• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sigsauer zarábajú na to a dosť,lebo skôr odoprieš sebe a kúpiš bábenku.......
ale strašne rada pre toho drobca kupujem som závisláčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie pidiveci sú pre mňa ako magnet :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 jasné, ja som si pre seba dokopy nič nekúpila, ani žiadne oblečenie, lebo mám plnú skriňu, ale budem musieť, lebo už mi trošku vidieť bruško a nosím každý dň do roboty úuke sukne s vysokým pásom, saká, ktoré sa mi roztvárajú na prsiach, a topy a v napasovaných veciach to už na mne vidno, lenže aj ja radšej kúpim bábätku:slight_smile: dńes sa chystám do obchodov, lebo sa priznám že asi som nezodpovedná budúca mama, bo nemám normálne topánk, len také s 10 cm opätkami. Dúfam že niečo nájdem.
2. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer že 10cm opätky :astonished: ja v tom neviem chodiť ani mimo tehu :grinning: :grinning: :grinning: tak dobre nakúp :dizzy_face: :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 No také nosím, vale už nemôžem, lebo náhodou niekde zakopem a môžem ísť potom...dúfam, lebo muž ma už hreší, že či aj s kočíkom chcem tak chodiť oblečená a obutá. Pozerala si stránku svetkocikov.sk? tam majú tieto typy a majú teraz aj akcie a zľavy.
2. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer idem tam nakuknúť :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer hehe co sa tyka topanok ja neviem chodit v teniskach a barelinkach..vzdy musim mat opatok, milujem opatky a to ma tak sve ze pri moje výske 179 tie opatky nemozu byt velmi velke =D
@mimina321 ani nehovor tie vecicky su riadny magnet a neviem co by som skor kupila....ja sa neviem dockat prveho velkeho nakupu pre miminko juuuuj, v pondelok z poradne hned neco kupim to by som mala vediet ci modre alebo ruzove =D
2. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 fakt, teraz majú fusaky ku kočíkom za polovicu
@alexis13 ja tiež v teniskách neviem chodiť abalerínky, tak to som radšej ani neskúšala, lebo podľa mňa to je maximálne nevkusná topánka (nechcem tým uraziť byby, ktorým sa páčia). my sa necháme prekvapiť čo to bude. Ja mám o pár cm menej ako ty (172 cm), preto to kompenzujme topánkami.
2. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer na tej stranke su krasne kočiky a maju vseliake zlavy =D
2. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no nič ženičky idem si ja pozret divokeho anjela a požehlit pradlo =D
2. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 tak dobehni aj k nám mám niečo na žehlenie :grinning:
@sigsauer ja zase najradšej botasky :grinning: a to mám 155cm :grinning:
2. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
naozaj majú teraz dobré zlavy,dobrý tip na stránku
2. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zehlila vcera a mela jsem toho plny zuby :angry:
2. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ja nezehlim vobec hned z pracky to vyvesiam a potom skladam...ak je nieco pokrcene, az pred obliekanim to zehlim :grinning:
2. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no tak manza nosi kosile do prace a ja takovy svetriky nebo tricka, takze ja zehlit musim :unamused:
2. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce no tak kosele su nachylne na krcenie... ale tak pre mna je vzdy lepsie zehlit, ako umyvat riady :grinning:
2. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
konečne požehlene ...ani to dlho netrvalo =D...teraz napchavam melonom =D
2. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja zehlim len manzelove veci ja si svoje tiez zehlim az pred oblecenim, lebo aj keby su ozehlene znova ich zehlim ked sa idem obliect =D ale tak nektore veci zehlim aj svoje ked mam naladu
2. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ked mam naladu, aj ja pozehlim, co aj netreba, no skoda, ze ju nemavam castejsie :sweat_smile:
2. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no poviem vám,že náladu na žehlenie som ešte nemala nikdy v živote :grinning: :grinning: :grinning: radšej by som poumývala všetky okná :grinning:
nalievam sa čajom,ale tá nádcha sa ma drží ako kliešť,budem musieť behnúť k obvodákovi
drobec kopcuje o 106,každý deň je to lepšie cítiť :sweat_smile:
2. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.

@mimina321 pekný kočík.mne sa z Taka páči Warrior Sailor.
My máme síce kočík po prvom synovi,ale chceli sme ho predať a kúpiť niečo lepšie,ale asi si ho necháme.nedarí sa predať a na nový nebudú peniažky :cry:
2. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
me zehleni az tak neva, ale hlavne se k tomu donutit, to je zaprah :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce jj donutenie to je ten problem =D ked uz zacnem uz to celkom ide
2. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 no tako je môj favorit,ak nenájdem niečo lepšie....len aby sa vydaril :wink:
@cutce ved to donútiť sa :slight_smile: :grinning:
2. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
baby dám pol královstva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tomu kto mi poradí ako sa zbavím tej hnusnej naádchy :rolling_eyes: už som z toho na nervy :rolling_eyes:
2. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 prídi mi umyť okná,ja ti ožehlím :grinning: Ozaj a prajem skoré uzdravenie

ja pre istotu ešte nekupujem a tak skoro asi ani nebudem.13.by sme síce už mohli aj vidieť,čo to bude,ale spoliehať sa na to nebudem.spoľahla som sa pri prvom,nakúpila zopár ružových vecí a nakoniec mi boli k ničomu. :unamused: ale nutkanie mám.Zrovna včera som si písala zoznam,čo si potrebujem dokúpiť pre mimčo,keďže veľa vecí mám po Maťkovi a muž ma zotrel,že načo už stresujem,že mám ešte 5mesiacov čas,že určite by mi polovicu vecí vyškrtol.potom mu došlo,že sú to všetko nákladnejšie veci,že to budeme musieť kupovať po troškách každý mesiac niečo.
Oblečenie budem kupovať až po Vianociach v Tescu,keď začne zimný výpredaj.

2. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 tak tú výmenu berem :slight_smile: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 tak zkus teple mleko s medem :wink:
2. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
vlastne co si pamatuju, tak nam nasi davali do tepleho mleka haslerku :grinning:
2. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce dakujem,skúsim :slight_smile:
čaj z medom už pijem tolko,že naň pozrem a :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jeste nakrajis cibuli a zamichas s cukrem a pak pijes tu tekutinu co vyprodukuje ta cibule, to mi vzdycky chutnalo, ale potom te asi nikdo nepolibi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek