• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi pokial mám este babatko v brusku,tak,je toho casu volneho dost,snazim sa sem nakuknut aj kazdy den ,ale potom uz tiez nebude šanca pri drobcovi.Pekny den ti zelám
2. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....dakujem ku gratulaciam =D
@denisa287 jj prvý kopanec si teda zapametam.....ležala som pri telke konečne po celom dni som si isla neco pozret a zrazu buch...a ja ze co to...=D priložila som ruku na brusko a znova a znova......vecer koplo este aj manzela tak aj on bol happy ze sa nam konecne ozvalo.....
@potokin jj u mna to tiez zacalo vlnenim, mravcenim a potom kopnutie =D urcite sa skoro ozve
2. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 heeh gratulujem aj tebe k pohybom.....takže uz sme skoro vsetky
2. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavka tak teda držím palce:slight_smile: aj keď určite to bude 1:10000000000000:grinning:
gratulujem ešte raz všetkým ku kopancom. Tak veľmi sa teším spolu s vami. Aj keď to prezivam druhý x, je to znova ore mna každým kopancom zážitok:slight_smile:
simon mi rozbija telku, musím ísť:slight_smile:
2. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tie cisla 1: nejakemu to su vysledky z coho?? mame to mat nekde aj napisane v knizke?
2. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ja uz cakam druhe (teda od dnes uz mame pripravkara), ale je to stale uzasny pocit,velmi sa tesim a tiez vam vsetkym gratulujem :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 - mam ten isty nazor na tripple ako ty. len zial na skk nie su bezne tie testy v 12tt. len niekto ich robi a pritom uspesnost maju neporovnatelne vyssiu. ja mam mat vysledky v pondelok.
pohyby - aj mne sa uz zdalo, ze som nieco citila, len je to este malokrat na moj vkus :slight_smile: ja budem spokojna, ked ma bude kopcovat furt :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@alexis13 moc blahopreju ke kopancum :grinning:
2. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Afp testy z krvi v 16tt na dawna

@slavkav Aj pre mna sú tie testy iba matematika. Zbytočne iba stresuju maminky. Úplne by stačil usg.
2. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Ja som po pôrode vravela, že kľudne môžem byt tehotná a rodiť každý rok:slight_smile:) zatiaľ sa to plní:slight_smile:))) hehe
2. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulky....aj vy mávate dost často upchatý nos?ja som túto noc skoro vobec nespala-nevedela som dýchat....
2. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ahojky, jj, je to uplne normalni. ja to mam taky :unamused:
2. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha tak to mi asi robili len o nijakom cisle ma neinformoval doktor..len mi povedal ze vsetko je v poriadku...v knizke to mate napisane to cislo?

@cutce dakujem....su to len take jemne kopnutia ale suuuu :slight_smile:
dobre rano baby, vam uz lekari robili ten glukozotolerancny test? neviete kedy sa to ma?
všetkým čo majú novinky ako sú prvé kopance,úspešné kontroli a skvelé výsledky-srdečne blahoželám :wink: :wink: :wink:
@arrett ty si už v polovičke :slight_smile:blahoželám :wink:
2. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :angry: nemožem dýchat ústami....nejak mi to nejde.... :angry:
2. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly citala som okolo 25 až 28 týždna
2. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja len ustami dycham mam zapchaty nos:angry:
2. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 chvala bohu, bo mne sa nieco marilo, ze nejake testy by mali byt do 20tt, ale to su asi tie co uz mam za sebou na downov syndrom a tie ostatne, ze? inak vysledky este neviem, ale ked mi lekarka nevolala, tak predpokladam, ze problem tam nebude a aj tak mam v pondelok poradnu :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam taky vysuseny nos, ze neviem co robit a strasne sa mi zle zaspava posledny tyzden, doteraz ako som bola tehu som zaspala aj hocikedy cez den a teraz ani vecer nemozem zaspat... vas take netrapi? :confounded:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to by ti dr. isto povedal, keby ti vyslo nizke cislo - teda velke riziko :wink: nestresuj sa a uzivaj si kopance :wink:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 @suzanna85 kupte si v lekárni ten solny roztok sterimar, fakt dobrý. Alexis, nie je to v knizke. Doktori väčšinou povedia že je to ok. To číslo je nepodstatne. Iba potom keď máš 1:500, 1:50 a take, tak odporúčajú amnio.
2. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jj mne tiez robil doktor testy na vrodene chyby v 15, ci 16.tyzdni a nic ine a povedal ze ked mi nebudu volat do 3 dni vsetko je v poriadku tak nevolali...ja idem tiez na poradnu v pondelok dufam ze mi spravia to velke sono :wink:
2. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ja mavam tieto nádchy a sople každe rano.....mam slabu sezonnu alergiu ale dodnes neviem naco :grinning: :grinning: :grinning: ale kedze som tehu ziadne lieky do seba nedavam tak to vzdy pretrpim tu hodinku co mi tece soplik a potom ma to prejde....ale dik za radu :wink:
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak to drzim palce, ja mam sono az 29. tento mesiac... ja to beriem v pohode ked mi nevolaju, lebo to by znamenalo problem a ze sa musi cim skor riesit, takze som zatial kludna a potom sa popytam, ze ako to je :slight_smile: mne robili tiez tak v 16tt a este predtym v 12tt nejake a tie boli v poriadku :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett haha, takze nie som sama,ja som to tiez vravela este v porodnici,akurat sa prisli pozriet na izbu nejake medicky a smiali sa zo mna aka optimistka 2 dni po cisarskom, prave dnes rano mi moj drahy povedal ze budeme mat vela deti :grinning:
2. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja mam tiez, dokonca uz aj chrapem a niekedy mam krv v nose, tiez mi zacali trochu krvacat dasna,len sa neviem dovolat svojej zubarke
2. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
predtým som ani len netušila,že tehotenstvo má tolko príznakov....bolesti hlavy mám skoro každý den,upchatý nos tiež a dasná tie mi krvácajú jak besné....Každý den sa na niečo stažujem.Moj muž sa mi už smeje :grinning:
2. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 krv v nose som aj ja mala ale to mi uz preslo :wink:
2. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 @alexis13 to je len morska soľ a voda. Nič viac. Prijemne zvlhci sliznicu v nose.
2. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek