• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 ok,keď ti prejde nádcha,čakám ťa u nás :grinning:
2. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce u nás sa tá cibula zalieva medom,vidíš na ten recept som celkom zabudla :dizzy_face:
no budem nepobozkanááá :grinning: ale možno bez nádchy
@janette4 dobre,idem ti našporiť poriadnu kopu,aby sa mi to oplatilo :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
2. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 daj uvarit cibulu, trochu cukru a to sa pokus horuce vypit
2. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a ja ti taky pomohla tak i u nas ale to se asi trochu prodrazi :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby, prijemne kopanie u nás skončilo. Začalo to bolestivé :slight_smile:)) ach jaj :slight_smile:) dostala som take dve supy, že som sa až skrcila:slight_smile:)
2. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som to uz robila a jasne ze zarobok max 20 eur mesacne ale ako pokec s kamoskami je to bomba :slight_smile:
2. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty sa mas ja este zatial nic necitim... ale moja gynekologicka povedala ze to ja to zacnem citit az tak o 3 tyzdne este je na to malicke aby som to citila ako ukazal ultrazvuk...
2. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to muselo byt super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:
zběžně jsem dočetla..... gratuluji ke kontrolám a k odtajnění pohlaví miminek :wink:

Já dnes začala nakupovat :dizzy_face: :dizzy_face: nějaké košilky, ponožky, kalhoty a povlečení s mantinelem do postýlky. Snad se doktor nezpletl, protože by jsme pak měly kloučka v růžové :grinning: Ale řekl na 99% holčička :slight_smile:
Malou jsem dnes nechala u mamky, tak budu odpočívat :dizzy_face: I s manžílkem :dizzy_face:
2. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett u mna zatial kopance prijemne....uz ich citim aj ked sedim pri pocitaci =D jupi jupi .....kamoska mi tiez hovorila o kopancoch ktore neboli prijemne a boli aj trochu bolestive....ale aj tak sa tesim =D
2. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a kedy sa uz chystas na tu ocakavanu kontrolu???
2. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a kde mas album??? ved si mala ci nie??? :confused:
2. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neboj,prídu aj tie :grinning:
2. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja cítim kopance od 16tt, ako druhorodicka a tak rýchlo po sebe:slight_smile: Teraz sú to už riadne kopance. Neboj nič, príde to. Pri prvom som cítila v 19tt, aj to iba jemnucko:slight_smile:

@mafynka Bolo to smiešne. Ideš po ulici a zrazu že au, au :slight_smile:))
@alexis13 Tych neprijemnych bude viac až ku koncu. Do mocoveho, alebo do rebier:slight_smile: už sa tesiiim
2. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uz sa na to velmi tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak v pondelok idem berem aj manzela ak budu robit sono nie zo spodu bude vidiet miminko aj on =D....
a album mam nejako som to prestavovala ale uz sa da pozriet
@janette4 tesim tesim...akurat sme volali s muzom hovorim ze kope kope a on ze no povedz nech pocka aj na mna lebo vcera ked zacalo kopat uz driemal pri mne tak ani nevie ci citil alebo nie hadam dnes kopkne aj ocka =D
2. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: uz sme naspat v londyne a mame za sebou aj prvy pracovny den. doma bolo super,sme sa len napchavali :grinning: a zasli sme aj na sono. doktor bol velmi mily,vsetko nam poukazoval a povysvetloval. dostali sme video,ako sa tam hybalo a kyvalo nam :dizzy_face: babatko nam pekne narastlo doma,aj ked je pozadu,ale nam to nevadi. sme v poriadku a uz len zvladnut nasledujuce mesiace. aj sme cosi nakupili,tak sa celkom tesime,teda hlavne ja. ale z hraciek sa obaja tesime :grinning:
2. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 hej, sú tam pekné kočíky a cenovo dostupné. ja mám vyhliadnutý TAKO Warior Sailor ten taký námornícky bielo-modrý. Chcela som buď bledučko modrý aledbo ružový, ale keďže sme sa dohodli, že sa necháme prekvapiť, tak favoritom je ten TAKO. Isto sú aj kvalitnejšie, a lepšej značky, ale sú drahé.
3. zář 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulku,konecne zajtra vikend,tááák sa vyspim :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno tehule:slight_smile:
bože, ja som dnes mala tak krásny sen. Nechce sa mi ani vstat, aby som mohla ďalej snívať.... aaach....
No nič, realita je iná. Dieťa na mna kričí z postuelky. Takze, nakojit, prebalit, navarit....
3. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak by som s tebou menila,uz sa neviem dočkat,kedy bude na mna drobec kričat z postielky :dizzy_face:
3. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a co take sa ti snivalo? :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett inak vcera som ta videla s manzelom v meste poobede :wink:
3. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@denisa287 budeš sa tešiť aj keď začne vykrikovať po brebdenej noci o 5ráno? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je dnes konečne pekne,už bolo načase,už ma z toho počasia chytali depky.Všetkým vám prajem krásny,slnečný deň :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

@slavkav, @mimina - Romanko zvládol prvý deň v škole úplne fantasticky - uvidíme čo povie po dnešku, keď bude v škole celý deň.

Pripájam aj pár fotiek.
3. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,

ja už tiež tie pohyby cítim niekedy riadne bolestivo - ale v pohode.

Pridávam foto môjho brušina v 17 tt. :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz aj foto. :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Si má normálne spoznala? Lebo okolo mna prejdú kamaráti a ja pre oči nevidím:slight_smile: No, bola som pozrieť kolegyne v banke a zmeniť paušál v orange a ešte kúpiť malému vyzdobu na narodeniny. Síce ešte ďaleko, ale postupnem chystam, aby som nezabudla:slight_smile:
Sen prezradiť nemôžem, bol tak trochu intimny s kamarátom, čo som nevidela 10rokov:slight_smile:)))))

@denisa287 Aj ja sa veľmi teším, keď vykrikuje mamamamama, prídem k nemu, úsmev na tvaricke... No proste úžasné. No milujem víkendy. Manžel k nemu vstane, prebali a donesie nám ho do postele kde sa ešte mazname, kojime, steklime a tak,

3. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek