• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no tak to by bylo na prdlacku, ale jestli se uz takhle chovaji, tak bych tomu i verila, ze ti udelaji naschval
3. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mangel mi doniesol ten super vankus pre tehotné a na kojenie. S gulickami vo vnutri, poťah sa dá prst a k tomu náhradné gulicky... Je to môj druhý mileneeeec:slight_smile:))) manžela už v spalni na vylozenie nohy nepotrebujem:grinning: Super, odporúčam. Kupeny v ba na kamennom námestí za 27€.
3. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky...začína ma bolieť hrdlo :(čo mám robiť?Ja nechem byť chorá:((((
3. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mas ale hodnyho manzilka :grinning:
3. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja ho mám tiež...je na nezaplatenie.úžasná pomocka :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 cajik s medem, nebo si nakrajej cibuli das tam trochu cukru a pockej az ti cibule pusti stavu a tu pak pij a co me pomaha tak zabalit krk, nejdriv studeny namoceny kapesnik a pak obmotas suchou plinou
3. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 a taky skulickama? ja premyslim, ze bych si ho taky poridila
3. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Presne tak ako Pise @cutce, presne tak to zaberá u mna. Posledná možnosť sú už len tabletky na cmulanie. Ale pozor, nie cukriky, musíš kupovať v lekárni, lebo nie všetky sú vhodne pre tehule.
3. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Inac, ja som ho pri prvom nemala a lutujem. Najmä pri kojeni. Lebo som malého dávala na prehnuty vankus. A raz sa mi vankus "otvoril" a malicky sa skotulal! Takze teraz som si vravela, že mi to za to nestojí. Fakt výborná pomôcka pri kojeni. Dnes vyskúša všetky polohy so simonkom, natrenujeme pre mimco:slight_smile:
3. zář 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce áno,ten s guličkami je asi najlepší.Totálne sa prisposobí telu.Je fakt super.nebudeš lutovat ak si ho kúpiš.
@cutce
@arrett začalo mi to len dnes...hned som si spravila čaj.dík babulky.Dúfam,že nedostanem horúčku.Je chrípka nebezpečná v tehotenstve?alebo respektíve horúčka?bojím sa.. :cry:
3. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby hodte foto vankusika =D
3. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 neni nebezpecna, neboj :wink:
3. zář 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 a kde ty jsi ho koupila? U vas na Kypru?
3. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 sú rozne.Ja mám tento
3. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 neboj sa, v 2. trimestri je to v pohode. Zabal sa do teplej deky, daj si cajik a pekne lez. Keby nieco, kludne si mozes dat paralen. V 2. trimestri sa dokonca mozu aj nejake antibiotika, ale to ti musi lekar predpisat.
3. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ano.v jednom baby shope.Je super aj na kojenie.Podobné majú aj v mothercare,len sú trochu drahšie.Aspon tu na cypre.Ja som ho kúpila za 35euro.A vobec nelutujem.
3. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mna svrbi koza na brucho. som sa minule doslova pristihla pri tom ako si to skriabem.
sharlottka ja by som sa na nich vykaslala. uzi si to domka a zober nejake hodiny na doma. budes mat klud a uzijes si to. ked su tam blbci, tak nech sa staraju.

@arrett tak ja ten vankus mam od kamosky uz asi mesiac a je super. priatel je odstaveny a ja celu noc obijmam vankus. a baby kupte si s gulackami a taky co sa da doplnat. fakt odprucam :slight_smile:
@suzanna85 ty si ale rychla dik..pozrem neco podobne v meste v pondelok
@suzanna85 ja mam trosku iny. skoda ze neviem najst na nete, ale je taky dlhsi moj a gulatsi alebo ako by osm ho opisala. ale kamoska ho kupovala za 80e :frowning2: co je fakt dost.
3. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem.Dúfam,že ma to čoskoro prejde.Vonku je 40st a ja pijem čaje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blé...
@kwetinka1 ja zatial obijmam manzela =D zatial mi brusko nezavadza a dobre spim
Som sa na svokru dnes trosku vykricala...Teda nekricala som, len som bola dost neprijemna. MM ma 105 kil a ona mu ide vypekat kolaciky! Sak co by neurobila pre synacika...A kedze ja nepeciem vobec, tak kupila pekac, valcek, vsetky prisady a asponze nekupila dosku na valanie cesta ale len ten papier na pecenie. muku budem mat po celom byte...Ja kolace nejem a mojmu muzovi ich veeeeelmi treba, aby neschudol nahodou... :angry:
3. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj ja :grinning: Kombinujem perinu a manzela... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta xixix presne
3. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 viem aký máš na mysli.Videla som aj ten.Tiež bol dost drahý.Preto som ho nekúpila.Ale aj som rada.Presne takýto tvar mne vyhovuje.objímam ho a ako sa zatáča,mám ho medzi nohami.Presne to som potrebovala :wink:
3. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@alexis13 mne už bola škoda manžela.V noci je strašne teplo a ja som bola stále na nom nalepená ... :grinning: teraz už mu dám pokoj :grinning:
3. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 mne keby ho neda kamoska, tak asi zvolim iny, o nieco lacnejsi, ale neviem. fakt je tento velmi dorby.
@alexis13 to som aj ja robila, ale ako podratie brusku, to je to velmi dobre si tak ako keby nastavit, ze viem tak akokoby na polovicu na bruchu spat. pisem ako tatar, neviem ci si to viete predstavit. a co hovoria, tak sa da vyuzit hlavne na kojenie. potom drobca vies do toho dat, alebo dat to ako zabranu, aby nespadol. na to su lepsie potom tie dlhsie a take trosku inak tvarovane...odfotim a poslem
3. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Este zatial neveim, co budem robit. Ja mam svoju pracu rada, ale nechce sa mi medzi tych ludi....Este mi dnes volala zastupkyna, ze mi sice nevyjde uvazok, ale ze plat mi ostane... :unamused: Tak sa tam budem nudit. Keby mi aspon dobry rozvrh urobili. A ty ako v praci?
3. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 moj neznasa, ked sa k nemu velmi tulim :frowning2: ze on chce v noci spat
3. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no mi mame vecer dost zimu bolo zle pocasie tak ja ho pouzivam ako radiator kedze jemu je vzdy teplo a mne vkuse zima =D =D
3. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek