• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
to mam este 2 tyzdne cakat, ci teda som alebo nie? fuuu, to bude tazke. ved uvidime, co mi v pondelok povie. podla poslednej M. by som mala byt teraz presne v 4. tyzdni
17. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas asi viac vitaminov dokopy.
17. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jasně, vitamíny budou asi všechny stejný.
17. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 já taky musela čekat dva týdny, to bylo hrozný, no ale neuděláš nic. Musím běžet. Pááá
17. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohlavi ditete se da zjistit myslim od 16 tydne a ja to u Ani zjistila v 18 tydnu :wink:
Jinak vitam vsechny nove prichozi :slight_smile:

Me doktor rekl, prijit 14 dni po ocekavane MS
17. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanolka pekny vecer :slight_smile:
ma12 dakujem za privitanie. no tak to vychadza o tie 2 tyzdne :astonished:
17. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dnes 41DC a 14DPO, tak som si urobila test, lebo teplota neklesla, skor stupala... aj ked som tomu neverila ze to moze byt pri mojich dlhych cykloch... ale asi je to tu :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka dobru nocku :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mna velmi boli chrbat, uz vyse tyzdna, teda od kedy prsia. ale uz sa to neda vydrzat :frowning2:
17. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sa dá pohlavie zistiť už v 12týždni pre nedočkavky
http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html
17. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To u nas je taky, za myslim 1111 Kc. Na to, ze to v US stoji 34 dolaru. Husty
17. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatial nemam ziadne priznaky :slight_smile: ale isto to pride, akurat vcera ma trochu krize boleli ako pred menzesom
17. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, jaj strasne ste toho dnes vela popisali, ale nevadi aspon sa naucim kopec novych veci :slight_smile:
Vsetky nove tehulky vitam a gratulujem im k dvom ciarkam.
18. čer 2010 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Gratulujem k srdiecku!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A radsej dopredu uz aj k narodkam, lebo s mojou tehotenskou demenciou si to urcite pamatat nebudem :wink:
18. čer 2010 ve 02:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka - no ja som na Kanarskych ostrovoch, konkretne v Las Palmas de Gran Canaria. Ty si tiez v Spanielsku? Nick tomu napoveda, len v profile mas CR, tak ma to zmiatlo :slight_smile:
18. čer 2010 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby dakujem za Vase nazory ohladom farbenia vlasov, ja som si myslela, ze toto je tiez jeden z tych prehnanych zakazov, a tie vlasy som si chcela zafarbit, len som chcela vediet, ci niekto nemal nejaku negativnu skusenost, napr. ze lekarka neodporuca a tak.
Inak sa tu niekto pytal, ze ci sme uz pribrali a kolko, takze ja ano, ale presne neviem, lebo nemam odvahu sa odvazit. Odhadom asi 4 kg :angry:
Co sa tyka plienok, prebalovacich pultov a kocikov, tak toto su na mna tiez este prilis odborne temy, nad ktorymi sa este radsej nechcem zamyslat, lebo uz len tie plienky mi zacinaju pripadat ako uplna veda. Ale chcem sa popritom opytat, ze to zo zaciatku sa nemusia pouzivat tie latkove plienky kvoli klbikom? Ja som si doteraz myslela, ze sa to musi a ze to niektore baby robia tak, ze davaju latkovu plienku na papierovu len preto, aby malo babatko vyviazane nozicky. Myslela som si teda uplnu blbost? :fearful:
18. čer 2010 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu ty jo, tak to opravdu a upřímně závidím GC.My tam byli s manžou v březnu a líbilo se nám tam úplně neskutečně.Od té doby říkáme, že až vyhrajeme ve sportce, tak se tam odstěhujeme. :dizzy_face: :dizzy_face: Chtěli jsme tam příští březen znova, tak to budeme muset odložit o pár let... :wink:
Látkový pleny mi už před 15 lety všichni tvrdili, že je musím mít a je to nutnost, tak jsem je použila jen asi 2X a pak dala kámošce.Dávala jsem jen látkovou plínku mezi, jak píšeš.
K doktorovi jdu na 7.hodinu, tak už jsem napnutá, jak špagát. :grinning:
18. čer 2010 ve 04:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuulaxx, gigi.....držím palce k doktorovi!!!!!

aret....gratuluji k srdíčku!!!!

vítám nově příchozí :slight_smile:

Já teda žádnou plínku nedávala. V nemocnici malé kyčle zkontrolovali a pak jsme tuším šly ještě na kontrolu 2x.
Měla to v pořádku.
18. čer 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelaa....tobě taky hodně štěstí!!!!!!
18. čer 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, kocenky... tak to vypada, ze i ja jsem se konecne (po druhem IVF) dockala dvou carek... ta druha je zatim slaba, ale dnes hezci nez vcera, tak snad to bude ok.... jsem dnes 13 DPO.

Kdy jste mely slyset srdicko, na kdy se mam asi tak objednat? U nas v CARu rikaji tri tydny po ovu, ale ja bych mozna radsi o par dni pozdeji, aby to uz bylo s jistotou. Co myslite??
18. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, cutce!!!

Jo a TP mi vychazi na 26.2.2011, ctyri dny po mych narozeninach. :slight_smile:
18. čer 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vi tam nove tehulinky
gratuluji k srdicku arettt
ja jsem se sem vcera nedostala cely odpoledne sme se byliodivat na nove byty ten co se nam li bi bude moznej az v rijnu a to se mi zda pozde.tak u vidime jinak mi bylo lech ce spatne v au te a to sem pri prvnim nemela...my jdem na nkontrolu asi v utery tak jsem zvedava
dnessem sama doma myho pritele bracha ma zavody namotorce tak mu jel pomoct sestelovat motorku proitoze ten muj taky jezdi na draze.a budet u az do nedele snad mi zi tra veme sssebou protoze co si pamatuju sem to snasela spatne byt sama kdyz sem byla tehotna...
jo vcera tady ve florenvii padaly kroupy jak delovy koule :grinning:
18. čer 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
zuzulaxx a gigi myslím na vás a držím palce :dizzy_face:
@cabalkova ahoj vitaj :dizzy_face:
@blackie26 u nás počasie ťiež o ničom ale krúpy nepadajú :wink: našťastie
18. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sem rada ze si trochu odpocinu mate nekdo psa z vas? z dvema detma jsem zvedava jak to zvladnem :angry:
18. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak zitra mame odjizdet na dovolenou, me boli v krku a mam rymu jak tram. Nejhorsi je, ze nemuzu zadny kapky, zadny prasky nic :unamused:

Ja taky plinu nedavala, sli jsme 3x na kontrolu a dobry. A to jsem ja nosila decku (nekdy to pak davaj preventivne)

@blackie26 nasi maj pejska, takze kdyz tam prijedu, je to narocny.

Jo a do auta si musim s sebou brat pytlik - uz jsem jednou zastavovala :unamused:
18. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky mi bylo vcera spatne v aute tak nas to snad brzo prejde
to tu jeste nikdo neni? vy ste ale spaci?
18. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, prave som volala gynekologovi, mam prist zajtra rano... tak sa uz tesim :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 v těhu se může paralen. Na krk ti doporučím cucací pastilky z lékárny. Jsou ze šalvěje. stojí cca 50kč.
Mě moc pomohly :wink: To máš teda pech :unamused:

mě nějak výrazně špatně není, jako bylo s malou. Je pravda, že ale občas lehkou nevolnost cítím. Po ránu a v autě.

Holky, co máte kontroly, nebo vás čekají ...tiše závidím :wink: Já se snad toho 12.7. nedočkám. Fakt nechápu, proč mě objednal takhle dlouho :cry:
18. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 pejska nemáme. A jsem ráda, nevím jak bych to zvládla. Máme kočku. Ta je s náma už 10let. Měly jsme i kocoura, ale ten nám loni umřel :frowning2:
18. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 ja mám psíkov,s bábom to bude vyžadovať nejaké organizačné zmeny :sweat_smile: :sweat_smile: ale snád sa to zvládne :dizzy_face: naši majú na venčenie velkú ohradenú záhradu,v tom mám výhodu
18. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek