• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 to je skoda...ja inak ani nezaspim ...je sranda ze sa aj spolu otacame a vzdy sme ako dve lyzicky =D
3. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta budes znechutena z tych ludi a nervozna. uz ked teraz takto k tebe pristupuju. och ja by som sa tam citila fakt neprijemne. a co ja v praci? problem s stazovanim sa na to, ze som tehotna sa ukludnil. uz to neriesia, vsak co aj mozu. a teraz kolegovci okolo mna chodia akokeby mi neviem co bolo a to ja som tehotna, nie chora. ale uz je to fakt lepsie, tento druhy trimester ako som prisla do 5 mesiaca si zacinam vychutnavat. este sa zbavit tych mocakov a bude to oki :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je krasne :slight_smile: moj byvaly frajer, tak s nim som tak spala. doslova celu noc v objati a doteraz nechapem ako sme to tak mohli....ale kazdy chlap ma ine priority. i ked o tom mojom sa radsej nebudem vyjadrovat a o nasom vztahu, lebo zas to bolo take vseliake.
3. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 Ahoj,moja sesternica mala tiez skracovanie krcka,ale az v 22 tyzdni,tak jej dali ten pesar myslim,tak sa to vola,taky kruzok.Vyberu jej ho v 37 alebo v 38 tyzdni.
3. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 akych mocakov?
3. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jj každý chlap je iný......ja som strasna citlivka a potrebujem vediet ze ma lubi a dava najavo..predtym sme spavali oddelene kazdí chrbtom ale odkedy som mu vysvetlila co potrebujem je to ovela ovela lepsie =D len ked bude brusko velke nevim ako budem spinkat =D =D
3. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslim, ze zatim ho nepotrenuji, spim napolo na briskoa boku :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tento som chcela,ale nezohnala som ho.Ale aj ten moj možeš všelijak využit,takže v pohode...
3. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ten moj by zase chcel, aby sme spali tak, ako vy a ja sa stale odtahujem :grinning: Ja potrebujem na spanie svoj priestor...mna taketo objatie znervoznuje. MM sa aj hneva, ze ked zaspavam, vzdy sa mu otocim chrbtom. Ja jednoducho musim pred sebou mat priestor na nohy...
3. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta My tiež chrbtom k sebe:slight_smile:)) no v noci sa často budim, že sme lyzicky... No len ja som vzadu. Mám cez neho ruku aj nohu:slight_smile:)))))
3. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s manzelom spíme chrbtom od seba a máme spojene zadky :sweat_smile: a tak ho aspon trošku citim.
3. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem za stranku presne tento vankus chcem aj ja tak sa tesim ze ho dostat aj bez problemov u nas v tn :slight_smile:
3. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mam stejny jako @denisa287, potrebuju mit taky prostor jako @sharlotta a hlavne, manzel je jak topeni, takze k nemu jdu jentrochu aby me nespalil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no ked nemam naladu alebo sme pohadaní aspon zadkom spime nech viem ze je pri mne aj ked sa na neho hnevam =D =D
3. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi spime jedine zadkama k sobe :slight_smile: , musim ho citit, jinak se mi spatne spi :sweat_smile:
3. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky teraz si pohodlne sedim s vylozenymi nohami a citim drobčeka.Nie kopkanie,ale take jemne pohyby,akoby ma hladkalo zvnutra.Nadherny pocit,neskutocne ze je maly cloviečik vo mne,biju vo mne dve srdiečka.Taka som rozcitlivena :pensive: ,velmi štastna.
3. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dala som si paralen,dúfam,že sa može :sweat_smile:
3. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 blahoželám k pohybom :slight_smile:
3. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Dakujem pekne.Ty si daleko od Aya Napa?
3. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 daleko...som presne na opačnej strane cypru.Paphos.
3. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 paralen moze. ja to tiez jedavam, ked ma boli hlava. dokocna som uz aj antibiotika brala a ine lieky, co mi predpisali :frowning2:
@sharlotta mocoveho mechura a mocovych ciest, k tomu drt a kamene v oblickach :frowning2:
3. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 jj, paralen je naprosto v pohode :wink:
3. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak hlavne, ze se to v praci trochu uklidnilo :wink:
3. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Velmi by sme chceli ist do Aya Napa na dovolenku,zevraj tam je nádherne.Teraz tam mate pekne teplučko,ze? Dobre znášas tehotenstvo v tych horučavach?
3. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Velmi by sme chceli ist do Aya Napa na dovolenku,zevraj tam je nadherne.Teraz tam mate pekne teplucko,ze?Dobre znásas tehotenstvo v tych horucavach?
3. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky!
sem-tam ku Vám nakuknem, pretože náš termín je 31.1.2011- a to je tak skoro aj február :grinning:
..a hlavne sa ukľudňujem, lebo jasné kopančeky ešte necítim..aj keď predvčerom v noci..neviem-neviem..možnože aj hej :wink:
a máte zaujímavé diskusie a témy :wink:
januárovky riešia primárne a veľmi aktívne oblečenia, kočíky..a tak..
...my sme na tom asi tak, že prevažne vecičky pre bejby zoženieme podarovaním po kamoškách..no nie sme na tom nejako zvlášť najlepšie finančne..som od začiatku tehotenstva na pn-ke, čiže na sociálnej dávke a to sa ešte chystáme na menšiu rekonštrukciu bytu ..
a veci pre dieťatko beriem skôr ako obeživo-veď niektoré kusy sa nosia len pár dní..a šup do väčších vecí..no nie? :grinning:
prajem Vám všetkým pohodové tehotenstvo!!! :dizzy_face:
3. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka Presne tak. Ja tak tiež beriem odev pre Simona. Dostala som ho, pisuvam ďalej manzelovej sesternici, ktorá o mesiac rodí a keď pôrodom ja, tak vráti aj so svojimi nejakými samozrejme :slight_smile: Tie deti do tých 3 mesiacov naozaj veľa nepotrebujú a úplne stačia bodinka, čo ja kupujem v tescu prevažne. Na doma, na spanie.
3. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 na pohlad uplne rovnaku len by som si tu rada tiez dala svoje fotky ale z mojho telefonu mu nechce brat a zo snubencovho su blbe fotky no asi dam aj take dakedy cez tyzden ked sa mi bude chciet :wink:
3. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek