• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 - mne padaju tiez, a aj dost padali po porode. nastastie ich mam dost.
3. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 hlavne at nam tam neco zustane :sweat_smile:
3. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav budou kopance neboj, pokud simra tak je v poradku, ale co ja si myslim je, ze ja mam dost velky pupek uz, takze tam ma spousty mista, proto jsem jeste asi nic necitila :grinning:
3. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, mne po pôrode padali vlasy riadne. Teraz mi tiež už začínajú trochu vypadávať. :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no pupok mam aj ja riadny - ale kopance uz mohli byt . ach jo. nech uz je februar. ale dakujem :wink:
3. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak vitaj v klube..ja sa tiez ako tehotna necitim, brucho nikde, prsia nebolia, kopance necitim a na kontrolu idem v utorok, tak snad bude vse ok....takze ako ta tak citam, sme na tom rovnako :unamused: :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Mna najnovsie dost svrbi brucho...Tak si myslim, ze asi preto, ze sa koza rozsiruje. Asi by som sa uz mala zacat natierat. :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hihi, mna tiez svrbi brucho a ja ze to je dajaka alergia na prasok...ale to moje minibrucho si mazem
3. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak som prisla od doktorky tak hematom zmizol a babenko je ok, pravdepodobne to bude chlapček :slight_smile: Ale ako ma doktorka pozerala tak zistila ze mam skratený krčok maternice na 3 cm. Branka je zatvorená čo je dobre ale nariadila zase ležat... Nestretli ste sa tým niektorá? Normálne by mal mať krčok 4 cm... Dosť ma vystrašila a opat idem ležať...
3. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja si brucho natieram odkedy viem, že som tehotná, ale posledné 2 týždne ma riadne svrbí pokožka na brušku. :slight_smile:
3. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa sice rada malujem, ale nerada si robim nechty, trham obocie, natieram kremami, upravujem vlasy...Vsetko sa snazim riesit co najjednoduchsie, aby s tym nebolo vela roboty. Vzdy tvrdim, ze som mala byt chlap. ani nerada nakupujem...A od zaciatku si hovorim, ze by som sa mala natierat, ale akosi...som sa k tomu este nedostala

Momentalne som tak rozculena z mojej prace, ze ma az v spankoch pali a nemozem sa nadychnut.
3. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Riaditel mi nepovedal moj uvazok a povedal mi, ze sa nemam starat, ved som predsa kryta, ked som tehotna. Chapete toto????
3. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jj at tam len neco zostane...ja mam svoje riedke =D...dam ostrihat na kratko keby bolo najhorsie =D
3. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez natieram brusko, v prvých mesiacoch som nato zabudala ale teraz ked si lahnem prve co uvidim na stoliku je masticka na brusino tak hned natieram =D.....dnes v telke davali ze je to aj o genetike o elasticite, niektorím sa spravia strie iním nie....a aj takím ktore si ho natieraju dva,trikrat denne sa strie objavia...takze asi sa to nijak neovplyvni mozno to len zmiernime aby ich nebolo tolko =D
3. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta co, a to ako? ved predsa musis vediet ze ako budes ucit ked nastupis?
3. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 blahozelam k chlapcekovi, aj mne povedali, ze pravdepodobne to bude chlapec, ale ja som to aj tak nejako tusila...
3. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 povedal mi, ze sa dozviem z rozvrhu. Ja som este PN do konca septembra. A oni zacali rozpravat po skole, ze som na rizikovom a ze uz nepridem. A v mojej triede ma nedali ucit ani jednu hodinu. Moji su stvrtaci teraz.
3. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a budes vubec ucit?
3. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Normalne teraz rozmyslam, ze za tychto podmienok a s takym jednanim ja uz nenastupim...Keby mi neslo o tie peniaze, tak kaslem na to.
3. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - je to fakt neseriózne jednanie. Veď uvidíš, čo a ako, ale ak sa máš v robote stresovať, kvôli takémuto prístupu, tak bude lepšie, keď budeš celé tehotenstvo na PN.
3. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a jak ti plati? Podle odpracovanejch hodin a nebo mas normalni plat?
3. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mam plat, ale ten je tak nizky, ze keby som nemala nadcasy, tak nezarobim ani na slanu vodu. A o tie nadcasy mi ide, ze ak mi nedali ziadne, tak neviem, ci sa mi oplati nastupovat do prace.... :confounded: Ale to som nezazila, aby niekomu odmietali povedat jeho uvazok. A este, ze co ja sa staram...
3. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ok lebo si pamatam ze som si pozerala tvoj album a presne v 16. tyzdni si mala take brucho ako ja tak to dost porovnavam:slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no vyhodit te nemuzou, ale ten jejich pristup je otresny :angry:
3. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a nemozes si svoj rozvrh pozriet na nete?
3. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak iidem nakuknúť čo ste napísali :slight_smile: dnes som bola na návšteve,potom som varila-palacinky
3. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak =D a teraz sme natom ako mame podobnu velkost ? =D
3. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, takze som sa dozvedela, ze nadcasy nebudu :confounded: Ale kaslem na nich. Toho 2 a pol mesiaca tam uz nejak vydrzim...A ak nie, tak sa dam znova vypisat.
3. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vzdyt muzes mit hodiny doma za nejakou tu kacku, ne?
3. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no, pokusim sa to vykompenzovat nejakymi doucovaniami...Este som zvedava, ako mi urobia rozvrh, Dufam, ze tam budem musiet sediet od rana do vecera... :confounded:
3. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek