• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 srdečne blahoželám a teším sa stebou :grinning: ....moje teraz nejako zlenivelo a nekope.Dúfam,že je všetko ok... :fearful:
1. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Jeej blahozelam:slight_smile: takze si si už na 100% istá:slight_smile:))
1. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 blahozelam :dizzy_face: a uz aj ja chceeeeem :wink:
1. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeeeej tak uz aj tyyy :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem a tesim sa s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 blahozelam! mna to pocka este par tyzdnov ...
1. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj bolo to take krásne ani som neverila tomu prvemu kopancu....dala som ruku na brusko a znovu =D...miminko ma koplo 4 krát a potom prestalo......achhhh krásny pocit ...už som spokojná a ešte štastnejšia =D
1. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 určite je v poriadku len sa mu dobre spinka v brušku =D
1. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak myslim ze to co mi robila dnes su triple testy
1. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Tešim sa s tebou,to je skvele.Aj ja som daco dnes pocitila,najma ked som v klude sedela, ale len slabunke,tiez čakam na ten silny kopanec.Ty si bola prave v akej polohe?
1. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dnes je dobry datum,aspon nezabudnes kedy si drobca zacitila po prvykrat :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem k prvym kopancom :slight_smile: ja na tie moje este len cakam ale ked som v klude citim vseliake vlnenie a tak to uz snad coskoro pride :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,je tu este niekto?
1. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin presne take nieco citim aj ja ale len v klude ked sedim
1. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby manzelovi som robila na veceru kuracie pecienky vysmazane,ja som si z nich musela dat malinko,lebo mi sliny normalne tiekli,ved aj babatko malo na ne chut.Dufam,ze to nie je take hrozne a velky prehrešok. :fearful:
1. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja som uz jedla pecienky asi dvakrat,,a vsetko v pohode
1. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Dakujem ,si ma ukludnila takto na noc.Dala som si asi len tak 5 krat do ust s ryzou a tatarskou,mnáááám
1. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 velká gratulka :slight_smile:
@minnehaha2005 pekná fotka :slight_smile:
@denisa287 daj si ked ti chutia :slight_smile: ja som včera slintala ako bernardín,neviem ale teraz mám nejako viac slín :sunglasses: :sunglasses:
1. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 len ich nesmieš jesť nejako moc......trošku určite môže byť....
1. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no vidis,,tak to nic nie je,,ja som jedla normalne na obed,,aj som si pridala,,,vsak s mierou mozes vsetko,,,a ja papam aj hurku z pecienok,,,taktiez aj tlacenku,,,
1. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam tiez vsetko rada zo zabijačky,manzel mi priniesok dobre domace prave klobasky aj tie som si dala.Ale ked mi chuti,tak si myslim,ze to je v poriadku,telo vie ,co si ziada
1. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc baby,este sa musim venovat manzelovi :sunglasses: ,pááá
1. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

ledva Vás stíham dočítať.

@mafynka - ja mám tiež melír a je to super a aj praktické.

@alexis13 - gratulujem k pohybom - tak super.

@minehaha - máš krásnu fotku v pase :slight_smile:

Baby bežím - mám dnes dovolenku - Romi ide dnes prvý krát do školy. :wink:
2. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ooo, tak vy mate velky den dnes :slight_smile: tak nech je Romanko spokojny :wink:
2. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
Ako sa dnes máte? Čo porabate?
2. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som bola dnes na krv na afp, v pondelok - utorok si mam volat ohladom vysledkov. tak dufam, ze to bude ok
2. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
clovek se sem nepodiva par dnu a uz nema sanci:slight_smile: hlasim ze i my jsme jiz rozpohybovani, respektive malej je cutalista, plete si me s micem:slight_smile: zitra nas ceka kontrola...a vcera jsme byli na aquaaerobicu pro tehotne a bylo to moc prijemne:slight_smile:

jinak gratulace vsem a ke vsemu :grinning:
2. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
@leginca tak nech sa Romimu páči :wink:
2. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulky,aj vám sa často sníva?Ja odkedy som tehu,tak mozem povedat,ze velmi často a stale rano,lebo vzdy sa zobudim,ked mazel vstava do prace o piatej a potom este mozem spat do 7.15. A to vtedy ma stale máta nejaky sen,aspon kebyze prijemne sny,ale nie :unamused:
2. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kinderka to je nestihatelne toto docitat , v noci som sa pokusala, ale ocka sa zatvarali :rolling_eyes: :grinning: ale jedna vec je super, citala som ze @alexis13 uz citi pohyby , tak som si dala v noci ruku na brusko ze mozno teda uz aj ja by som mohla a ani nie do 5 minut to prislo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taka som rada :dizzy_face: uz aj dnes trosku pomenej myslim na tie vysledky triplov :unamused: a potom som si pripomenula ze s Henrym ked som bola tehu a bol uz taky 35 tyzden ako som trpela, pretoze mal nozicku niekde blizko mojho rebra pod prsom a kazdy jeho pohyb bol utrpeniiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akurat som si pisala s kamoskou a jej dr triple ani nerobila, ze je to nepresne, a podstatny je NT screening a double ...no tie mi vysli perfektne 1: 36 300 ...nechapem ako to ze to nemaju este dr zjednotene , ked je to casto falosne pozitivne tak nech s tym nieco robia safra praca, no nie :zipper_mouth:
krasny den Babulky :wink:
2. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek