• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
inak ak mate nahodou niektora problemy s dasnami ( mne od zaciatku tehotenstva krvacali jak najate a zubarka mi odporucala paradontax a lacalut a neviem co este a viete co mi pomohlo??? obycajna vademeccum na zuby a dasna akze ak vam nic nepomaha tak to skuste uz tyzden si s nou umyvam zuby 3x denne a dasna mam zdrave ako predtym :grinning: )
3. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolittka - ten termín je vždy len predbežný. Mne sa prvý syn narodil tri týždne pred termínom. Tak ak bude aj druhé také šikovné, tak možno sa tiež narodí v januári. Čo sa týka oblečenia - presne je to len obeživo - my máme všetko po Romankovi a do prvého roka tie veci sú skoro ako nové - tak rýchlo z toho vyrástol. Budeme kupovať akurát kočík, lebo sme predali, tak budeme dokupovať len pár drobností. :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tehulky :slight_smile:
no tak to zase máme dnes počasie a my sme chceli grilovať :unamused: nič z toho nebude
....ale máme 2 oslávencov tak pôjdeme zablahoželať :slight_smile:
4. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulky ,dnes som sa zobudila s velkou bolestou chrba.Jjoj ako to boli,tak niekde v strede vyssie.Cakam manzela z prace a poprosim ho nech ma pomasiruje.Vcera vecer ma aj bruško bolelo.Citala som,ze u niektorych tehuliek sa najprv brusna dutina roztahuje do bokov a potom rastie brusko do predu.Tak ale tesim sa,ze je sobota.Dnes budeme umyvat okna spolu s mužíčkom,teraz idem rychlo navarit rybu so zemiakmi a vecer na guláš party.Aspon si dám stavu so zemiakmi,lebo odkedy som tehu mi nechuti vobec maso :frowning2: Prijemny víkend Vám prajem :wink:
4. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja pouzivam Odol zuby a dasna...Ale to som pouzivala este skor, predtym, nez som otehotnela a prestali mi krvacat a dodnes ju pouzivam. :wink:
4. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peknu sobotu prajem,aj ked to pocasie asi nie je moc pekne. som hrozne leniva a musim sa premahat cosi spravit. mam plnu cestovku detskych veci,vacsinu som dostala a vyzera to uplne ako nove,takze velke nakupy uz nebudu. my mame niekolko zubnych past a akosi si neviem odvyknut od tej detskej :grinning: ale postupne sa snazim prejst na nejaku jemnejsiu.
4. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som zacala znovu krvacat, mna to nebavi, a este som tak daleko od domu...
4. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tak ja som vyslala muža s malým von a začalo pršať a doteraz sa nevrátili a tak mu volám že kde sú a oni sa vozia u dedka v autobuse :slight_smile:
@denisa287 - tak mne práve umýva okná dážď :slight_smile:
Mne tiež krvácali ďasná a začala som používať parodontax - je výborná len si treba na tú slanú chuť zvyknúť a potom už nebudete chcieť žiadnu sladkú pastu.
A tiež sa tu spomínal upchatý nos, tak s tým mám aj ja problémy a tak som si kúpila tú morskú soľ do nosa čo spomínala Arrett a mätový čaj, tak uvidíme.
4. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - to mi je ľúto, každá si vysníva bezproblémové tehu a to ti verím že ťa to nebaví, keď sú stále nejaké komplikácie, ja som pri prvom bola posledné tri mesiace v nemocnici, bolo to na nervy, ale nejako som to zvládla a na 1000% to zvládneš aj ty, len je to momentálne ťažké, drž sa!!!!
4. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 krvacas, alebo spinis? Ak krvacas, chod na pohotovost.
4. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 drz sa,nech to cim skor prejde a je uz len dobre. ked som bola doma na sono,tak mi doktor ukazoval miesta,z ktorych sa moze krvacat a hoci to babu vystrasi,babenko je uplne v poriadku,lebo je to mimo neho.
4. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krvacam, tak trochu, ked lezim tak je to lepsie, boli sme na pohotovosti pred 2 tyzdnami, a nic nam nespravili, len sme zaplatili 170 eur, moj gynekolog za mnou prisliel na pohotovost, a potom som mala scan u nho v ordinacii nasledujuce rano, potom tyzden v posteli a kontrola minuly pondelok, volala som svojmu gynekologovi vcera ked som len spinila a povedal mi, ze to je v mojej situacii normalne, ze to este budem aj niekolko tyzdnov, len ak budem mat krce ako pri menzes a krvacat zrazeniny, ze mu mam zavolat. Doky je velmi zlaty, a starostlivy, a nevyzera, zeby bol moc ustarosteny... len ma to vycerpava, preplacem rana, ked zistim ze sa to znova vratilo, bojim sa, ze maly nie je v poriadku...
4. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tak to som rada ze mas tiez take mini brusko =D no ved uvidis ci hodis nejake foto podla kvality
4. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie kopance su fajnove =D ...len ma stve ze ked vzdy zavolam manzela nech polozi ruku na brusko mimco prestane kopat =D =D
4. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a otazocka...skodi babatko sladke, lebo posledný tyžden sa sladkými vecami nejako prejedam....ale musim dnes prestat kedze v pondelok rano ma caka poradna =D
4. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som vcera bola u lekara...vyzera to u nas na druheho chlapca :slight_smile: aj mi to bolo trosku luto, ze mi nepribudne trosku ruzoveho :slight_smile: len sa desim vyberania mena, lebo teda ziadne nemame a nejak sa nevieme zhodnut..no vsak nakoniec budeme nieco musiet dat :grinning:
a na tu moju bolest hlavy mi akurat schvalil paralen s tym, ze ked to do utorka neprejde, tak mam prist znova a posle ma k neurologovi...uz je to trosinku lepsie, ale stale ma pobolieva..
4. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to snad nie lebo ja mam chut na sladke stale :slight_smile: ale ani nejako nepriberam tak si hovorim ze to asi vsetko spalim a tak to malemu nevadi. ale drahy mi vravi nech to neprehanam a radsej mam jest vraj ovocie , ale co ked cokolada chuti lepsie :slight_smile:
4. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 preco v tvojej situacii? aky mas problem? drzim ti palce nech to cim skor prejde
4. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky co mate noveho?....ja som vcera písala ze babo nechce ocka kopnut ale vcera posluchlo a dalo mu najavo ze je v brusku =D =D
5. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak to je super :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten muj drobek nejak nechce poslouchat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy ste ake zlate :grinning: moj drahy to malokedy stihne , lebo ked hovorim teraz , myslim teraz a nie ked dopise mail , alebo polozi mobil , napije sa a az potom polozi ruku na bendzo :grinning: :grinning:
5. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurrááá!!! v stredu v noci som niečo výnimočné zažila-a teraz po opakovaniach môžem radostne a veselo svetu oznámiť, že už maminu kopkáme!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak super, blahoželám ku krásnym kopancom od bábätiek. :slight_smile:

@minnehaha2005 - držím palce, aby krvácanie prestalo a aby bolo všetko v poriadku
5. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky
tak ja mám za sebou otrasný deň,ráno som špinila leteli sme na pohotovosť :unamused: okrem toho,že mám tú nádchu tak mám aj zápal močového mech. :unamused: od zajtra idem do nemocnice,dr.si to chce odsledovať....a preliečiť
ale zase slúbil,že ma tam nenechá dlho,tak som povedal,že tých pár dní vydržím len aby sa drobčekovi nič nestalo.....
pár dní tu nebudem už sa teším ked sa vrátim
5. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak blahoželám ku kopančekom :slight_smile:
@minnehaha2005 úplne ťa chápem,držím palce aby krvácanie prestalo
5. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsetkym! Ja som sa dnes nezobudila s prave najlepsou naladou :frowning2: Stale rozmyslam nad tou mojou pracou. Dnes by mi mala zastupkyna spresnit moj uvazok a tak rozmyslam, ze jej poviem, ze keby som vedela, ako sa zachovaju, ze aj ja som sa mohla tak zachovat a povedat im to az ked pridem z PN-ky, ked uz budu mat rozvrh a vsetky uvazky. A na to, ze tam 7 rokov odvadzam podstivu pracu, ze som necakala takyto podraz. :confounded:
6. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano tehulky,prajem Vám uspešny štart do noveho tyzdna.
6. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked uz sa tu stale rozoberaju kociky, tak aj ja prispejem. :slight_smile: Mne sa zatial paci tento, ale v zelenom alebo cervenom prevedeni (podla pohlavia sa este uvidi) http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/83-danny-sport-kvety-2010.html
Brat so svagrinou nad nim uvazovali, ale na svagrinu bol prilis pestry a vesely.
6. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule:slight_smile:
môj syn sa dnes tak posral, že som sa skoro povracala od smradu:slight_smile: Vzala som rýchlo gazove stvorceky, čo som mala po ruke a stocila si ich do nosa:slight_smile:)) tak som potom Simona umyvala. Musel si myslieť, že mi preskakuje.... Hehe

@sharlotta Pockaj čo ti dajú a podľa toho sa potom vyjadrí. No, nie je to od nich pekne. Presne z takých dôvodov je u nás zakon na ochranu tehuliek:slight_smile:
6. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek