TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
suzanna85
1. zář 2010
@alexis13 srdečne blahoželám a teším sa stebou 😃 ....moje teraz nejako zlenivelo a nekope.Dúfam,že je všetko ok... 😕
arrett
1. zář 2010
@alexis13 Jeej blahozelam🙂 takze si si už na 100% istá🙂))
natalca
1. zář 2010
@alexis13 blahozelam x-) a uz aj ja chceeeeem 😉
mafynka
1. zář 2010
@alexis13 jeeeeej tak uz aj tyyy 😃 😃 😃 gratulujem a tesim sa s tebou 😃 😃 😃 😃
minnehaha2005
1. zář 2010
@alexis13 blahozelam! mna to pocka este par tyzdnov ...
alexis13
1. zář 2010
jaaaaj bolo to take krásne ani som neverila tomu prvemu kopancu....dala som ruku na brusko a znovu 😃...miminko ma koplo 4 krát a potom prestalo......achhhh krásny pocit ...už som spokojná a ešte štastnejšia 😃
alexis13
1. zář 2010
@suzanna85 určite je v poriadku len sa mu dobre spinka v brušku 😃
potokin
1. zář 2010
@moniciak myslim ze to co mi robila dnes su triple testy
cinamon7
1. zář 2010
@alexis13 gratulujem :-N :-N :-N
denisa287
1. zář 2010
@alexis13 Tešim sa s tebou,to je skvele.Aj ja som daco dnes pocitila,najma ked som v klude sedela, ale len slabunke,tiez čakam na ten silny kopanec.Ty si bola prave v akej polohe?
denisa287
1. zář 2010
@alexis13 Dnes je dobry datum,aspon nezabudnes kedy si drobca zacitila po prvykrat x-)
potokin
1. zář 2010
@alexis13 gratulujem k prvym kopancom 🙂 ja na tie moje este len cakam ale ked som v klude citim vseliake vlnenie a tak to uz snad coskoro pride 🙂
mafynka
1. zář 2010
ahojte kocky,,je tu este niekto?
denisa287
1. zář 2010
@potokin presne take nieco citim aj ja ale len v klude ked sedim
denisa287
1. zář 2010
baby manzelovi som robila na veceru kuracie pecienky vysmazane,ja som si z nich musela dat malinko,lebo mi sliny normalne tiekli,ved aj babatko malo na ne chut.Dufam,ze to nie je take hrozne a velky prehrešok. 😕
mafynka
1. zář 2010
@denisa287 ja som uz jedla pecienky asi dvakrat,,a vsetko v pohode
denisa287
1. zář 2010
@mafynka Dakujem ,si ma ukludnila takto na noc.Dala som si asi len tak 5 krat do ust s ryzou a tatarskou,mnáááám
mimina321
1. zář 2010
@alexis13 velká gratulka 🙂
@minnehaha2005 pekná fotka 🙂
@denisa287 daj si ked ti chutia 🙂 ja som včera slintala ako bernardín,neviem ale teraz mám nejako viac slín 😎 😎
mimina321
1. zář 2010
@denisa287 len ich nesmieš jesť nejako moc......trošku určite môže byť....
mafynka
1. zář 2010
@denisa287 no vidis,,tak to nic nie je,,ja som jedla normalne na obed,,aj som si pridala,,,vsak s mierou mozes vsetko,,,a ja papam aj hurku z pecienok,,,taktiez aj tlacenku,,,
denisa287
1. zář 2010
@mafynka ja mam tiez vsetko rada zo zabijačky,manzel mi priniesok dobre domace prave klobasky aj tie som si dala.Ale ked mi chuti,tak si myslim,ze to je v poriadku,telo vie ,co si ziada
denisa287
1. zář 2010
dobru noc baby,este sa musim venovat manzelovi 😎 ,pááá
leginca
2. zář 2010
Ahojte dievčatá,

ledva Vás stíham dočítať.

@mafynka - ja mám tiež melír a je to super a aj praktické.

@alexis13 - gratulujem k pohybom - tak super.

@minehaha - máš krásnu fotku v pase 🙂

Baby bežím - mám dnes dovolenku - Romi ide dnes prvý krát do školy. 😉
slavkav
2. zář 2010
@leginca ooo, tak vy mate velky den dnes 🙂 tak nech je Romanko spokojny 😉
arrett
2. zář 2010
Dobre ranko tehule🙂
Ako sa dnes máte? Čo porabate?
slavkav
2. zář 2010
@arrett ja som bola dnes na krv na afp, v pondelok - utorok si mam volat ohladom vysledkov. tak dufam, ze to bude ok
imzadi
2. zář 2010
clovek se sem nepodiva par dnu a uz nema sanci🙂 hlasim ze i my jsme jiz rozpohybovani, respektive malej je cutalista, plete si me s micem🙂 zitra nas ceka kontrola...a vcera jsme byli na aquaaerobicu pro tehotne a bylo to moc prijemne🙂

jinak gratulace vsem a ke vsemu 😃
mimina321
2. zář 2010
ahoj bambulky 🙂
@leginca tak nech sa Romimu páči 😉
denisa287
2. zář 2010
Dobre rano tehulky,aj vám sa často sníva?Ja odkedy som tehu,tak mozem povedat,ze velmi často a stale rano,lebo vzdy sa zobudim,ked mazel vstava do prace o piatej a potom este mozem spat do 7.15. A to vtedy ma stale máta nejaky sen,aspon kebyze prijemne sny,ale nie :-|
henri001
2. zář 2010
no kinderka to je nestihatelne toto docitat , v noci som sa pokusala, ale ocka sa zatvarali 8-( 😃 ale jedna vec je super, citala som ze @alexis13 uz citi pohyby , tak som si dala v noci ruku na brusko ze mozno teda uz aj ja by som mohla a ani nie do 5 minut to prislo x-) x-) x-) x-) x-) taka som rada x-) uz aj dnes trosku pomenej myslim na tie vysledky triplov :-| a potom som si pripomenula ze s Henrym ked som bola tehu a bol uz taky 35 tyzden ako som trpela, pretoze mal nozicku niekde blizko mojho rebra pod prsom a kazdy jeho pohyb bol utrpeniiiiim 😃 😃 😃 😃 akurat som si pisala s kamoskou a jej dr triple ani nerobila, ze je to nepresne, a podstatny je NT screening a double ...no tie mi vysli perfektne 1: 36 300 ...nechapem ako to ze to nemaju este dr zjednotene , ked je to casto falosne pozitivne tak nech s tym nieco robia safra praca, no nie :-x
krasny den Babulky 😉