• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sigsauer a odkial presne s moraviec?
2. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je priamo z Moraviec, je to dedina za Topolčiankami, volá sa to Hostie.
2. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka budem robit avon lady :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to sa da na tom zarobit?
2. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu budem precovať ak sa bude dať :slight_smile:
a na kočiarik vám hodím link,tento zatial vyhráva :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka daj si radsej doucko doma, mas ciste peniaze a nemusis nikam chodit. ja som tiez vzdy ucila kurzy, ale teraz je fajn, ked chodia ku mne a ja sa nemusim nikam trepat... :wink:
2. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 jeeej ja chcem podobny,,,u mna vyhrava tako warior 2010,,,aj s autosedackou,,,,ale pojdeme pren do polska,,,hoci ani na slovensku nema zle ceny
2. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no lenze budem byvat za mestom,,to sa nikomu nebude chciet ku mne dochadzat
2. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer jj tu dedinu poznam ale ja byvam viac na smer Nitra =D
@mimina321 kočík je peknučký, praktický
@moniciak z toho si vela nezarobis...tolko avon a oriflame lady co uz existuje a maju pochytane zákaznicky...skus nieco ine
2. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne uz dali tolko ponuk ako zarobit,popri skole,,popri materskej,,avon lady, s kozmetikou,,financnictvo,,reality,,ale vsetko su to roboty sediet doma na telefone a dohadovat stretka,,,chodit za ludmi a prosit sa im,,,to by som za ziadne peniaze nerobila
2. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jj take ponuky som mala aj ja a nemam nervy chodit za ludmi a presviecat ich....ja som chodila na brigady do hypermarketu Tecsa sedela som si za pokladnou to ma aj bavilo ale uz nechodim odkedy som tehu nechcem prechladnut......a dobre som si zarabala na ochutnavkach a hostesingu....ale teraz uz nikam nechodim =D
2. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aha, tak to asi nie :unamused: no a potom ten prijem z kurzu musis zdanit :unamused:
2. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som tiež pozeral tie kočíky a celkom sa mi páčia. Pozerala som najprv iný, ale tie ceny....no proste ma odradili. mamam do mňa hustila že mám pozerať kvalitnejšie ale mne sa TAKO warior sailor mooc páči a rozhodne nechcem tie moderné s 3 kolesami.
Vám je super doma a ja musím byť ešte v robote:frowning2:
2. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si v pohode zarobim na tych kurzoch,,len keby bolo viac hodin,,vsak uvidime ake bude babo,,,mozno mi dovoli pracovat
2. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no neviem ako to bude teraz,,ja som sice zdanovala,,ale len preto, ze mi to v marci vzdy naraz vratili,,bo som studovala na dennom,,,neviem ako je to na materskej
2. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer mne sa s 3 kolesami tiez nepacia,,neviem,,tento zatial vyhrava,,ani ta cena nie je taka strasna
2. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@alexis13 no páčia sa mi aj iglesiny,ale to sa mi zdá prehnaná cena :unamused:
2. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 to je taký podobný ako ten ktorý máme vybratý
2. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka materskej ja ako studentka budem dostavat minimu a ani neviem kolko to je =D....chcela som si platit dobrov.nemocenske tých 240,či 270 dni aby bolo viac peniazkou ale kedze som sa dozvedela az v 7 tyzdni ze som tehu nevychádazli mi dni tak som to ani nezacala platit....esteze ten mužík zarába =D
2. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som si zacala platit od januara to dobrovolne nemocenske,,,od juna som zvysila na 5O euro,,,som zvedava, ci to nieco zrobi,,,ani neviem kolko budeme dostavat
2. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer no ved tie ceny....a tento je najbližšie mojim požiadavkám,lebo som chcela-
vaničku v hlbokom pre bábo a nie pre bábiku :unamused:
4 kolesový s pérovaním-naša cesta sa podobá na tankodrom :sweat_smile:
športový v kobinácii s polohovatenou opierkou aj polohovatelnými nožičkami
a tiež aby mal nejaký košík na nákup
a aby sa dal meniť smer,zablokovať kolesá
a mal normálnu cenu
tento splňa skoro všetko
2. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak este rozmyslam,ze si urobim kurz nechtovy,,,,ze by som robila doma nechty,,,veci na to mam,,,ale neviem,ci to nie je hlupost
2. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nieje pokial ťa to baví a máš ,,potencionálne,,klientky :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 presne, ten tvoj je tuším o troštičku väčší. Ja sa tiež snažím vyberať a kupovať všetko v normálnej cene, lebo dneska to nie je normálne čo za to pýtajú. Tak sme to mali aj so svadbou, že všetko čo je svadobné, stálo ešte raz toľko ako normálne, len preto že tam bol prívlaso´tok svadobné. Otras, a tu v Blave tie ceny fakt stoja za to.
2. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie je, ked si najdes zakaznicky - je to fajn :wink:
2. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte som zabudla napísať,že chcem inú farebnú kombináciu :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to sa ti zvýši a myslim že o dost =D
a co sa týka nechtov robi to moja suseda pri 5 ročnom synovi, spravila si kurz lebo ju to velmi bavi, a ide jej to otvorila si aj salon robi doma a aj v salone natom sa da zarobit
2. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321
@slavkav tak sebe robim,,,len neviem ci by som zvladla aj druhym,,,zatial som robila jednej, nato ze prvy krat to celkom slo,,,mozno by som sa aj naucila co to robit,,neviem,,,
2. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 hej hej,,len ja moc lava co sa tyka ruk,,,robim len sebe zatial
2. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek