TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
denisa287
2. zář 2010
@imzadi pokial mám este babatko v brusku,tak,je toho casu volneho dost,snazim sa sem nakuknut aj kazdy den ,ale potom uz tiez nebude šanca pri drobcovi.Pekny den ti zelám
alexis13
2. zář 2010
Dobre ranko....dakujem ku gratulaciam 😃
@denisa287 jj prvý kopanec si teda zapametam.....ležala som pri telke konečne po celom dni som si isla neco pozret a zrazu buch...a ja ze co to...😃 priložila som ruku na brusko a znova a znova......vecer koplo este aj manzela tak aj on bol happy ze sa nam konecne ozvalo.....
@potokin jj u mna to tiez zacalo vlnenim, mravcenim a potom kopnutie 😃 urcite sa skoro ozve
alexis13
2. zář 2010
@henri001 heeh gratulujem aj tebe k pohybom.....takže uz sme skoro vsetky
arrett
2. zář 2010
Slavka tak teda držím palce🙂 aj keď určite to bude 1:10000000000000😃
gratulujem ešte raz všetkým ku kopancom. Tak veľmi sa teším spolu s vami. Aj keď to prezivam druhý x, je to znova ore mna každým kopancom zážitok🙂
simon mi rozbija telku, musím ísť🙂
alexis13
2. zář 2010
@arrett tie cisla 1: nejakemu to su vysledky z coho?? mame to mat nekde aj napisane v knizke?
cinamon7
2. zář 2010
@arrett aj ja uz cakam druhe (teda od dnes uz mame pripravkara), ale je to stale uzasny pocit,velmi sa tesim a tiez vam vsetkym gratulujem 🙂
slavkav
2. zář 2010
@henri001 - mam ten isty nazor na tripple ako ty. len zial na skk nie su bezne tie testy v 12tt. len niekto ich robi a pritom uspesnost maju neporovnatelne vyssiu. ja mam mat vysledky v pondelok.
pohyby - aj mne sa uz zdalo, ze som nieco citila, len je to este malokrat na moj vkus 🙂 ja budem spokojna, ked ma bude kopcovat furt 🙂
cutce
2. zář 2010
dobre ranko
@alexis13 moc blahopreju ke kopancum 😃
arrett
2. zář 2010
@alexis13 Afp testy z krvi v 16tt na dawna

@slavkav Aj pre mna sú tie testy iba matematika. Zbytočne iba stresuju maminky. Úplne by stačil usg.
arrett
2. zář 2010
@cinamon7 Ja som po pôrode vravela, že kľudne môžem byt tehotná a rodiť každý rok🙂) zatiaľ sa to plní🙂))) hehe
suzanna85
2. zář 2010
dobré ránko babulky....aj vy mávate dost často upchatý nos?ja som túto noc skoro vobec nespala-nevedela som dýchat....
cutce
2. zář 2010
@suzanna85 ahojky, jj, je to uplne normalni. ja to mam taky :-|
alexis13
2. zář 2010
@arrett aha tak to mi asi robili len o nijakom cisle ma neinformoval doktor..len mi povedal ze vsetko je v poriadku...v knizke to mate napisane to cislo?

@cutce dakujem....su to len take jemne kopnutia ale suuuu 🙂
isabella_fly
2. zář 2010
dobre rano baby, vam uz lekari robili ten glukozotolerancny test? neviete kedy sa to ma?
suzanna85
2. zář 2010
všetkým čo majú novinky ako sú prvé kopance,úspešné kontroli a skvelé výsledky-srdečne blahoželám 😉 😉 😉
@arrett ty si už v polovičke 🙂blahoželám 😉
suzanna85
2. zář 2010
@cutce ]-( nemožem dýchat ústami....nejak mi to nejde.... ]-(
alexis13
2. zář 2010
@isabella_fly citala som okolo 25 až 28 týždna
alexis13
2. zář 2010
@suzanna85 ja len ustami dycham mam zapchaty nos]-(
isabella_fly
2. zář 2010
@alexis13 chvala bohu, bo mne sa nieco marilo, ze nejake testy by mali byt do 20tt, ale to su asi tie co uz mam za sebou na downov syndrom a tie ostatne, ze? inak vysledky este neviem, ale ked mi lekarka nevolala, tak predpokladam, ze problem tam nebude a aj tak mam v pondelok poradnu 🙂
isabella_fly
2. zář 2010
aj ja mam taky vysuseny nos, ze neviem co robit a strasne sa mi zle zaspava posledny tyzden, doteraz ako som bola tehu som zaspala aj hocikedy cez den a teraz ani vecer nemozem zaspat... vas take netrapi? :-S
slavkav
2. zář 2010
@alexis13 to by ti dr. isto povedal, keby ti vyslo nizke cislo - teda velke riziko 😉 nestresuj sa a uzivaj si kopance 😉
arrett
2. zář 2010
@alexis13 @suzanna85 kupte si v lekárni ten solny roztok sterimar, fakt dobrý. Alexis, nie je to v knizke. Doktori väčšinou povedia že je to ok. To číslo je nepodstatne. Iba potom keď máš 1:500, 1:50 a take, tak odporúčajú amnio.
alexis13
2. zář 2010
@isabella_fly jj mne tiez robil doktor testy na vrodene chyby v 15, ci 16.tyzdni a nic ine a povedal ze ked mi nebudu volat do 3 dni vsetko je v poriadku tak nevolali...ja idem tiez na poradnu v pondelok dufam ze mi spravia to velke sono 😉
alexis13
2. zář 2010
@arrett no ja mavam tieto nádchy a sople každe rano.....mam slabu sezonnu alergiu ale dodnes neviem naco 😃 😃 😃 ale kedze som tehu ziadne lieky do seba nedavam tak to vzdy pretrpim tu hodinku co mi tece soplik a potom ma to prejde....ale dik za radu 😉
isabella_fly
2. zář 2010
@alexis13 tak to drzim palce, ja mam sono az 29. tento mesiac... ja to beriem v pohode ked mi nevolaju, lebo to by znamenalo problem a ze sa musi cim skor riesit, takze som zatial kludna a potom sa popytam, ze ako to je 🙂 mne robili tiez tak v 16tt a este predtym v 12tt nejake a tie boli v poriadku 🙂
cinamon7
2. zář 2010
@arrett haha, takze nie som sama,ja som to tiez vravela este v porodnici,akurat sa prisli pozriet na izbu nejake medicky a smiali sa zo mna aka optimistka 2 dni po cisarskom, prave dnes rano mi moj drahy povedal ze budeme mat vela deti 😃
cinamon7
2. zář 2010
@suzanna85 ja mam tiez, dokonca uz aj chrapem a niekedy mam krv v nose, tiez mi zacali trochu krvacat dasna,len sa neviem dovolat svojej zubarke
suzanna85
2. zář 2010
predtým som ani len netušila,že tehotenstvo má tolko príznakov....bolesti hlavy mám skoro každý den,upchatý nos tiež a dasná tie mi krvácajú jak besné....Každý den sa na niečo stažujem.Moj muž sa mi už smeje 😃
alexis13
2. zář 2010
@cinamon7 krv v nose som aj ja mala ale to mi uz preslo 😉
arrett
2. zář 2010
@cinamon7 @alexis13 to je len morska soľ a voda. Nič viac. Prijemne zvlhci sliznicu v nose.