toho, ze me bude dobre znat a bude mi pomahat :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Midwife je ako u nad Dula. Stará sa o maminku pred pôrodom, počas pôrodu a pomáha aj s kojenim. Doktora nezastupuje, len pomáha.
1. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky...nedocitala som vas ...nebola som tu dva ci tri dni =D =D a tolko ste toho prebrali
gratulujem k prehliadkam,testom, zisteniu pohlavia........
u nas je hrozne pocasie chcela som si uzit pekny volny den s manzelom ale sme doma nikam sme nesli vietor otras, prsi do toho.....
v pondelok idem koooonecne na ult...neviem sa dockat =D....
zacali mi pohyby uz cez vikend zabudla som sa pochvalit.....ale este stale cakam na to spravne kopnutie nech som si 100% ista ze je to miminko
1. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ako travite den??
1. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka pracovne :grinning:
1. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Na pindu. Doma, nuda, depka...
1. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jak to?
1. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka doobeda upratovala, varila, teraz nudim pri pc a telke v ktorej nis nedavaju same stare ceske filmy vrrr....a ty ako?
1. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda na to, ze tam mate skarede a svatek, tak tu nikdo neni :sweat_smile:
1. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si ja pozret ordinaciu v ruzovej zahrade kedze moj manzel pozeral nieco ine vcera a novu telku mi este nezapojil =D
1. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,tu v Sev.Irsku mame krasne slnecne počasie na kratke rukavy.Nechcem provokovat,ale strasne sa vytesujem,kedze som este tento rok nebola doma a ani v lete a vobec si neuzila slniecka.Tak sa teraz nabijam energiou.Neviem neviem,ale asi som dneska zacitila drobceka.Neviem to na 100 percent,este tiez cakam na taky silny pohyb,aby som tomu naozaj uverila. :dizzy_face: Taak velmi by som uz chcela aspon marec.Dnes som bola v praci,potom s kamaratkou u zubara a teraz sa chystam popestovat kamaratkynu mesačnu dcerku.Mám okolo seba samé babatka,supéér
1. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Dufam,ze ta tie stavy prejdu a bude ti stále lepsie.
1. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 a proc jsi nebyla doma? To se ti nestyska? ja musim jezdit kazdy 3-4 mesice, jinak jsem k nevydrzeni :sweat_smile:
1. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Ahoj,pokial dobre znásas tehotenstvo a doktor ti odsuhlasi tvoje cestovanie,tak ja by som šla domov na tvojom mieste.Urcite sa ti to oplati,oddychnut si na Slovensku,dat sa trošku rozmaznat a predsa ides na dlhsiu dobu.Koli jednemu tyzdnu by sa ti neoplatilo urobit taku dlhu cestu,ale na mesiac ist domov,tak to je super.
1. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce S manzelom chodievame len raz do roka v lete,predtym sme chodievali aj na vianoce,ale uz minuly rok sme tu vianocovali a bolo super.Tento rok v lete som s nim nepoletela,lebo som bola prave v 11 tyzdni a nechcela som riskovat let v prvom trimestri,kedze o prve babatko sme prisli minuly rok v novembri.Ale ak sa podari a lekar 29.8 nám povie len dobre spravy,tak by som s manzelom koncom oktobra letela domov na 2 tyzdne.Predsa sa dat trosku rozmaznat mi padne vhod :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce S maminou som dost casto v kontakte telefonicky a aj cez skype a uz sme sa tu tak velmi udomacnili a mame tu velky kruh priatelov,tak sa to tu dobre znáša a necitime sa sami.Ako dlho si v zahranici ty?
1. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 oooo ty más pred svadbou,gratulujééém,tak by som si to prezila este raz aj ja
1. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jsme tu od roku 2002, ale jezdim tak 3x rocne domu
1. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hihi, dakujem, no svadbu mame 11.septembra a ja uz sa neviem dockat, kedy bude po tom, lebo mne sa nechce ist na oslavu :grinning:
1. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky prave ma koplo babatko......dvakrat za sebou =D jupiiiiiiiiiiiiiii normalne som sa rozplakala
1. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek