• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka a tebe sa co nepacilo na vikende??? :unamused:
6. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uplne ta chapem, ale ja ked sa budem vydavat, tak to taketo veci vobec nebudu. ziadne kraviny a tradicie a okolo toho nebude. bude to na sposob lepsej party alebo takeho dacoho. ziadne rozdavanie zakuskov a podobne veci ja eeee. svadbu si budem platit ja s priatelom a vsetci ostatni su pozvani, vratane rodicov. objednany priestor a tam vsetko zaistene. a nie take svadby ako u nas na dedine. odobierka, cepenie, unos nevesty a pod....vedela by som toho popisat.ja na takych svadbach umieram. ale nikomu to neberiem.
6. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a tebe sa co nepacilo na vikende? :unamused:
6. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hmm, presne...no nam obom platia svadbu rodicia, je to akoze dar od nich a najskor suhlasili, ze nech si svadbu spravime po svojom, no dlho im to nevydrzalo... navyse, ked sme zacali planovat svadbu, tak som este tehotna nebola, takze teraz o to viac sa mi nechce byt po nociach hore :grinning:
6. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: byli jsme v patek na kontrole, malej mel uz 308g :slight_smile:

@marhulka13 me ceka svatba pristi patek a taky bych nejradsi to vsechno vynechala :grinning:
6. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 bola som na vikend u priatela,,ale sice boli aj pekne chvilky,,v sobotu vecer zasa slzy a hadka,,,priatel chcel ist vecer von,,tak som suhlasila s podmienkou, ze pojdeme autom a naspat odvediem ja,,,no zasa padla rec na tie jeho akcie,,a splechol mi do tvare, ze o dva tyzdne ma zasa akciu cez vikend,,tak som sa na neho kukla, ze dobre a co planuje so mnou??,,,ze v piatok pridem k nemu,,on si pojde v sobotu na akciu a v nedelu budeme zasa spolu,,,som na neho cumela ako puk,,tak ja mam cestovat za nim na vikend,aby som potom celu sobotu na neho cakala zavreta v jednej izbe, kym sa dotapkany vrati domov???,,a co mna potom,ze vecer bude doma, ked bude opity a nebude s nim vobec rec,,a na druhy den mu bude zle,,tak sme sa pohadali,,som myslela,ze sme s tymi akciami daco vyriesili,,tak som si povedala svoje,,na druhy den daco bolo v telke o svadbach,,,tak sa ma s usmevom spytal,ze aku chcem svadbu (jasne ze ironicky) jasne mi zasa nezabudol pripomenut, ze od zaciatku vztahu viem o tom,ze on sa uz nechce zenit,,tak som mu potom vravela,ze nech necaka, ze dieta bude mat jeho priezvisko,,aj ked ja si myslim,ze stale rata s tym,ze sa bude volat po nom,,,,,ale ja mam asi naivny nazor na rodinu,,,chcem normalnu rodinu,so spolocnym priezviskom,,,a nie sa len hrat na rodinu a odchadzat a prichadzat ako jemu vyhovuje,,asi som hlupa a naivna
6. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka muj nazor je takovy, ze pokud s nim zustanes nikdy nebudes spokojena. ja bych k nemu nejela kdyby mel akci a kdyby byla nejaka nahodna, jako ze dne na den, tak bych od nej odjela, at si chlapec rozhodne co je prednejsi :angry:
6. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak som si kupila tehu gatuse,,aj pyzamko som si kupila,bo uz zima v noci,,a drobcovi som kupila dve ciapocky,,a take teple papucky,take krasne hunatucke,,

akurat mi aj z roboty volali,ze mozno maju pre mna kurz,,este nevedia,ze som tehu,,,tak rozmyslam,ci to vziat,,,lebo to by znamenalo sa nastahovat naspat k priatelovi,,bo dochadzat sa mi neoplati,,to potom nic nezarobim
6. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca prave som sa vratila od lekara, lebo rano som uz nielen krvacala, ale vyslo zo mna aj kus, zrazenina velka ako minca, tak ma to vystrasilo, ale maly je v poriadku a vraj budem krvacat aj cele tehotenstvo. Vraj mam medzi placentou a maternicou maly vacok, a z toho to je, malemu to neskodi, vyzera zdravo, brusko mu pekne rastie, sice sme este len v 16 tyzdni, brusko ma na 17. :slight_smile: tak sme sa trochu upokojili...
6. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 joj to je mi lito, ale hlavne, ze jste v poradku :wink:
6. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no, aj mne :slight_smile: ja som sa tesila, ze budem mat 9 mesiacov pokoj od mrchy :wink: to mam z toho tesenia sa ... ale hej, hlavne, ze vsetko je v poriadku.
6. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no to je hlavni, ze jste zdravi :wink:
6. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka teda, ten tvoj chlap sa sprava ako male rozmaznane decko bez zodpovednosti :angry: je to sice len moj nazor, no pre deti je najlepsie vyrastat v kompletnej rodine. nech maju oboch rodicov, pkila je to mozne. ved ked napriklad zacne chodit do skoly, tak bude divne, ze ty mas ine priezvisko, on zase ine priezvisko a neviem si uz vobec predstavit, ze by som ho mala cely zivot predstavovat ako mojho priatela a nie manzela...a pritom s nim mat este aj dieta...
6. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak to mame skoro rovnaky termin svadby :slight_smile: no, nejak to prezijeme
6. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Len na margo tych priezvisk...V triede mam 18 ludi a 5 ma ine priezvisko, ako ich mama a nikomu to nevadi...Ja myslim, ze tieto argumenty ze dieta sa vola inak ako matka su hlupost...Sorry, to nie je utok na teba...
@mafynka uplne chapem, ze chces mat uplnu rodniku...On nikdy nedozrie...
@minnehaha2005 som rada, ze male je ok. Tak len sa setri...
6. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @mafynka. len tam je aj iny problem ako ine priezvisko. ked da jeho, tak potom sa jej bude tazko menit na ine, keby sa napriklad vydala. lebo s tym bude musiet on suhlasit, ale ked sa svoje tak tam nie je problem
6. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - dobre, že si bola u doktora - aspoň vieš z čoho je to krvácanie, a že dieťatko je v poriadku. Tak len oddychuj.
6. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja by som tiez bola za svoje priezvisko...

Ja som si po svadbe nechala svoje priezvisko a najcastejsi argument ostatnych ludi bol, ze ako sa ja budem inak volat, ako moje dieta a ze dieta bude mat z toho traumu...Hovadina! Preco deti potom nemaju traumu z toho, ze jedni stari rodicia sa volaju inak, ako ti druhi...Budu sa s tym stretavat od narodenia a budu to brat ako fakt. A keby som nemala skusenosti z praxe...tak nad tym mozno pouvazujem...Ale mame nespocetne vela deti, co sa volaju inak, ako ich matka...
6. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nejde len o priezvisko,,,nemam istotu v tom vztahu,,a potom bude tazko menit priezvisko,,
6. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som len reagovala na to, ze je divne, ked ma mama ine priezvisko...Inak nie je pochyb, ze ten tvoj priatel si vobec neuvedomuje, co je to rodina a zodpovednost.
6. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 hlavne,ze ste v poriadku obaja

@sharlotta v pohode,,ja to tak aj beriem,,len nechcem,aby to z mojej strany vyznelo,ze to chcem len pre malichernost alebo jesitnost

inak kocky,,uz mate nieco pokupene??
6. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja som ešte stále nič nekúpila - zatiaľ odolávam, ale po sone 20 tt - už pomaličky začnem. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja s tebou plne suhlasim co sa tyka mena moj drahy vie ze ked sa zoberieme tak si bud necham svoje priezvisko alebo budem mat kombinaciu oboch aj pre male planujeme ze bude mat meno po dvoch, podla mna ked je raz otec uvedeny v rodnom liste je otcom dietata a je uplne jedno ci ma jeho meno alebo nie dolezitejsie je aby sa staral o rodinu ak to nerobi potom .... :unamused:
6. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka meno nie je take dolezite ako to ci sa otec o dieta zaujima a stara ak je to problem potom to nie je moc dobre pre nikoho a byt v takom vztahu zatazuje aj teba a potom neskor aj male :frowning2: drzim palce aby sa zobudil a vsetko sa poriadne poriesilo nech je z teba spokojna mamina :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som tym papuckam v europe neodolala :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin podla slovenskych zakonov deti nemozu mat 2 priezviska...teda jedno po kazdom z rodicov...
6. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ako sa to potom riesi?
6. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dieta moze mat priezvisko iba po jednom z rodicov
1. 1. si neca svoje, aj 2. svoje = dohodnu sa, po ktorm z nich sa budu deti volat
2. 1. ma dve priezviska (z toho jedno spolocne) a 2. ma svoje = deti sa volaju spolocnym priezviskom, je mozna aj dohoda, ale zalezi od matrikarky
3. obidvaja maju rovnake priezvisko...zbytok pozname...
6. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta v pohode, sice, dnes je uz ina doba, a nic uz nie je take divne ako kedysi...skor som vychadzala zo svojej skusenosti, ze aj moja mama mala ine priezvisko a vzdy jej automaticky vsade pisali to moje a ked som ich opravila, tak sa pozreli, ze preco..no to je uz dobrych 15 rokov dozadu
no skor je podstatne, aby dieta vyrastalo v pokojnom a stabilnom prostredi....
6. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, je ina doba...pre mna to je normalne, ale zrejme su ludia, ktori sa nad tym pozastavuju. Tiez viem podla seba, ked nikto pozna mm a ja sa predstavim svojim priezviskom, tak na mna pozeraju...
6. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek