• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: Ja viem, kolko hodin mi daju, len neviem ktore triedy. A takisto viem, ze do mojej triedy ma ani vobec nedali ucit....A moji maju stuzkovu 22.10. Priznam sa, ze rozmyslam, ci tam vobec ist...
6. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno dievčatá,

mňa dnes celé ráno dosť bolelo na pravej strane, ale presne tam kde sú vaječníky. Určite je to z tejto zimy - a samozrejme v bytoch ani v práci sa ešte nekúri. :frowning2:
6. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule
@sharlotta uplne ta chapem a aj ja mavam take pocity, hlavne ked ma vcera nasral zastupca vlastnikov bytov, neskutocny debil a ludia sa na neho stazuju, ale nechapem stale, ze tam je. k tomu co ta trapi...viem ako ta laka sa vyjadrit a povedat im od srdca co si myslis. kasli sa na nich tak ako oni na teba. predlz si PN a uzi si to domka :slight_smile: a po materskej tam uz vobec nemusis nastupit, ked maju taketo spravanie. skol, kde chyba ucitelov je fakt velmi vela. pracu si najdes. a co sa tyka stuzkovej. ja by som tam isla kvoli studentom. ved oni za to nemozu aku maju zastupkynu. fakt sa nad tym netrap, nestoji to za to. ani oni sa ti neunuvali nic vysvetlovat, nemusis to robit ani ty.
6. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Nad tym, ze tam nastupim po materskej ani neuvazujem. Ja som chcela zmenit robotu uz predtym, len som chcela otehotniet, tak by sa mi to velmi neoplatilo. Ja som dost uprimny clovek a ked ma nieco nastve, tak to poviem, nie som taka seda myska, co si necha skakat po hlave. Len koli babu rozmyslam, ze sa na to vykaslem, lebo sa nechcem rozculovat. Chudatko moje, ma adrenalinu az az. :sweat_smile: A ty chodis do prace, ci si PN?
6. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

jaky jste meli vikend a co noveho?
6. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - presne tak, rozčuľovanie škodí bábätku. Ja vždy, keď sa rozčúlim, tak potom musím 10 minút predýchavať, čo mi je zle. :frowning2:
6. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mne ani nie je zle, len si uvedomujem, ze mu to skodi... :unamused:

Dnes je tu akosi mdlo...ci co :confused:
6. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,aky ste mali vikend??
6. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @mafynka brrr, vikend mi ani nespominajte..mame tyzden pred svadbou a rodiny saleju, co vsetko treba pripravit a mne je to uplne jedno, tak sa len dohadujeme...esteze cez tyzden nebudem s nimi :angry:
6. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta drzim palce aby to dopadlo co najlepsie ani so mnou neboli moc v praci nadseny ze odchadzam, kedze pracujem pre jednu rodinu tak sa so mnou dokonca na zaciatku poriadne nebavili asi 2 tyzdne, ale treba si povedat ze co ti mozu kaslat na nich najdolezitejsie je to male stvorenie ktore nosime a nie sa rozculovat nad nejakymi idiotmi
6. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja jsem se snazila co nejvic vse pripravit a naplanovat na ten velky den, ale v den svatby jsem se nenechala nicim rozhazet :wink:
Uzij si to pripravovani je to jen jednou za zivot :wink:
6. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som rada,ze vikend je za mnou,,nebol moc dobry
6. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes rano odisla svokra, aj manzel isiel do prace, tak som zase po dlhsom case sama doma a je tu zimaaaaa!!!!
@mafynka cez vikend sme boli v Rakusku a kupila som si saty :slight_smile: Teda svokra mi ich zaplatila...aby som bola spravodliva
6. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta koukam sis vymenila fotecku, peknoucka :grinning: ukaz nam satecky :grinning:
6. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: pockaj...
6. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja myslela ty satecky, ktere ti koupila tchyne v rakousku :grinning:
6. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jaaaj :grinning: Tak tie nemam odfotene..Ale opisem... :grinning: Maju dlhe rukavy, su po kolena, je na nich biely podklad a na nom cierne vzory a ku koncu rukavov a sukne maju fialovy pas. Viazu sa pod prsiami... :wink:
6. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hm, tak i podle popisu vypadaji pekne :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a ja som sa cudovala, ako si z tej malej fotky vycitala, ze je to fotka z plesu.... :grinning:
6. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta saty vyzeraju byt fajn...idem si ja asi zdriemnut,,nech dospim ten vikend a nech nan rychlo zabudnem,,tak zatial kocky
6. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobru noc...

Mna chyta nakupovacia nalada....Chcem si kupit topanky a chcela by som pamatnu knizku pre babatko, neviete, kde sa da zohnat?
6. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta me ji manza koupil k nasemu vyroci :grinning: , zkus internet a nebo ebay
6. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Najskor asi zbehnem do Auparku...tam mam vsetko pod jednou strechou :slight_smile: Len si nemam velmi co obliect... :unamused:
6. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam uz jen troje kalhoty a tricka jsem mela vzdycky velky, takze celkem v poho :grinning:
6. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte @sharlotta tu pamatnu knihu dostanes kupit normalne v knihkupectve :wink:
6. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta viem viem, ja tiez mam potrebu povedat co si myslim a poviem to, ale naco v tomto pripade? nic tym nevyriesis a skor ich bude stvat, ked sa vobec neozves a len povies, ze si PN :slight_smile: ty s nima vybabers, lebo rataju, ze sa vratis z PN.
Ja pracujem, doktorka ma nevypisala. A co som mala zapal moc. mechura a kamene v oblickach, tak uz take silne bolesti nemam, ale ked curam, tak niekedy je to fakt na skapatie bolest :frowning2:
Pametna knizka pre babo, to by som chcela aj ja. Ked ju zozenies v auparku, tak daj vediet, kde, ja to mam na skok. Pojdem si kupit aj ja :slight_smile:
6. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - veľmi pekná fotka v pase. Pamätnú knihu kúpiš v ktoromkoľvek kníhkupectve - majú viac druhov.

My sme mali celkom v pohode víkend. V sobotu doobeda sme ešte kupovali pár drobností nášmu školákovi a potom sme boli doma - riadili sme a tak. A včera, keďže bolo lepšie počasie sme mali na ihrisku grilovačku k začiatku školského roka - bolo super. Začali sme o 14-tej a my sme odchádzali o 18:15 a ešte tam bolo dosť ľudí. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Dakujem. :wink:
@kwetinka1 nevypisala ta???Co to mas za doktorku?Pozriem a dam vediet. Mohli by mat v Panta Rhei
6. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no, to mas pravdu, ale take blbiny riesit, ze preco nechcem balonikovu vyzdobu a ci budeme zakusky rozdavat na tacke alebo v kosiku su pre mna take malickosti, nad ktorymi ja len kyvnem rukou..no, ja som atypicka nevesta, mna moc svadby nebavia, este horsie, ze to je moja, lebo sa budem musiet stale vycierat a tvarit sa, ze ma to tam bavi :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek