• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca super. a blahozelam k pohybom? odkedy citis?
3. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jasne v pohode. hej, podla fotiek, co mas v albume som vas spoznala. a teba z fotky, co mas tu
3. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Heh, si mala do mna kopnut:slight_smile:))) Chodis do mc slniecko? My zatiaľ do bambina a neviem sa dočkať, kedy bude fungovať. Slniecko od novembra:slight_smile: sa tesiim.
3. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nie nechodim. ja uz mam velku skolkarku :slight_smile: ale nechodila som tam ani s dcerou. vtedy sa mi to tam moc nepacilo. kamaratka vravela, ze uz je to tam lepsie, tak potom mozno vyskusam
3. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - pohyby cítim asi tak týždeň. :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a hned si citila take riadne? lebo ja si to neviem identifikovat
3. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
Ahojte, dlhsie som tu nebola, ale snazila som sa vas aspon sem tam precitat. Riesila som trosku osobne veci a nebolo mi velmi do reci. Baby vy tu pisete uz o pohyboch a ja vobec nic nectim. Ja sa dokonca ani ako tehotna necitim a mam strach ci babo je v poriadku. V poradni som bola 26.8. a odvtedy az za 5 tyzdnov, uf, neviem ako to vydrzim. Mam strach o male....
@slavkav - no zo začiatku to bolo len také jemné, ale teraz niekedy už fakt riadna sila. :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj se niceho, ja taky citim jen to simrani, urcite jsou mimca v poradku, ja taky cekam na kopance, ale muzou prijit az za 2 tydny. Uvidis dockame se taky :wink:
3. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja mam rovnake pocity ako ty :unamused:
3. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a citis aspon simranie alebo nieco take? lebo ja fakt nic. aj prsia ma prestali boliet....drobec ma 2 tyzdne na to, aby zacal kopat. ale mam strach, ci je vsetko v poriadku...
3. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no nejake to simranie dnes citim - ale ci je to to - ja si uz nepamatam. ja som pri dcere zacala citit pohyby az v 19tt :wink: mas cas, nestresuj sa. ja sa stresujem, bo ako druhorodicka - tie citia skor - preto sa stresujem
3. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @kwetinka1 nestresujte sa ani jedna. Viem, že sa mi to ľahko hovorí... No určite je všetko v poriadku!! Pohyby prídu. Poznám baby, ktoré cítili až 22tt!!! Druhorodicky majú tensiu stenu maternice. Preto cítia skôr a vedia čo majú cítiť... Ono to príde, skôr či neskôr:slight_smile: každá sme iná, každá vnimame inak. Tak klud:slight_smile: Vecer si kľudne lahnite, ruky pod pupok, zatvoriť oči a preihovarat sa krpcom. Oni sa ozvu:slight_smile:
3. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ale uz som v 18tt a stale nic. ziadne simranie. vobec nic. a to ako beho tyzdna by som mala zacat citit???
3. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem za podporu, tiez sa tak upokojujem. ale to co pises som robila a nic....
3. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som tiez takto stresovala.....necitila som sa ako tehotna.....prsia ma neboleli a ziadne pohyby....ale prisli musis byt trpezliva, urcite je babatko v poriadku ja som ho tiez nevidela od 11 tyzdna tak sa bojim ci je v poriadku ale verim ze ano. 1.9. som dostala prve kopnutie od miminka /mozno pomohlo aj to ze som sa s nim zacala rozpravat a prosit ho nech sa nam konecne ozve ze sme s ockom netrpezlivy/ =D...pride to v 19,20 týzdni urcite
3. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes davali v telke nieco o tom ako sa dostat do formy po porode...ja len taka otazocka baby co uz rodili ako je to s vypadavanim vlasov? pretoze toho sa fakt bojim kedze tých mojich nemam velku kopu =D
3. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett presne toto robim uz tyzden. aj sa mi zdalo,ze to uz bolo. ale fakt neviem. kym nie su riadne kopance ... tak sa mi to nerata. no uvidime. snad je to ok.
3. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj pohyby a kopnutie do ruky citim ked si vecer lahnem pri telku =D
3. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 waw, to musi byt super. kedy ja to budem takto intenzivne citit....ach jaj. ale to asi prichadza postupne, asi nedostanem hned riadny kopanec, ci ano?
3. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ja som prv citila take vlnenie, mravcenie ...ani som nevedela ci je to babo alebo moje creva =D....a potom som si lahla pri telku a neco ma koplo a ja ze neveriiiim dala som ruku na brusko a este to mimco zopakovalo a na ruke som pocitila taky tlak....a teraz to uz citim dokonca aj teraz sedim pri pc a take buch v bruchu =D....
3. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja jsem cetla, ze po porodu vypadavaji docela dost vlasy, me uz teda vypadavaji dost ted :unamused:
3. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jaaaj nestras...takze musim zarobit na parochnu =D =D....dufam ze to nebude az take hrozne..mne zatial nepadaju /klop klop/
3. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ja ani už lahat nemusím:slight_smile: Ja ich cítim kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca dnes ráno na zachode:slight_smile: A včera som pisala, že fajne bolave som dostala. Strašne silne na toto obdobie. Vlasy mi vypadavali, ale nič extrémne to nebolo. Nemala som čas, si to poriadne ani všímať. Bola som rada, keď som mala čas si ich umyt.

@slavkav Raz príde ten super kopanec:slight_smile:) ešte máš kopec času. Ja som rodila nedávno, takze to cítim intenzívnejšie.
3. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 moja neboj sa,pri prvom tehotenstve som ziadne steklenie necitila, prebral ma az kopanec v 20tt. urcite bude vsetko v poriadku :wink:
3. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja akorat porad citim simrani, jako ted napravo vedle pupiku, nejradsi bych to skrabala, jak to simra :grinning:
3. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne tiez vlasy vypadavaju, vidim vlasy vsade, mame po celom byte biele kachlicky a tak vlasy vidim vsade, az mam trosku strach.
3. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no stekli to aj mna .. ale asi tyzden uz. cize som to nepokladala za pohyby. ja uz chcem kopanceeeee
3. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek